Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Nepřítel parkinson

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Modřín, 06.04.2008 19:51:29, IP: ***.***.251.169, #43435
Hledání příčin vzniku této choroby,prosba rady o nové medicinské či alternativní zmírnění potíží.
Objevil jsem tuto základnu zdroje informací již v pozdních hodinách,kdy jsem v off stauu a tak jen krátce:předzdívku modřín jsem zvolil z důvodu,že miluji les a rád si posedím pod tímto stromem.Je to již zřídka.
Příčiny vzniku nemoci u mne:V pracovním procesu jako státní zam.jsem jako blbec chtěl mít všechny doklady v pořádku,byly to jen nesmyslné hlášení,vše k ničemu po zrušení pracovního místa....ani pes neštěkl-a to bylo dobře Vychoval jsem tři děti,každému jsem se snažil pomoci:počínaje učením ve škole,zajištěním práce-rozjezdem,či zajištěním bydlení až po různé menší finační pomoci-toho nelituji,ale zdraví jsem si podlomil a vzkříšení přišlo pozdě.
Teď stačí na mne jenom zavolat a ztuhnu.Pokračování příště.
modřín
Zdeněk Ersepke, 13.08.2008 10:56:22, IP: ***.***.80.131, #60140
Taky se mi to stává,ale zatím se vždycky vzpamatuji a doposud nedošlo ke zranění. Mám řidičák , bez auta bych se nedostal o berlích do obchodu ani do nemocnice. Jezdím jen po vedlejších cestách a rychlostí maximálně 60 km/h.
Říkám si, že jsou horší nemoci ,na Parkinsona se obvykle neumírá.
Buďme rádi, že nemáme aids !
Jiří, 08.03.2009 21:52:04, IP: ***.***.174.26, #73208
Nejsem nemocný já,ale moje žena a to tou nejhorší formou této mizerné nemoci ,ktré doktoři říkají MSA
což volně přeloženo je multisistémová mozková atrofie zapřičiňující odumírání mozkových buněk s nemožností jejích regenerace.Zapřičinující nekontrolovatelnou inkontinenci,strátu pohyblivosti,nekoordinované pohyby a křečové vztahy v hltanu,díky čemuž musela být provedena tracheotomie.Léčení klasickými léky na Parkinsonovu nemoc je neúčinné,proto prosím můžete li někdo nějak poradit s nějakou alternativní léčbou byli bychom velice rádi.
dorotka, 06.05.2015 9:40:30, IP: ***.***.60.189, #192979
dorotka, 06.05.2015 9:44:06, IP: ***.***.60.189, #192981
Zkuste AUTOPATII.
E666, 22.11.2016 11:12:57, IP: ***.***.96.15, #203125
Dobrý den, uvítám Váš opravodý názor, protože stojím před situací, ze které nevím, jak ven. Příteli (40 let) diagnostikovali parkinsna (zatím první stádium - jen třes ruky a nohy)s tím, že se jedná s největší pravděpodobností o genetickou dispozici a zbývá mu tak cca 15 let (což může být i dříve i o něco později, podle stavu nemoci). Stojím před rozhodnutím, jestli bychom měli mít dítě či nikoli. Dítě pravděpodobně bude parkinsna mít také (zejména bude-li to kluk). Přítelův strýc i otec na parkinsona umřeli. To že se jedná o genetickou dispozici je víc než jasné a lékař se k tomu také přikláněl. Já jsem otázku dítěte zavřela s tím, že se nemohu dívat na to, jak mi umře on a po té i dítě za x let. Přesto moc uvítám Váš názor, jestli by jste s mužem, který má parkinsna chtěli mít dítě či by jste v tomto případě dítě nechtěli s takovým chlapem? Jedná se o mi o názor, jestli by jste v tomto případě dítě chtěli či nechtěli? Čím více názorů, tím lépe. Opravdu se jedná o těžké rozhodnutí. Předem moc děkuji
Vladimír, 17.09.2018 15:35:58, IP: ***.***.64.210, #227725
Bez vyřešení prvotní příčiny Parkinsonovy nemoci nepřináší užívání jakýchkoli léků trvalé výsledky. Touto příčinou jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické záněty nervů v těle a buněk v mozku. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste si Parkinsonovu nemoc sami trvale odstranili, a žádné léky jste nepotřebovali. Kontakt 608 155 338.
Anonym, 17.09.2018 18:56:27, IP: ***.***.242.248, #227729
:-)
Přidat příspěvek k tématu Nepřítel parkinson
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.