Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Přírodní léčba a detoxikace

Diskuse - Přírodní léčba a detoxikace

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anonym, 07.03.2014 13:52:07, IP: ***.***.252.254, #184045
?
Jindra, 10.03.2014 14:15:11, IP: ***.***.88.38, #184144
... tak jedině ALAFIT. stojí asi 1490 ale sehnal jsem i za 1300. Hodně dobrý, kdo nepoznal, nemá smysl popisovat .....
OZiiK, 19.03.2014 15:57:55, IP: ***.***.50.142, #184286
Naprosto souhlasim toto je asi nejlepší a nejvíce rozšířená detoxikace. Zpravně by se tento přípravek měl užívat do doby, dokud ty polšťářky nebudou bílé. Jinak jak si můžete pomoct trochu tak je vyčištění jater to znamená nejíst sladké ani kysele, slaná jídla a hlavně nic smaženého a vyvarujte se jakým koliv uzeninám vydržte to alespoň měsíc a budete koukat.
OZiiK, 19.03.2014 16:01:43, IP: ***.***.50.142, #184287
Pardon myslim tu reklamu dole (detoxikační polšťářky)
Marty, 28.03.2014 10:02:26, IP: ***.***.186.110, #184387
Léky a další chemické preparáty vyhodit. Nedám dopustit na eknihu Snadné kroky ke zdraví, kde lze pomocí jednoduchých tipů posílit zdraví a vyřešit nejeden zdravotní problém. Moc doporučuju, je to lepší než utrácet za preparáty tu na detox, tu na něco jiného... Rozum do hrsti, dámy a páni!
Gábina, 23.06.2014 23:18:49, IP: ***.***.42.186, #186717
Nesnáším léky a na detoxikaci organismu mi známá doporučila tento čaj "Grešík bylinky na očistu organismu Čistící čaj s červenou řepou sypaný 20 nálevových sáčků" a musím říct že po 14 dnech co ho piju se opravdu cítím lépe.
Anonym, 02.07.2014 16:18:58, IP: ***.***.252.254, #186918
Chronický chlamydiový průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, porucha štítné žlázy, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a ještě další a složitější potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků i s nesprávnou diagnozou.
Anonym, 07.10.2014 20:46:47, IP: ***.***.211.167, #189025
Pane Adamec, ale člověk nežije nejdéle ze všech zvířat :) Za zmíňku stojí třeba mořské želvy, které se prokazatelně dožijou dvou až trojnásobek toho, co člověk ;) Jinak bych se ráda zeptala, jestli se už někdo z vás setkal s nějakým detoxikačním přípravkem. Já teď narazila na senzycol, ale to mi jako detox moc nepříjde, i když jisté pozitivní účinky mě na něm lákají. Má někdo nějaký dobrý tip?
Anonym, 07.10.2014 20:46:47, IP: ***.***.211.167, #189026
Pane Adamec, ale člověk nežije nejdéle ze všech zvířat :) Za zmíňku stojí třeba mořské želvy, které se prokazatelně dožijou dvou až trojnásobek toho, co člověk ;) Jinak bych se ráda zeptala, jestli se už někdo z vás setkal s nějakým detoxikačním přípravkem. Já teď narazila na senzycol, ale to mi jako detox moc nepříjde, i když jisté pozitivní účinky mě na něm lákají. Má někdo nějaký dobrý tip?
Sandra33, 19.12.2016 14:44:00, IP: ***.***.232.57, #203592
Je několik přírodních cest, jak tomuto přirozenému systému v tomto boji pomoci. Například: Mrkev, Citrón, Zázvor, Cibule a třeba Jablka
Anonym, 19.12.2016 14:53:50, IP: ***.***.232.57, #203593
Ahoj, já tuto detoxikaci provádím jednou za měsíc a vždy se po ní cítím dobře. Nemám žádné problémy se zažíváním. Všem mohu vřele doporučit.
Gabina, 28.07.2019 22:56:12, IP: ***.***.57.162, #232142
Kupujete někdo ostropestřec mariánský? Já přemýšlím, že si ho dám na játra.
Iva, 27.01.2020 14:20:30, IP: ***.***.134.187, #233423
ostropestřec je bylinný lék na různé neduhy, ale především k ochraně a podpoře zdraví a detoxikační schopnosti jater. Je vhodny pro detoxikaci jater a celého organismu. taky ho beru, kupuji si ho v obchodě naturevia
Přidat příspěvek k tématu Přírodní léčba a detoxikace
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.