Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Helena, 20.01.2015 12:47:47, IP: ***.***.48.187, #190776
ahoj Mercy i já zkusila Danielu kartářku z Čarodějnického obchodu a fakt nic moc z ní nevypadlo ona je bych rekla spíš než kartářka bylinkářka přes čaje a tak, byla jsem s výkladem taky zklamaná to vykládala ještě na Vinohradech.a nic od ní nevyšlo ani mé kamarádce co tam tenkrát byla se mnou..Sehnat opravdu dobrou kartářku je docela dost těžké,ale jak se říká naděje umírá poslední a taky je to nejspíš i o štěstí.
Holoubek, 21.01.2015 7:47:42, IP: ***.***.42.251, #190788
dobrá kartářka je moje kamarádka Xena, vychází jí to celou dobu co jí znám vykládá z Tarotů a fakt dobrý,
Marie, 26.01.2015 9:13:20, IP: ***.***.31.2, #190837
Celkem dost mě pomohla paní Dinušová z Brna. Jsem z daleka, tak jsem si objednala karty přes telefon. Rozebrala mě, ale zvláštní je že se mě tak nějak ulevilo zdravotně. Cítím se lépe. Hodně nad tím přemýšlím, že nejde ani o ten výklad, ale o to, že mě je lépe a ještě k tomu to zlepšení zapříčinil jen rozhovor po telefonu....
Martina Uhl, 27.01.2015 21:09:50, IP: ***.***.169.29, #190858
já prošla už hodně kartářek. Ale za nejlepšího u nás považuji pana Petra K z Brna. Je to o něčem jiném než u klasický rádoby-kartářek, Petr to dělá jinak,na nic si nehraje, je skromný ale ví a je nadupaný znalostmi, je dost drahý a má hodně moc lidí a není lehké se k němu dostat, ale opravdu umí pomoci. Co se týká ostatních kartářek jako je Dinušová, podvodnice Santi, a jakékoli spolky samozvaných čarodějnic na různých linkách /faithmystery atd.), je to jen tahání peněz z lidí a kecy, to se nedalo poslouchat hned po první minutě. To by bylo opravdu na sepsání knihy, jaké podvodnice a jaké kecy mají k lidem, co mají opravdu problémy. A věřím, že kdyby se zde udělal průzkum, tak by se rychle přišlo, že tyhle podvodnice si sami na sebe píší reklamy a chváli zde sami sebe. Ale to už zde někdo psal přede mnou. Já jen přeji štěstí při výběru člověka, kterému svěříte své problémy a budoucnost.
Karla, 28.01.2015 8:48:37, IP: ***.***.72.120, #190864
Dámy, doporučuji pana Petra z Brna.2000kč za hodinu stojí za to. Navíc, když se mrknete na jeho video napravíte si oko. Je to muž na pravém místě. A ke všemu je velká možnost, že si mohou na jeho hlavě vystavět vrabci hnízdo, tím pádem se vylíhnou mládátka. A z toho důvodu lze považovat pana Petra za ochránce této planety. Jsem šťastná, že jsem ho poznala.
Zrzka, 28.01.2015 21:24:06, IP: ***.***.217.209, #190882
Leono, díky za komentář, já jsem k panu Petrovi objednaná a rozhodně mě nazjímají nějaké pomluvy jako zde předvádějí ty zamindrákované dámy, Také bych mohla vyprávět jaké mám s nimi otřesné zkušenosti.
Hanka, 28.01.2015 22:03:31, IP: ***.***.104.1, #190883
Leonko (Zrzoune, Lucinko), ale já nejsem kartářka a u nás (na PČR) na mne nebylo podáno žádné trestní oznámení. Asi to bude tím, že na rozdíl od tebe píši jasně a nelžu. A nepíšu z netové kavárny pod x-nicky, psychopate.
Anonym, 28.01.2015 22:06:49, IP: ***.***.31.2, #190884
ÁÁÁ Petanek se nám zlobí. Docházejí mu prašule...
Anonym, 28.01.2015 22:07:59, IP: ***.***.31.2, #190885
ÁÁÁ Petanek se nám zlobí. Docházejí mu prašule...
Miluška, 30.01.2015 14:08:33, IP: ***.***.184.29, #190901
Já mám bohužel také špatné zkušenosti s " vědmou" z Karviné, s kartářkou p.Vavřincovou z Havířova a dalšími. Její výklad karet se netrefil téměř v ničem. Co jsem sama neřekla, to jí karty neukázaly. Nevarovaly dceru před neštěstím, neukázaly těhotenství a pod. Takže nikdy více.Přečtěte si raději knihu Bezpodmínečná láska. Tam naleznete hodně odpovědí.
Alice, 31.01.2015 21:29:52, IP: ***.***.31.2, #190910
Já mám zas výborné zkušenost s panem Petrem z Brna. Byla jsem nadšena jeho výkladem a předpověděl mě, že se pohádám s manželem. Po jeho výkladu jsem se po...pak jsem se vrátila domů a manžel zjistil, že mám prázdnou peněženku a nadílku v kalhotkách, tak jsme se pohádali. Pan Petr je opravdu genius.
Anonym, 04.02.2015 16:39:56, IP: ***.***.78.51, #190970
Anežka, 06.02.2015 7:14:33, IP: ***.***.45.88, #190985
Petr z Brna ??? Bohužel patřím mezi ty podvedené, ten už nikdy !!! :( byl pro mě velké zklamání a velká finanční ztráta. :(
Marcelka, 16.02.2015 21:52:03, IP: ***.***.39.130, #191137
já se ani nedivím, že zde a na doktorce,cz lide podavají trestní oznámení na tu psychopatku co zde pod x-jmeny špiní Petra K. Už podle toho jak ta duševně nemocná píše je vidět její závist a že je duševně nemocná. Dokonce jsem zjistila, že už jí PČR několikrát vyšetřovala za podobné podvody, kdy si hrála na kartářku a pak pomlouvala všechny ostatní.. Je to vážně hnus , co se zde děje a jaké psychopatky dnes lezou na internet a jaké psychopatky se dnes pokládají za kartářky... Lidem jako Petr K přeju jen úspěch, který stejně má a proto si ho všude chválí. On si ostatně každý udělá obrázek sám o tom jaká je tahle anonymka nemocná, když se zapátrá ne internetu na jejíí podvody a lidé taky velmi brzo poznají kdo je vzdělaný jako Petr a kdo zde jen tupě závidí a pomlouvá . napíši ještě adminům. Jinak všem přeji hezký den
Špagetka, 19.02.2015 12:40:08, IP: ***.***.169.170, #191175
Souhlasím s tebou Marcelo. Já byla u pana Petra K také a jsem s ním naprosto spokojená, protože, jak zde lidé píší, je to velmi vzdělaný a slušný člověk a má ten dar, co většině chybí. Především ale dokáže poradit. Lidé jako Petr budou mít vždy hodně lidí a primitivky, co nikdy nic nedokázaly mohou opravdu jen závidět. Bohuižel jsou ale tak hloupé, že jim nedojde, že ty jejich pomluvy se jim vrátí a rozhodně to nemůže lidem jako Petr ublížit. Ony zde jen ukazují svou závist a to je moderní sport u nás v republice.
        Předchozí   1 .. 174175176177178179180 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.