Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Alternativně > Horoskopy pro týden 5. 4. – 9.4. 2006

Horoskopy pro týden 5. 4. – 9.4. 2006

5.4.2004 / Rubrika: Alternativně

Astrologické rady pro týden
5. 4.  – 9.4. 2006

Horoskopy připravuje...

I tento týden bychom neměli zapomínat na ty, které voda připravila o mnohé jistoty – domov, zázemí, peníze, ale i o radost a smutek. Nikdo nemůže být plně šťastný, pokud je někdo kolem něj nešťastný. Proto se snažte pomáhat, jak můžete. I rada, úsměv, pochopení, držení palců vyjádří váš soucitný postoj a povzbudí. Pro ty, co jsou věřící : motlitba za druhé je tou neúčinnější motlitbou ve vesmíru.

  Berani
nálada bude ještě celý týden bojovná. Ledacos se vám ale zato podaří vybojovat, takže, pokud vás někdo osočí, že jste agresivní nebo uhádaní, jen se snažte to trochu zkorigovat. Bojovnost  je v tomto týdnu vaší zbraní. Dokonce i jako rytíři lásky se bez bojového nadšení neobejdete.

  Býci
Saturn se vydal svým správným směrem a pro vás je to pobídka zkontrolovat stav svého chrupu. Nemáte se už na co vymlouvat a za nějaký čas by mohlo být pozdě. Takže – hurá k zubaři. Také by vaše tělo potřebovalo pořádnou masáž svalů. Takovou uvolňující a uklidňující. Vůbec byste si měli udělat nějakou fyzickou radost. Aby jste měli alespoň kapku potěšení navíc.

 Blíženci
pro vaše plány jsou toto dny dobré, až v pátek a v sobotu se mohou objevit překážky. Radím tedy stihnout vše do čtvrtka, to bude nejvíc elánu. V sobotu budete nervózní a to zase vykompenzuje celkem příjemná neděle. V sobotu tedy odpočívejte a do ničeho se moc nehrňte, nikam necestujte. Zato v neděli se můžete v klidu  „odvázat“.

  Raci
ve středu a ve čtvrtek budete „na koni“. Hvězdy tolik drží palce rodině a vztahům uvnitř naší rodiny. Je dokonce možné, že vaši péči někdo z rodinných příslušníků ocení. A pokud se budete hezky usmívat, možná to bude i tchýně. Saturn je ve svém přímém pohybu a tak se mohou vztahy mezi rodiči a dětmi, staršími lidmi a mladšími, budovat k jejich pozitivní podobě. Pokud ve zlepšení vztahů s tchýní nedoufáte, tento týden se jí vyhýbejte. Není důvod, aby jste si pozitivní čas něčím kazili.

  Lvi
ode dneška můžete pozorovat, že se váš stav mění. Ve většině případů pomaličku, ale jistě k lepšímu. Musíte investovat do svého zdraví trochu práce navíc, zavést disciplínu v jídle a lásku v srdci, ale to vy zvládnete na jedničku a v těchto dnech vás v tomto bohulibém díle planety podpoří. Vše je na zodpovědnosti a disciplíně. Co pro tyto dvě schopnosti uděláte, to se vám bude celé dva roky načítat k dobru.

  Panny
události a náhlá překvapení stále ještě mohou zamíchat vašimi životními kartami. Ještě není vyhráno. Stále je ještě nutno se hodně a hodně snažit a ovládat se. Nehádejte se. Jste výbušní. Tedy není se vám co divit, tlaky, které na vás jdou, jsou téměř nesnesitelné. Hlavně v pátek a  sobotu volte samotu, klid a nějaké hezké čtení. Hodně kytiček a kytičkových čajů vám nervy také trochu zklidní. V neděli už zade bude daleko lépe.

  Váhy
měli byste někam svou velkou energii dát. Pokud je u vás doma klid a mír, nemáte problémy, věnujte se aktivně sportu. Ne jenom tak, že byste na pohyb okouzleně hleděli celé dopoledne v televizi. Jděte do přírody, zahrát si nějakou pohybovou hru s dětmi, nebo přáteli. Pokud nemáte možnost sportovat, zacvičte si pět Tibeťanů, jógu nebo tai-či. Pro ženy by byly v toto týdnu skvělé břišní tance. Ideálem je totiž sport, který nám dodá i pocitu jedinečnosti a krásy.

