Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - Početí Dítěte

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lusi (:, 13.2.2012 9:21:31, IP: ***.***.3.201, #159305
S přítelem sme počali miminko přirizenou cestou na dovolené a to prví noc .
Verča, 14.2.2012 5:55:39, IP: ***.***.142.119, #159323
A co nám je do toho, takových lidí je spousta, že se jim podaří počít dítě přirozenou cestou první noc, tak se nevytahuj vejtaho. Vytahuješ se jak péro z gauče. Ty děláš jak kdyby jsme my ostatní byli neplodní. Jsi jak druhá Yossbába, ta se taky imrvére vytahuje. Nejsi náhodou přiblblá Lakyna?
Verča, 14.2.2012 6:03:19, IP: ***.***.142.119, #159324
No jasně! To jsi ty Lakyno, poznávám tě podle IP adresy a podle negramotnosti. Dementní negramotná blbka, která neví kolik jí je a jak se jmenuje, co příspěvek, to jinej nick.
., 22.1.2013 11:08:52, IP: ***.***.252.252, #173607
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem.

Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.

Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
Mates, 5.2.2013 18:46:27, IP: ***.***.48.25, #173950
Dobrý den,chtěl bych se zeptat s manželkou se pokoušíme o miminko ale pokaždé když to vyvrcholím,tak to zní vyteče…snažíme se půl roku a pořád nemůžem dosáhnout oplodnění prosím vás abyste nám odpověděli děkuji.
Hanka, 2.8.2013 9:31:09, IP: ***.***.109.100, #179058
Dobrý den. U párů, které se marně snažily o miminko se osvedčily bylinkové, 100% přirodní doplňky stravy Emulips a Emulips forte. Ráda pomohu i Vám, když mi napíšete na mail - machalovah@email.cz
Jana Brno, 22.1.2018 18:40:37, IP: ***.***.39.3, #214823
Já zkusila Femibion, dá se běžně koupit v lékárně a otěhotněla jsem. Můj problém byl asi v tom, že jsem se špatně stravovala, tak proto jsem dlouhodobě nemohla počít. Ten Femibion obsahuje spoustu vitamínů a jiných látek, co je třeba mít v těle dostatek, aby bylo tělo připravené na početí miminka.
Pavlina, 23.4.2018 20:10:27, IP: ***.***.28.57, #219423
Ahoj, je tu prosím někdo, kdo byl na umělém oplodnění? Čeká nás to v květnu, mám z toho trochu strach. Jak jste to prožívaly?
Eva, 25.4.2018 13:11:51, IP: ***.***.85.237, #219497
My jsme byli na umělém oplodnění ve Zlíně www.ivf-zlin.cz Bezvadná klinika, super přístup doktorů. Měli jsme štěstí a povedlo se na poprvé.
Pavlina, 27.4.2018 17:26:46, IP: ***.***.85.237, #219631
Děkuji za zkušenost. A jak si prosím zvládala ty injekce a hormony?
Eva, 29.4.2018 8:15:53, IP: ***.***.115.213, #219768
Injekce nebyly nic hrozného. Hormony na mě neměly extra nějaký velký vliv. Jen po narkóze jsem pak byla trochu oblblá, ale jinak dobrý.
Lulu, 30.4.2018 22:09:41, IP: ***.***.223.73, #219835
byla jsem jednou na darování vajíček a po zákroku bylo všechno v pořádku, určitě půjdu zase. Za sebe mužu taky doporučit tuhle kliniku IVF ZLIN
Anežka, 30.4.2018 22:14:50, IP: ***.***.223.73, #219839
je tu někdo kdo jde v květnu uplně poprvé darovat?
Stanislava, 30.4.2018 22:39:27, IP: ***.***.65.180, #219843
po jaké době, nebo kolikrát jste již darovaly vajička?
Malvína, 30.4.2018 23:07:21, IP: ***.***.16.4, #219844
ano, taky jsem tam byla a musím říct, že právě tam jsem pochopila význam darování. Opravdu TOP klinika.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Početí Dítěte
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:24
19 reakcí

Křečové žíly

I remember my experience with hackers i contacted online, i almost lost hope in finding out if my husband was loyal to me and has been loyal in our... (zkráceno)

Sonia Hernandez
dnes11:50
1 602 reakcí

Wobenzym

If you need to hack into any database server, spy on Facebook,Emails, Whatsapp, Viber, Snapchat, Instagram and many more.I urge you to get in touch... (zkráceno)

pam
dnes11:20
47 reakcí

úvěrová nabídka

UŠETŘÍTE FINANČNÍ PROBLÉMY V důsledku finanční krize jsem zvláštní finančník s významným kapitálem, který vám může poskytnout potřebné úvěry, které... (zkráceno)

inge arlt
dnes7:52
54 reakcí

Kosmetika po opalování

Taky objednávám tu Biodermu i s opalovákem. Podle mě mají na tom Notino nejlepší ceny.

Zuzka
dnes6:52
2 reakcí

Lupénka a zkušenosti při její léčbě

lupénku vyvolávají složité bakterie, nitrobuněčná infekce !

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.