Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Život a alkohol

JC, 27.05.2011 17:03:35, IP: ***.***.129.91, #135212
Informační velmi na úrovni. Čtu ČEŠI ŠETŘÍ a balí si tabák.Startky a petry tím trpí. Balení cigaret z tabáku loni narostlo o více než o pětinu. NA JINAK KLESAJÍCÍM TRHU NEJVÍCE ZTRÁCEJÍ CIGARETY STŘEDNÍ CENOVÉ SKUPINY. Tak vážení a není čas mne následovat a přestat kouřit? Nadáváte mi někteří ,ale budte k sobě tak tvrdí jako já byl k sobě. Zde jenom plky a urážky na moji osobu .Dokažte tedy přestat kouřit .Položte ty cigarety a řekněte dost .Pak sem budete mi moci slušně psáti a já si budu pokládat za čest s Vámi hovořit. Jak si můžu třeba vážit Věry ,která mne pomlouvá a špiní ,ale sama přestat kouřit nedokáže .Zdražování bude pokračovat .Jíst se musí ,ale HULIT NEMUSÍTE .Je toto dobrá informace? KOUŘENÍ ŠKODÍ ZDRAVÍ
Jendo C,, 28.05.2011 8:25:24, IP: ***.***.64.19, #135247
myslíš to dobře,ale v tvém podání některé příspěvky znějí.Jako příkazy všem,všichni kouří,všichni pijí.Proto se brání a rozčiluješ se,že není po Tvém.
Jendo C,, 28.05.2011 8:33:45, IP: ***.***.64.19, #135248
když jsi tak silný odpůrce Drog!
Nesmíš napsat ML to má pod kontrolou,ten může.Jen to hezky oslav....
Druhé neznáš a nadáváš neprávem.
V tom případě se Tobě nedá věřit,jak to s Tebou vlastně je.
souhlasils,že i kapky k vyplachování ústa,můžu nastartovat alkoholika k pití.
Medovina jisté procenta alkoholu obsahují,tak ji nemůžeš vychvalovat,doporučovat,jako lék.
Jsi alkoholik třeba( abstinující),tak abys byl uznán tak bych to nehlásal.S8m píšeš že dr.skála,když léčil se vzdal veškerého pití.Byl příkladem!!!!
To u Tebe je opačně-mlčeti by bylo pro Tebe líp.
Monika, 28.05.2011 9:09:47, IP: ***.***.79.36, #135252
Jendo C, (IP: **.**5.64.19)

100% souhlas, už sem neměl sílu na JC reagoval.
JC, 28.05.2011 9:15:40, IP: ***.***.129.91, #135253
Bohužel ,nikdo rozumný to nemůže vzít jako příkaz,vždyt víte všichni moc dobře ,že prosí manželky ,prosí děti TÁTO NEPIJ je to zbytečné. Kdo chce chlastat a kouřit tak bude. Všichni nekouří,všichni nepijí.Všichni rozumní si šetří zdraví.Je tato informace správná? Pochopte ,že je mi to šumafuk jestli se nějaký Franta z Horní Dolní uchlašče a uhulí.Máte každý svůj rozum.
Monika, 28.05.2011 9:17:37, IP: ***.***.79.36, #135254
P.S. tuto diskuzi založil Hanz a příkladně na něho hned reagoval JC. Nemyslím si, že by chtěl JC někomu pomáhat. Připadá mi to, že si JC léčí své mindráky na jiných lidech, bez rozdílu.
JC, 28.05.2011 9:21:10, IP: ***.***.129.91, #135255
Kdo to píše? Monika muž ? UŽ JSEM NEMĚL SÍLU "NEREAGOVAT " Vy anonymní nuly pište aspon v ženském rodě. To je Monika společně s postmanem,Janou a pořád jeden a tentýž člověk. 1000% souhlas ,že jsem otevřený a oproti Vám upřimný . Tak Moniko .NEMĚL? anebo NEMĚLA? Vždyt ty nejsi žádná Mata vyzvědačka ,Jsi primitivní anonymní přispěvovatelka ,která nemá o abstinenci a nekuřáctví ani páru .Ty jenom pořád s někým jenom souhlasíš.
Monika, 28.05.2011 9:39:16, IP: ***.***.79.36, #135257
JC v diskuzích se polemizuje s názory druhých, můžeš souhlasit nebo ne. Co děláš ty kromě nadávání, to jsi právě předvedl. Když s tebou někdo nesouhlasí, tak ho začneš urážet a napadat. K názoru druhých neřekneš nic. Jenže někteří na tvé urážky dlabou, už tě znají.
JC, 28.05.2011 9:41:26, IP: ***.***.129.91, #135258
Tak vážení trochu rad.Martin není alkoholik ,Martin může jako jiní. Medovina 13% spadá do katerogie vín. Dr.Skála nebyl alkoholik tudíž žádný doktor nemůže znát vše o alkoholu .Proto se píší deníky ,proto píší pacienti v léčebně vše o svých pocitech a náladách.Na základě těchto zkušeností se lékaři dozvídají např.kolik a jak často pití alkoholu ,druhy atd. Určitě by se nikdo nestal alkoholikem ,kdyby frták medoviny ráno na povzbuzení . Samozřejmé je že k nastartování pití stačí kapky. Těžko Vám asi vysvětlím ,že si dávám pivo nealko někdy po vepřoknedlozelo.Těžko Vám vysvětlím ,že to už dělám co se pito začalo vyrábět. Někdy ,jednou v týdnu ,nebo za čtrnáct dnů.Těžko by jste to vysvětlili lékaři.Řekl by Vám ,že koketování s pitem je nebezpečné.Deset let? Je tato doba dost dlouhá abych jim ten mýtus vyvrátil? A vidíte je to také skutečnost. Medovinu mám po levé ruce a pohárky na ochutnávky. Mám to jako obchodní artikl. Zde už psát nebudu mám svou Spříznivkyni ,kterou jsem založil a nebudu Vám kazit diskuzi ,naneshledanou Co se týká UZNÁNÍ ,Já jsem přestal pít SÁM KVLI SOBĚ
JC trochu jinak,, 28.05.2011 10:57:49, IP: ***.***.64.19, #135271
v léčebně se též maluje,x pacient namaloval nádherný dům se zahrádkou,v oknech kytky.Krásný pohled na jeho výkres,až na jednu důležitou věc,nad domem letěl vrtulník,který do té krásy střílel.
Víš,proč???
Jeho duše ,mysl byla na tolik poškozena alkoholem,že tu krásu nevnímal.V něm byla agresivita,zlost-vše krásné zničit,každému ublížit!
Proto,Ty nemůžeš snést pravdu,které nejsou podle Tvé diktatůry.Ty,když si tu píší dva,tři lidé mezi sebou slušně to musíš rozbít.
Kdyby tem ML-martin s IP.5.216.18,byl tak supr nechodí po lékařích,nepije,nekouří,neužívá neurol!Není pro mě vzor,ale nadávat mu nebudu,nikdy nevíme co nás potká.
Tento ml,psával,vylíval si srdce jak ho nevlastní fotr mlátil,že skončil na půllitrech rumu,neurolech,utíkal s domu.
Každý si to může najít i v archívu"Alkoholismus".Psal i tady jak vypije a vyžere mrtvému s ucha,vyhodí nás granátem.....stačí číst v minulosti.
jsi scizofronik,od kterého nikdy nevíte co udělá,řekne.
JC, 28.05.2011 11:10:49, IP: ***.***.129.91, #135274
Moc hezky jsi to napsal .Ty jsi ale nepochopil ,že ten pacient ,který to maloval byl pilot toho letadla cha cha .Martin není můj otec a ty nejsi ten malíř.
???, 28.05.2011 11:31:15, IP: ***.***.79.36, #135277
Alkohol cidrychovi zničil mozek, to je evidentní.
JC, 28.05.2011 11:50:08, IP: ***.***.129.91, #135278
Přátelé jsem vlastník řidičského průkazu ,odjíždím.
JC trochu jinak,, 28.05.2011 11:54:04, IP: ***.***.64.19, #135280
nikde není psáno,že Martin je Tvůj otec!Martin má 36let,Ty 11.6.budeš mít 59let,jak se ve zdraví dožiješ.
Ano ten pacient,nakreslil nádheru,kterou si přál mít,ale jeho intelingence byla tak nízká,že to v zápětí zničil.
Byly použity slova,s minulosti ML"IP.5.216.18
Buď "CHlap"stůj si za pravdou!
viz.minulost
Čti pozorně achápej,co je psáno-né co bys sis přál Ty!!!!
???, 28.05.2011 12:13:35, IP: ***.***.79.36, #135283
V běžném životě je ponižován, jen tu se dovede realizovat a může všem nadávat a nad všechny se vyvyšovat. Jenže ani zde mu to moc nejde. Na jeho nízkou úroveň má každý.
        Předchozí   1234567 .. 8      Následující
Přidat příspěvek k tématu Život a alkohol
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.