Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Power Matrix

majkaf, 18.4.2018 21:38:22, IP: ***.***.51.51, #219161
Podívejte se na stránky www:imperiumvaleo.cz Jsou tam konference přeloženy do češtiny - videa od ruských vědců, lékařů. Osobně jsem byla na jejich přednáškách již 2x v Praze. Žádný výmysl vše vědecky podloženo- základy kvantová fyzika, informace poslané do buňek atd. Vše se dočtete, jen stačí zajímat se o své zdraví ale ne o léčení ale vyléčení. Opravdu účinky neskutečné. I tam kde jsme dříve uzdravení nedokázali s lékařskou péčí / jako nemoci štítné žlázy, artritidy, bolesti kloubů, ADHD děti syndrom, alergie-rýmy atd. Je toho mnoho. Majkaf máme osobně odzkoušeno.
power, 18.4.2018 22:16:00, IP: ***.***.51.51, #219164
kapky účinek dops
Pepa, 24.4.2018 22:02:34, IP: ***.***.209.251, #219473
Dobrý den, chtěl bych se podělit o své zkušenosti. 2měsíce kapu salutem, cerebrum1 a cerebrum100. Necítím žádný učinek, podle mě bohužel funguje pouze jenom jako placebo.
Jitule2411, 10.5.2018 11:50:54, IP: ***.***.34.114, #220355
Jsem ve společnosti od září 2016.Nedám na produkty dopustit.Mám osobně velice dobré zkušenosti a zkušenosti z mé skupiny,např. mrtvice, rakovina,lupenka,oči, klouby atd.Za 2 roky velký posun.Nikdo nemůže čekat,že se za měsíc uzdraví.Je to dlouhá cesta,ale nese ovoce.Máme poradkyni,která vám vybere produkty přímo na tělo nebo můžete napsat přímo paní doktorce do Ruska.Vše funguje mám to vyzkoušené. Produkty máte po zaplacení za 2 dny doma.
Alík, 18.5.2018 16:31:50, IP: ***.***.225.246, #221369
Nedá mi , abych nezareagovala na něktré zprávy . Power Matrix je převratná záležitost s neuvěřitelným potencionálem , zatím jsem vyzkoušela jen oční kapky , ale jak ty fungují úžasně se snad ani nedá popsat . O tom žádná , ale je mi líto , že by takováto skvělá pomoc pro marody měla trpět kvůli špatným recenzím . Dozvěděla jsem se jak to bylo v případech , kde čekali na produkty víc měsíců , než by se kdo nadál . Problémy byly na hranicích , asi se jednalo o úplně začáteční objednávky , kdy se zasílalo přímo z Ruska a ještě to nebylo úplně dořešené se schválením u nás . Dnes už je firma v Karlových Varech a při objednávce ve čtvrtek už máte v pátek zprávu , že je zboží na cestě a v pondělí ho můžete očekávat . V žádném případě se nedá mluvit o podvodnících a zaplať pánbůh , že si k nám tyto produkty - ikdyž ne levné našly cestu . Je nás spousta co nenajdeme u lékaře pomoc . Alena
Keny, 16.6.2018 10:21:45, IP: ***.***.155.224, #223656
Zdravím, užívám přípravky již 3/4 roku a jsem velmi spokojená. Kdo se chce zaregistrovat, zavolejte mi na číslo telefonu: 728 867 354. Produkty jsou vynikající.
ludmila, 12.7.2018 23:20:01, IP: ***.***.240.70, #225083
Produkty Power Matrix jsou vynikající každý člověk má jinak nastavený organismus , za měsíc se nikde nemůže vyléčit já jsem salutenem vyléčila výtok z prsu asi za 3 mesíce a tady bych už musela jít určitě na vyšetření i i operaci a jsem v pohodě.
klarika, 16.7.2018 7:24:38, IP: ***.***.147.70, #225189
veľmi by som chcela poradiť pri výbere výrobkov power metrix, na vitiligo. Ak bude niekto taký láskavý a chcel by mi pomôcť, píšte na mail klarika481@gmail, vopred ďakujem
hans, 30.9.2018 22:30:09, IP: ***.***.196.156, #228155
Já jsem loni po čtyřech měsících čekání dostal balíček (saluten,relictum,visum)všechny lahvičky měli poškozenou pečeť(přelep)kapal jsem kapal a nic,tak jsem objednal další(visum.cerebrum,gastro)kapal jsem kapal a zase nic, je celkem zajímavé ,že se během roku asi třikrát měnily návody jak vlastně používat tento zázrak,po půl roce užívaní , poslední říkal užívat tři měsíce a co dál nic.Když si pustíte nějaké video tak to nepůsobí celkem nějak věrohodně.
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu Power Matrix
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:11
44 reakcí

Bolest kolena

Karle, to si začal za pět minut dvanáct alavis brát :D je to zázračný a já ho miluju takže paráda

Jan
dnes17:49
2 544 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dobrý deň a vítajte Sunshine Financial Group Inc. Ste obchodný muž alebo žena? Potrebujete urgentnú pôžičku? Potrebujete úver na založenie... (zkráceno)

Susan Benson
dnes15:26
415 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Jsem pan Marck Pomozím lidem nalézt dobré půjčky a pomůže jim dostat se do kontaktu Získat půjčku, kterou chtějí ve velmi krátké době To myslím, že... (zkráceno)

Marckon
dnes11:32
54 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

Nabízím vám výhodný finanční úvěr pro celou Českou republiku s rychlým vyřízením už do 24 hodin včetně vyplacení financí. Můžete žádat o úvěr od... (zkráceno)

Harry Bale
dnes10:59
1 reakcí

Vybavení koupelny

Poradíte mi prosím, kam se zajít podívat pro kvalitní vybavení do koupelny?

Anda
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.