Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Metoda RUŠ

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Jan Roneš, 6.4.2013 9:59:11, IP: ***.***.243.219, #175901
Metoda RUŠ – rychlá a účinná změna skutečnosti
Metoda, která vede k trvalému štěstí.
., 6.4.2013 10:04:12, IP: ***.***.252.250, #175904
když neumíš léčit chlamydie a ostatní bakterie , tak nic nepiš !!!
OZiiK, 16.4.2013 16:21:15, IP: ***.***.47.193, #176280
To je všechno moc hezké co se tu píše ale asi víte jen začátek toho co tu čtu. V první řadě bych vás chtěl poprosit aby jste se nechovali jako Doktoři ale aby jste to tu trochu lépe popsali zkratky nesnáším. Chtěl bych vědět například co je to RUŠ děkuji
Věra, 1.12.2015 1:37:01, IP: ***.***.197.148, #197768
tak něco k této metodě - máš problém ? cítíš se mizerně ? Kdopak ti tento nepříjemný stav způsobil ? No kdo jiný - přece vy sami. To vy jste si v hlavě vytvořily ty nepříjemnosti, kvůli kterým v noci nespíte, řvete na děti, rozčilujete se, nesnášíte sousedku...no a pomocí této metody zjistíte, kde je toho prapůvod. Ten nepříjemný pocit lze odstranit, prostě se na věc podíváte jinýma očima a hurá, máte vyhráno. Nejdíve je myšlenka a aha, najednou je tu pocit, tak to prostě funguje, myšlenky nejde zastavit, mnoho z nich se neustále opakuje, je to na dlouhé povídání, oficiální stránky RUŠ napoví a hlavně, co si sám člověk nepřizná, toho se prostě nezbaví, žije si to svoje svinstvo , ty svoje utkvělé představy dál a dál. Můžeš změnit jen sám sebe. Je to blbý, ale tak to je. Když změníš model svého chování, ejhle okolí najednou reaguje jinak, nově. Tak to je. Vítám vás mezi rušáčky, je jich už spousta a jsou spokojení a vědí, že své pocity ovládají. čauky
Anonym, 1.12.2015 9:33:50, IP: ***.***.252.249, #197772
blbost !
Přidat příspěvek k tématu Metoda RUŠ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:06
17 reakcí

Výživoví poradci - jsou k něčemu?

Známá k nim docházela. Já se mrkla na jejich stránky www.svet-zdravi.cz. Tam jsem se dozvěděla spoustu zajímavého. Domluvila jsem si u nich... (zkráceno)

Zlatka
včera20:53
1 255 reakcí

sarkoidoza

sama jsem před řtyřmi lety místo sterokortikoidů na sarkoidozu použila MMS aktivátor, obrat k vyléčení přišel po 14 dnech. Brala jsem postupně 6 až... (zkráceno)

rada
včera20:39
90 reakcí

Cukrovka - diabetes mellitus

Ahoj já používám tohle https://www.paleo-doupe.cz/sortiment/stevin-stolni-sladidlo-200-tbl

Sára
včera20:27
209 reakcí

Stres a cukání svalů

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
včera19:09
797 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom ktoré budú použité na... (zkráceno)

Anabelle Martinez
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení