Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Máte zkušenosti s touto terapií?

Diskuse - Máte zkušenosti s touto terapií?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Jarmila Novotná, 9.11.2018 21:37:40, IP: ***.***.15.4, #229293
Dobrý den, při hledání terapeutky jsem narazila na stránku popisující takzvanou asistovanou destruktoterapii. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Co si o tom myslíte? Nebo neznáte terapeuta/terapeutku, co to provádí? https://terapie-alasana.webnode.cz Děkuji, Jarmila
Přidat příspěvek k tématu Máte zkušenosti s touto terapií?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:18
37 reakcí

batoh thebag

Takže díky diskuzím jsme taky koupili ergobag s propracovaným zádovým systémem. Dcera jde do první třídy, chci, aby netrpěly záda.

Táňa
dnes16:44
66 reakcí

Brintellix

Brintellix jsem vydržel brát 6 dnů - doprovázely to bolesti hlavy a nevolnost, depresivní stavy, malátnost, děsivé sny. Nemohl jsem pracovat, nic...... (zkráceno)

Daniel
dnes16:05
34 reakcí

Potravinové doplňky

Holky, co berete na zmírnění stresu? Už to sama se sebou nedávám.

Barbora
dnes15:37
5 reakcí

Menopauza

Zase si tady blábolíš sama se sebou.

Hanka
dnes15:29
27 reakcí

Stres

Persen je super. Taky si ho kupuju, když už jsem protivná sama sobě.

Jana
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.