Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Diskuse - Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Marysa dinero, 9.11.2018 9:38:04, IP: ***.***.91.158, #229274
Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com
Přidat příspěvek k tématu Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:05
29 reakcí

Klouby sportovce

ted maj dokonce slevu 10% pro nové registrace. Ovšem je to jenom na nákup z jejích eshopu

Walter
včera23:04
337 reakcí

Klouby, kosti

radí ti správně, jen co se týče kostí, zkus něco od lékaře, třeba ti na to něco doporučí. Jelikož to jsou kosti, asi to chce vápník

Walter
včera23:03
69 reakcí

Kolenní klouby

jak dlouho ti vydrželo jednobalení? Půl roku?

Walter
včera23:00
7 reakcí

Dobrá výživa na klouby

když jsem začínal aktívně běhat, taky jsem se radil s odborníkem ohledně kloubu a tehdy mi ho taky doporučil Alavis

Walter
včera22:57
21 reakcí

Doplňky na klouby

je to pro koně, ale jelikož mají koně stejné složení kloubu jako lidi, mužou ho užívít i lidi

Walter
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.