Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - Krvácení z nosu po šňupání

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Tomáš, 12.12.2017 8:07:45, IP: ***.***.74.177, #213539
Dobrý den, nedávno jsem si šnupak nadměrnou dávku šňupacího tabáku a při smrkání jsem vysmrkal krev, docela mě to zarazilo, šnupak jsem aktivně skoro každý den 3 měsíce, nikdy mi z nosu krev netekla. Dal jsem si týden pauzu a teď šnupu tak 2x max 3x týdně . Doufám že to bylo jen podráždění sliznice a že se to zregeneruje, mohlo by jít o něco vážnějšího ? Děkuji předem za odpověďi.
Přidat příspěvek k tématu Krvácení z nosu po šňupání
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:47
1 reakcí

Koupit pas, řidičský průkaz, věk a průkaz totožnosti, víza: E-mail: genuinedockies201@hotmail.com)

Koupit pas, řidičský průkaz, věk a průkaz totožnosti, víza: E-mail: genuinedockies201@hotmail.com) Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy,... (zkráceno)

Genuine
včera23:46
1 reakcí

Koupit pas, řidičský průkaz, věk a průkaz totožnosti, víza: E-mail: genuinedockies201@hotmail.com)

Koupit pas, řidičský průkaz, věk a průkaz totožnosti, víza: E-mail: genuinedockies201@hotmail.com) Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy,... (zkráceno)

Genuine
včera23:44
1 reakcí

Genuine
včera23:41
1 reakcí

Genuine
včera23:29
1 reakcí

Genuine
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.