Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Kineziologie

Lili, 24.2.2016 11:21:42, IP: ***.***.50.170, #198866
Simono, s podobným problémem jsem byla kvůli synovi u kinezioložky a řeší to většinou u tak malých dětí přes rodiče - takže sezení proběhne s Vámi bez holčičky (pravděpodobně). Určitě je to případ pro kine, ale záleží také na Vás, jak tomu věříte a jak to svému vlastnímu tělu "vsugerujete" a tím i podvědomě pak přenesete na malou.
MiloslavaHrzalová, 28.2.2016 6:42:58, IP: ***.***.93.173, #198949
Jako léčitelka provádim kineziologie cestou duchovní a výsledky jsou úžasné
bobule, 11.9.2016 23:12:47, IP: ***.***.232.47, #202071
Dobry den,neznate nejakeho dobreho kineziologa v Hradci Kralove ?A muze kineziologie pomoci pri panickem strachu a uzkosti..?
Denisa, 19.9.2016 11:45:36, IP: ***.***.247.9, #202231
Může pomoct,ale jen pokud neberete žádné léky.
Denisa, 19.9.2016 11:45:36, IP: ***.***.247.9, #202232
Může pomoct,ale jen pokud neberete žádné léky.
Eva, 25.10.2016 12:56:18, IP: ***.***.247.42, #202746
Ahoj všichni, i ja se musím podělit o svoje doposud první zkusennosti s kinezkou. Jelikož jsem se před 14 dni psychicky složila-stavy úzkosti,začala jsem ihned vyhledávat odborníka, v mem případě psycholog a psychiatr. Lékaři z těchto oboru mohou byt fajn,ale bohužel se nezabývají až tak moc nitrem člověka,jen si vyslechnou,co se s člověkem děje a napíší medikaci,které se snažím vyhýbat.V mem případě mi lékařka napsala asentru a kinito,na noc neurol,par dni,jelikož jsem byla opravdu špatná, jsem tuto chemii brala, ale pak jsem jako zázrakem narazila na kineziologii u nás v Trebici,objednala jsem se a mám za sebou první sezení u paní Mertove,bylo to něco neuvěřitelného v pozitivním slova smyslu,brecela jsem u ni,ale nejvíce se mi pláč spustil v ten den po kinezce večer doma a druhy den dopoledne,kdy se mi odplavilo vše spatne a velice se mi ulevilo,na další sezení jdu za tri týdny a moc se těším na další kroky.Dulezite je podotknout,ze kinezka působí jen v případě,ze člověk nebere nějaké léky jako jsou antidepresiva,protože ty akorát tlumí mozek a kinezka by neměla šanci proniknout do hloubky. Ja jelikož jsem brala antidepresiva jen par dni (9 dni),rozhodla jsem se je vysadit a jit přírodní cestou,takze kineziologii věřím na 100% a s ni jsem si nechala namichat i Bachovy esence,které mi posílí psychiku.Nyni jsem 5. den po kinezce a první den beru bachovky a cítím se skvěle,doufám,ze bude lip a lip :-)
Anonym, 25.10.2016 14:24:18, IP: ***.***.242.250, #202748
je to nesmysl jako všechny šarlatáni, leč si chlamydie a nikam nepiš !
Pavla Schubertová, 16.6.2017 17:29:33, IP: ***.***.89.145, #207242
Dobrý den,prosím o kontakt na kineziologii v okrese Jičín.Děkuji Schubertová
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kineziologie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes6:01
132 reakcí

bolest zad a hrudníku

Andreo rád pomůžu,ale musíme se nějak spojit.

Dalibor
dnes0:50
377 reakcí

Zápach z úst

Ahoj, toto je informovať širokú verejnosť, že pani Henrieta Jonesová, dobrá povesť súkromných veriteľov, otvorila ekonomickú príležitosť pre... (zkráceno)

HENRIETTA JONES
včera23:54
260 reakcí

MINERVA

Help me thank hacckintechnology after being scammed of $1500 he helped me find my cheating wife he helped hack her whatsapp gmail and kik and i got... (zkráceno)

MICHELLE LOPEZ
včera22:20
620 reakcí

Interupce

my husband has been a big time cheat i have tried to get his phone and check messages but his phone has a very strong passcode,he keeps hiding the... (zkráceno)

Penny Jacobson
včera21:45
1 264 reakcí

dráždivý tračník

Dobrý den, Hledáte podnikatelský úvěr? Osobní úvěr, úvěr na bydlení, úvěr na auto, studentský úvěr, úvěr na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky,... (zkráceno)

Thomas
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení