Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Neurorehabilitace

Přeskočit na nejnovější příspěvek
MartinaKovářová, 10.3.2016 19:36:00, IP: ***.***.8.111, #199139
Dobrý den všem, máme doma holčičku trpící mozkovou obrnou, trochu jsem pátrala na internetu a našla jsem si že existuje terapie Kosmík na neurorehabilitační klinice Axon. Chci zeptat jestli má někdo podobný nebo stejný problém a s touto terapií přímo zkušenost?? Jestli má výsledky a tak? děkuji moc všem
Janka, 15.3.2016 21:51:34, IP: ***.***.86.86, #199219
Ahojky take o teto klinice uz delsi dobu uvazujeme ale zatim stale probirame nase moznosti.Co se tyce referenci na ne a zkusenosti s touto klinikou,tak se podivejte na neuroaxon.cz/reference
Hovorková, 19.3.2016 17:15:55, IP: ***.***.66.227, #199280
S klinikou Axon mám zkušenost a musím říct že opravdu milí a příjemní fyzioterapeuté. Konkrétně terapii Kosmík si spousta lidí chválí,co jsem si tak pročítala reference na internetu. Navíc já nejsem přímo z Prahy takže abych nemusela dojíždět zajistili i ubytování což je taky bezvadný.
MartinaKovářová, 22.3.2016 21:44:09, IP: ***.***.172.225, #199346
A tu přihlášku na terapii co mají na stránkách je třeba na kliniku osobně odnést nebo stačí naskenovat/poslat poštou ?
Anonym, 25.4.2016 20:08:23, IP: ***.***.8.235, #199840
Naše holčička měla cévní mozkovou příhodu, a terapie kosmík nám hodně pomohla, velmi doporučuji.
Přidat příspěvek k tématu Neurorehabilitace
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:44
1 reakcí

Vitamín D

Zdravím, potřebovala bych mamce koupit doplněk stravy s vitamínem D. Jaký mi doporučíte?

Markéta
včera16:53
557 reakcí

zkušenosti s léčitely u rakoviny

Opravdu?? Co to je za přípravek? Kde si pro něj chodíte?

Petra
včera16:41
80 reakcí

Léky-závislost

Byl jsem dlouhá léta závislý na Tramadolu, po jeho vysazení jsem krátkodobě přešel na opium, protože se to psychicky nedalo vydržet, trpěl jsem... (zkráceno)

Gilles
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.