Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Rakovina

Centri, 20.08.2013 15:35:43, IP: ***.***.67.164, #179471
Na Podkovičník Mix je i studie, a je schválen ministerstvem zdravotnictví v ČR....navíc osobní zkušennost s dalším produktem firmy Valexo, s.r.o., která podkovičník dodává ... a to s GASTRO MIXEM , mohu jen doporučit, léta jsem měla problémy s pajšlem:o) A mám pokoj:o) Každopádně se podívejte na jejich přípravky...
Veronika, 27.08.2013 15:14:20, IP: ***.***.57.165, #179598
Karolíno, hezký den Vám přeji. Udělala jste mi obrovskou radost s Vaším příspěvkem o Podkovičníku. Já ho zvažuju koupit sestře - má rakovinu vaječníku a po Vaší skvělé reakci to ráda zkusím a objednám. Jen Vás prosím, abyste nezapomněla sem napsat, jak to dál u Vás vypadá s léčbou...Díky moc. Veronika
Anonym, 31.01.2014 15:43:49, IP: ***.***.32.145, #182338
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s leukémií? Kamarádčině dceři je zjistili a jsem z toho dost zdrcená, znám ji od jejích prvních měsíců a nedovedu si představit, že by tu být neměla. Na medixa.org/nemoci/leukemie jsem se dočetla, že šance na úspěšnou léčbu jsou každým rokem díky pokroku vědy lepší ale stejně:( Díky za reakce
baka, 07.10.2014 22:41:02, IP: ***.***.211.167, #189032
no tak já nevím, jak se léčí rakovina a co se prevence týče, taky jsem celkem na vážkách. Popravdě se všude píše něco jiného. Nejezte to, nejezte ono, nekuřte, nepíjte... jinde zase píjte... Popravdě jsem teď na zkoušku začala bát senzycol, který by měl mít nějaké potinádorové účinky a údajně je to dobrá prevence. Uvidíme
Lea, 17.10.2014 14:07:55, IP: ***.***.23.76, #189133
babi ma rakovinu kuze a docetli jsme se, ze pry kurkuma pomaha proti tvorbe novych rakovinotvornych bunek tak jsme hledali produkty s kurkumou a objevili jsme jiz tady spominany Senzycol. Kupili jsme a uvidime. Verime, ze pomuze at je s nama babi co nejdele
Anonym, 17.10.2014 14:16:01, IP: ***.***.252.254, #189134
!
Sylva, 26.10.2014 22:44:30, IP: ***.***.131.199, #189302
Tak mě asi zrak nešálí. Kamarádce teď zjistili rakovinu, má ji naštěstí teprve v začátku, takže má velkou šanci na uzdravení, ale i tak to tam je. :( Když tak pročítám na internetu, co by jí mohlo pomoct, tak tohle není první server, na kterém čtu o přípravku Senzycol. Opravdu pomáhá na rakovinotvorné potvory v těle? A pomůže to, i když už je tělo napadené nebo jen jako prevence? Prosím, kdo už má nějaké zkušenosti poraďte.
Adam, 28.10.2014 18:32:48, IP: ***.***.45.2, #189353
Rakovina je mrcha :( nepřeju nikomu aby se s ní setkal. O senzycolu jsem už také četl ve více fórech ale zatím jsem nikde nedohledal žádné výsledky. Kdo z vás jej už vyzkoušel?
blázen z brna, 28.10.2014 19:54:58, IP: ***.***.83.54, #189356
Bláznivá Ivana z Babinetu .........na Babinetu se pohybuje vystudovaná právnička z Brna , je to bláznivá ženská , těžkej schizoidní psychopat, možná má jiné jméno,ale vystupuje jako Ivana..... Má dvě děti, bláznivou dceru , která se štítí chlapů a žije sama , i když je dospělá , no je to cvok po mamince ....A syne , kterej žije normálně , má slečny , což mu blázen Ivana vyčítá, považuje ho za promiskuitního ....ha ha..... Ta bláznivá Ivana nesnáší muže , štítí se jich , stejně jako její dcera .......přitom sama je hnuska a k ničemu . S manželem žila bez sexu a pak se hrozně divila , že si našel jinou. Přišla třeba z práce a lehla si a manžel musel všechno kolem dětí dělat sám......a ještě se pokusila o sebevraždu , prej toho na ni bylo moc.....Píše na Babinetu a vypisuje , jak jsou muži hnusní, když opustí manželku, přitom ona je takovej deb*il, že jí nedochází , že když žena odmítá sex, že s ní žít nikdo nebude .Je to psychopat , kterej nechápe vztahy , lidi nic, jen otravuje svoje okolí svým sobectvím..........Znáte někdo cvoka Ivanu z Brna?
pro Adama, 29.10.2014 14:44:58, IP: ***.***.104.1, #189398
Kamila, 28.10.2014 18:26:42, IP: ***.***.45.2, #189352 O senzycolu jsem už taky slyšela, ale podle popisu mi přijde že je to takový všelék. Na co jej používáte vy? Přijde mi, že na všechny věci přece působit nemůže? Chlap či žena? Nebo jeden podělanej dealer?
Pavlína Anna Gleichová, 06.11.2014 10:25:04, IP: ***.***.79.91, #189726
Dobrý den, jsem studentka vyšší odborné školy sociálně právní P10. Pro svou absolventskou práci na téma Rakovina jako nemoc duše potřebuji rozhovory s lidmi, kteří se alternativně léčí s rakovinou. Pokud by si se mnou chtěl někdo na toto téma popovídat, budu velmi vděčná. Děkuji Pavlína Anna Gleichová email: Pavlina.Anna.Gleichova@vossp.cz
emča, 29.11.2014 23:07:24, IP: ***.***.36.235, #190167
Vyhledejte nejnovější přízpěvky na YouTube. Dr.Tullio Simoncini,dětský onkolog. Jeho léčba je překvapivá ,ale trvá už několik let,než se dostala k nám.,ale lékaři ji u nás nepraktikují. Poprvé jsem o ní slyšela v ČT, nedávno, a byla jsem velmi ráda,že to uvedlo právě YouTube.
Mirek, 13.06.2015 19:15:01, IP: ***.***.228.217, #193757
Dobrý den, mám na vás dotaz. Mám rakovinu jícnu (supraklavikulární uzliny). Byl jsem na operaci v Motolu a ta dopadla v celku dobře. Později se objevily nějaké problémy, ale ty jsou snad už také vyřešeny. Ale přetrvalo to, že mám problém s potravou. Jídlo nechutná už tak, jak chutnalo dřív, zhnusí se mi hned na talíři a často ho vyvrátím zpátky. Momentálně jsem bez nálezu, ale nevím co dál s tou potravou. Takže kdyby s tímhle měl někdo zkušenosti, byl bych rád, kdyby mi odpověděl s případným poznatkem, jak tento problém řešil nebo jaké má rady. Moc děkuji za odpověď.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Rakovina
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.