Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - roztroušená skleroza

radka, 27.09.2016 22:08:01, IP: ***.***.34.122, #202378
jdi do p... ANDREAS
Anonym, 28.09.2016 10:18:35, IP: ***.***.242.248, #202387
Proč Chlamydophila pneumoniae (Cpn) působí potíže? I když nákaza chlamýdiemi může začít jako respirační infekce (nákaza dýchacích cest), může být Cpn dále roznesena do dalších částí těla a napadnout mnoho dalších tkání včetně nervové, mozku, svalů, výstelky krevních cév a dokonce vaše imunitní buňky (makrofágy). Běžná jednoduchá, dvoutýdenní terapie antibiotiky zabíjí pouze jednu ze tří životních fází Cpn a zanechává zbylé formy Cpn k obnově infekce. Cpn obsahuje při nejmenším dva endotoxiny (jedovaté látky), které způsobují poškození tkání a zánět, vleklé nabuzení obranné soustavy a toxický náklad v těle. Cpn infikuje vaše buňky uvnitř a paraziticky je okrádá o energii, aby se mohla množit. Jediným způsobem léčby je užívat kombinaci antibiotik a zabít tak všechny životní fáze cpn. Jaká onemocnění Chlamydophila pneumoniae způsobuje? Roztroušenou sklerózu Chronický únavový syndrom Astma Artritidu; něco o ReA např. zde Fibromyalgii - české stránky zde Chronickou sinusitidu Kardiologická onemocnění Intersticiální cystitidu Prostatitidu Crohnovu chorobu Zánětlivá střevní onemocění Alzheimerovu chorobu Dále: chronickou obstrukční plicní nemoc, uveitidu (zánět střední vrstvy oční koule), optickou neuritis, radiculitidu (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), nervovou hluchotu, napříč jdoucí myelitidu, sarcoid, myokarditidu, perikarditidu, kultivačně-negativní endokarditidu, ateromatickou arteriální chorobu, aneurysma, giant-cell (temporální) arteritidu, polyarteritidu nodosa, Wegenerovu granulomatózu, primární sklerózující cholangitidu, reaktivní artritidu, Reiterův syndrom, Bechtěrovovu chorobu, kožní vaskulitidu včetně pyoderma gangrenosum. MUDr. dodává: "Mezi onemocnění, která ukazují na možnost propuknutí chronické infekce Chlamydophila pneumoniae a která zasluhují serologické vyšetření, patří tato (mnohočetnost je ještě podezřelejší): opakující se sinusitida (zánět dutin), opakující se infekce hrudníku, chronická únava (obzvláště pokud následuje respirační infekci), fokální neurologické deficity, myalgie, svalová fascikulace (záškuby), opakující se epizody bronchospasmatu, nevysvětlitelná bolest jako při zánětu pohrudnice, angína, opakující se artralgie (bolest kloubů), nevysvětlitelná opakující se bolest břicha, nevysvětlitelná menoragie (silné menstruační krvácení), opakující se anální píštěl, opakující se kožní vaskulitida, achalazie, intestinální dysmotilita.
Standa, 29.12.2016 18:11:26, IP: ***.***.189.1, #203727
Proč jsou zde příspěvky nabízející půčky nebo úvěr? Sem nepatří, blokují místo, může je admin smazat?
Anonym, 08.06.2017 16:46:11, IP: ***.***.128.30, #207083
Dobrý den, Měla bych dotaz. Nemá někdo zkušenost s RS centrem v Krči? Mám 50:50 RS a mám co nejdříve navštívit centrum a brát léky. Bylo nám doporučeno centrum na Karlově náměstí, ale má čekací dobu až čtyři měsíce, kdežto Krč mnohem kratší. Ale než-li tam zavolám, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví, jací tam jsou lékaři a jaká je tam péče. Předem děkuji za pomoc a radu.
Jaja, 24.08.2019 15:33:16, IP: ***.***.251.196, #232315
Ema, 27.08.2019 13:27:39, IP: ***.***.237.59, #232335
Ahoj, konkrétně proti té roztroušené skleróze bych zkusila CBD produkty, které jsou v ČR legální. Co jsem se dívala tak mne zaujaly Alphacat a Enecta, konopné oleje.. Fakt jsem se zajímala právě o Alzheimerovu chorobu, Parkinsona a roztroušenou sklerózu a konopné/CBD produkty mohou vážně pomoct. Nejdřív bych určitě zkusila jestli je nemají v lékárně, pak když tak využila tady odkazy, co jsem sem dala:) Ema
jana, 01.09.2019 19:21:14, IP: ***.***.1.185, #232365
Díky všem za info https://abecedazdravi.cz :)
Barb, 08.03.2022 14:37:57, IP: ***.***.63.34, #239101
Zajímalo by mě.... Pokud někdo cestujete, pokud možno dlouhodobě, jak řešíte zásoby léků a cestovní pojištění ????? Díky B.
        Předchozí   1 .. 3456      Následující
Přidat příspěvek k tématu roztroušená skleroza
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.