Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Civilizační nemoci a harmonizace poškozeného biopole

Diskuse - Civilizační nemoci a harmonizace poškozeného biopole

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Archeus, 18.06.2015 11:22:23, IP: ***.***.207.13, #193833
Nedávno jsem četl, že vědci v USA změřili novými velmi citlivými přístroji nesmírně slabé elektromagnetické biopole organismu, jakýsi informační systém, které překvapivě odpovídá prastarým představám o auře, čakrách, životní energii čchi, práně, tedy konceptu, na kterém jsou založeny tradiční léčebné metody, jako je ajurvéda, akupunktura, čínská medicína, homeopatie atd. Toto biopole je ale nyní zničeno elektromagnetickým zářením, mobily, WiFi, Bluetooth, chemií atd. Molekuly a buňky tak přišly o komunikační kanál a nemohou si navzájem předávat některé informace. Dochází tak k dosud neznámým metabolickým poruchám, jako je chronický únavový syndrom CFS, syndrom vyhoření, deprese, migrény, selhání imunity, alergie, Alzheimer, ADHD atd. Poškozené biopole se prý dá harmonizovat a posílit krystalovými biorezonátory, jako je třeba Q-Link atd., takže organismus se srovná a je víc v pohodě. Co je na tom pravdy? Máte s tím někdo zkušenosti? Není to zase nějaký podvod?
Anonym, 18.06.2015 14:18:09, IP: ***.***.252.249, #193838
všechno je podvod a byznys
Sarah, 19.06.2015 1:24:56, IP: ***.***.207.13, #193845
ale všechno ne, něčemu se přeci musí věřit
Anonym, 19.06.2015 8:52:33, IP: ***.***.252.249, #193847
snad léčivé bylinky
Výživový poradce, 11.12.2015 13:57:41, IP: ***.***.81.214, #197906
Ahoj všem, pokud chcete udělat něco se svým tělem, aniž by jste museli využít estetické chirurgie, invazivních zákroků a drahých přípravků, zkuste začít u stravy. Mohu je doporučit výživového poradce z Yes Visage. Krom toho, že to obrátilo moje stravovací návyky o 360 stupňů, tak mne tato služby ze strany estetické kliniky i mile překvapila. yesvisage.cz/sluzby/vyzivovy-poradce
Přidat příspěvek k tématu Civilizační nemoci a harmonizace poškozeného biopole
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.