Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Diskuse - Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Marysa dinero, 3.8.2018 11:01:07, IP: ***.***.221.137, #226193
Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com
Přidat příspěvek k tématu Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:31
108 reakcí

nabídka úvěru se teď

Ahoj. Jmenuji se Jacob Williams z Prahy. Muj e-mail je jacobwilliam490@gmail.com. Stále máte financní potíže? Jsem zde, abych svedcil o pujcce... (zkráceno)

Jacob Williams
dnes22:06
69 reakcí

dlouhodoby prujem

Probiotika účinně zabrala zhruba po třech týdnech. Ale je třeba je užívat dlouhodoběji, aby účinek byl stoprocentní.

Lily
dnes21:59
2 207 reakcí

dráždivý tračník

A jaký by mohla mít dcera problém?.Já probiotika užívám většinou na podzim, abych si chránila imunita, protože ta začíná ve střevech.

Matyna
dnes21:52
41 reakcí

Nafouklé břicho a příšerné bolesti

Zkoušela jsem uprsvit jídelníček, a problémy s dráždivým tračníkem moc neustoupily, proto jsem si taky objednala Probio C+D.

Olina
dnes21:37
33 reakcí

Kvalitní kloubní výživa

A jak dlouho se má užívat jste se někde dočetla?

Brita
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.