  Štíři
do ničeho nejděte po hlavě, naopak, všechno si promyslete. Zvláště, pokud máte v nativitě Merkur ve Střelci, což je častý případ, dělejte jen vše po zralé úvaze. Máte čas skvělé intuice, ale potřebujete si všechno i zanalyzovat. Je pravděpodobné, že po pečlivé úvaze se přikloníte k řešení, které jste cítili nejprve, ale bez rozumové analýzy byste nepochopili proč. Při těchto úvahách navíc změníte názor na něco, nebo někoho.

  Střelci
lásky si užívejte ještě v pondělí a úterý, ve čtvrtek vstupuje Venuše do Ryb a ve vašich vztazích nastane, dalo by se říci chaos. Můžete jednat celý měsíc jako smyslů zbavení, jen na základě romantických ideálů. Ještě, že vás Saturn ve Lvu trochu podrží. Myslete na to, že v těchto dnech má zvítězit v lásce stabilita. Stabilizovat budete i svou finanční situaci, jen ne v pátek a v sobotu. To byste svým jednáním jen něco do budoucna zhoršili. Možná byste to nepoznali hned, ale jednou jistě.

  Kozorozi
tento týden budete přitažliví ( hlavně od čtvrtka ) a můžete být i úspěšní. Ano, ledacos se vám podaří. Lidé vás rádi uvidí a vyhoví vašim přáním. Nesmí být ale přemrštěné. Saturn i po vás vyžaduje pochopení toho, kde jsou hranice těch, které milujete. Ve společnosti budete také úspěšní a je dost možné, že právě na nějaké párty potkáte někoho, kdo vám pomůže. Kontakty jsou pro vás tento týden velmi důležité.

  Vodnáři
situace ve vašem životě se náhle uvolní. Je na vás, jak toho využijete. Vaše karma se minulý a tento rok náležitě pročistila. Není to všechno, ale vy se můžete dál rozvíjet a být zase o kousek klidnější. Projevujte druhým lásku, v té budete zkoušeni další dlouhý čas. Prosazujte své názory tak, abyste nikomu neublížili a hleďte na to, co potřebujete nejen vy, ale i ti druzí. Možná, že váš partner není podle vašich představ, ale upřímně : co děláte pro to, abyste byli podle jeho představ vy ?

  Ryby
tento týden si náležitě osladíte. Budete mít chuť na všechno báječné, slaďoučké a dobré. Jen aby tím neutrpěla vaše váha. Nejvíc vám život osladí láska, která může kvést vesel od čtvrtka. Také tam, kde nastaly potíže se v tomto týdnu započíná řešení. Prostě týden vám přinese řadu malých náhod a štěstíček, řadu dobrých slov a nápadů, které je potřeba rychle chytit a nepustit. Chyťte tedy své štěstí „za pačesy“, ať neuteče.


Alice de Silva Lago přeje všem znamení hezký a úspěšný týden.

Další články z rubriky
Horoskop pro zdraví od 1 do 15.12.2010

Horoskop pro zdraví od 1 do 15.12.2010

6.12.2009 / Rubrika: Alternativně
Vyhýbejte se stresu a hádkám. Srdeční činnost a krevní tlak jsou oblasti, které hrozí zdravotními problémy. Doporučení - dieta, rozumná míra pohybu a vnitřní harmonie...
Zimní očistná kúra: ano, či ne?

Zimní očistná kúra: ano, či ne?

4.1.2009 / Rubrika: Alternativně
Právě v těchto dnech nastává podle zastánců alternativní medicíny správný čas připravit lidské tělo na nároky, které na něj bude klást zima. Lékaři však zůstávají k těmto postupům většinou skeptičtí.
Další články z rubriky Alternativně...
Aktuálně v diskusích
dnes7:14
3 reakcí

Buy Registered Passport, driver license,ID card[quickdoccuments@gmail.com](+237673581889)

Hello Dear, We issue all financial/bank instrument such as: BG/SBLC, BANK DRAFT, MT103, MT103/202, MT799 POF/BLOCK FUND ETC. The issuing... (zkráceno)

Mark Philip
dnes6:39
135 reakcí

Praskající žíly

Hello, Apply and get qualify for a loan on low interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you. Please Only serious... (zkráceno)

Mrs.Emilia Fedorcakova
včera23:03
2 reakcí

Vyhřezle plotenky a zužený krční kanálek

nikdo Ti tady nepomůže , email

Anonym
včera11:37
847 reakcí

Interupce

My husband and i got Married last year and we have been living happily for a while. We used to be free with everything and never kept any secret from... (zkráceno)

melissalevy455@gmail.com
7.12.23:11
2 reakcí

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Potřebujete skutečný úvěr na obchodní účely nebo na zaplacení svého dluhu kontaktujte pana Kellie Wilsona nyní za opravné půjčky prostřednictvím... (zkráceno)

oceanicfinance
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení