Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - atopický ekzém

Radek, 23.2.2018 15:00:21, IP: ***.***.101.29, #216138
Fano, dík! Díval sem se na ty jejich stránky a vypadá to dost zajímavě. Když to máš ověřený, půjdu do toho a zkusím to. Nemáš zkušenost i s tím jejich kompletním balením?
Hanka, 11.3.2018 20:40:25, IP: ***.***.45.46, #216941
Krém protopan sem měla tu čest vyzkoušet na vlastní kůži teď na horách. Dělá se mi hlavně v zimě na rukou, Půjčila mi krém kamarádka, která tím maže dceru a musím teda říct, že opravdu dobrý. Budu si ho taky objednávat. Opravdu to tolik nesvědilo a krásně sem měla potom ruce vláčný.
Zuzana, 13.3.2018 20:10:08, IP: ***.***.162.38, #217205
My sme krém protopan taky vyzkoušeli na doporučení naší Mudr. Na zimu je opravdu dobrej, ložiska po něm nebyly tak vysušený a malej si je tolik neškrábal.
Iveta, 28.3.2018 10:48:36, IP: ***.***.128.45, #218113
Dobrý den, mám zkušenost s certifikovanou německou značkou LR. LR Aloe Via nabízí produkty s vysokým obsahem Aloe Vera pro intenzivní péči a regeneraci. Obsahuje bio výtažky. Jedná se o velmi jemnou péči bez přídavku parabenů nebo minerálních olejů. Aloe Vera gel je průběžně testován v IASC od pěstování až po zpracování. Renomované nezávislé instituty Dermatest a Derma Consult prokázaly u všech výrobků Aloe Vera dobrou snášenlivost pokožkou. Podpora terapie produkty LR: zbavení se vyvolávacích elementů, vnitřně Aloe Vera Drinking gel s postupným navyšováním dávky podle reakce organismu. Očekávané zhoršení na začátku terapie Aloí (je běžné). Při rozsáhlém a silném ekzému je možno přidat Colostrum Compact či Direct ve dvojnásobné dávce. Na postižená místa v případě suché a hrubé pokožky nejčastěji aplikujeme Aloe Vera Krém s propolisem. Velmi vhodná je úprava stravy – vyloučit smažená jídla + dráždivé látky typu hořčice, tatarka, nutričně nevyvážená jídla typu fast food. Můžete mě kontaktovat na e-mail ivet.123@seznam.cz. Ráda pomůžu.
Diana, 8.6.2018 16:12:15, IP: ***.***.102.6, #223249
Moje dcera bohužel zdědila atopický ekzém po mě a stejně jako sebe mažu malou protopanem,který mi doporučila kamoška
tess1, 19.9.2018 11:43:05, IP: ***.***.139.14, #227765
sem těhotná a udělal se mi ekzém v předloktí. Čím mažete? Ale něco co nemastí oblečení a zároveň pokožku dobře promaže, hydratuje. Děkuji
        Předchozí   1 .. 5678      Následující
Přidat příspěvek k tématu atopický ekzém
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:52
1 reakcí

KOUPIT VELKÁ KVALITA REAL PASSPORT, LICENČNÍ ŘADA, ID KARTY A VISA (whatsapp === + 1612-470-3458)

KOUPIT VELKÁ KVALITA REAL PASSPORT, LICENČNÍ ŘADA, ID KARTY A VISA (whatsapp === + 1612-470-3458) Nabízíme pouze originální kvalitní průkazy... (zkráceno)

samcyrile
dnes12:13
4 reakcí

Operace kolene

Já se na to dneska ptala doktora a už se to dá zařídit i u nás, když si zajdete do lékárny, kde to objednají a doručí to do nemocnice, kde vám to... (zkráceno)

Klára
dnes12:11
283 reakcí

Plastika prsou

Já jsem se informovala na tu pumpičku a dá se to vyřídit už i u nás, stačí to objednat za 4000 korun v lékárně a oni to doručí do nemocnice, kde si... (zkráceno)

Monika
dnes11:55
35 reakcí

Hojení po operaci menisku

Já se na to doktora ptala a dá se to zařídit už i u nás stačí zajít do lékárny, kde si to objednáte a oni to do 24 hodin doručí do nemocnice za 4000... (zkráceno)

Jarka
dnes9:20
1 094 reakcí

MINERVA

I have been searching for the right one to contact for about three months, I cant imagine myself getting scammed again. The first hacker I contacted... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.