Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Hanka, 19.02.2015 14:10:36, IP: ***.***.104.1, #191177
Marcelko, kohopak policie vyšetřovala za podvody. Kdopak si hrál na kartářku? Proč neuvedeš jméno? A kdopak je ten zneuctěný Petr K? On nemá příjmení? A Špageto, proč pořád měníš nicky? Martina, Lucka, Lenka, Lukrécie...ty nevíš jak se jmenuješ?
lady, 19.02.2015 22:37:01, IP: ***.***.226.220, #191187
Anonym...Anežka...alice...Hanka...to je porad jedna a ta sama primitivní zamindrakovana nemocná dočká na kterou se nyní podávalo trestní oznámení. Lze to najít na webu. V životě nikdy nic nedokázala a jediné co dělá jsou její pomluvy a podvody... A je tak dementni že si to ani neuvědomuje... Mrknete na IP adresy a dojde vám co to je za ubozacku. Jen všem pro smích. Lidem dluží peníze okrádá slušné lidi a tady jen špiní fórum. Také budu psát adminum....
Hanka, 20.02.2015 14:14:42, IP: ***.***.104.1, #191203
Ale jdi Lejdyno, psala jsem tady pod nickem Nejsem kartářka a potom pod svým jménem. Anonym vznikne tak, když do kolonky jméno napíšu víc slov. Podvodnice na rozdíl od tebe nejsem a na to trestní oznámení čekám asi 3 roky. Vyhrožuješ na nesprávném místě. Abych si tě nepodala za tu zlodějinu, dej si majzla.
Anonym, 21.02.2015 14:31:43, IP: ***.***.187.6, #191227
Tak tuhle kartářku nedoporučuji. Ja u ni byla a když mi pani Skalova věštila, do toho telefonovala, svačila. Mluvila o svem soukromi, vychloubala se jak věšti celebritam A to vse v dobe kdy se mela venovat vesteni. Byla samá sebechvála. Ohledně věštění - něco uhodla z minulosti, něco ne. Soucasnost byla v hadankach.... Takze uspesnost na 50%. Za 800 kc za pul hodiny. Jo za blbost se plati...mela jsem ty penize radeji investovat lepe..Uz bych se na ni neobratila..lituji navstevy.
Anonym, 21.02.2015 19:39:32, IP: ***.***.187.6, #191236
Tak tuhle kartářku nedoporučuji. Ja u ni byla a když mi pani Skalova věštila, do toho telefonovala, svačila. Mluvila o svem soukromi, vychloubala se jak věšti celebritam A to vse v dobe kdy se mela venovat vesteni. Byla samá sebechvála. Ohledně věštění - něco uhodla z minulosti, něco ne. Soucasnost byla v hadankach.... Takze uspesnost na 50%. Za 800 kc za pul hodiny. Jo za blbost se plati...mela jsem ty penize radeji investovat lepe..Uz bych se na ni neobratila..lituji navstevy.
Hana, 22.02.2015 9:03:52, IP: ***.***.31.2, #191237
Zkusila jsem na doporučení kartářku paní Dinušovou.A jaksi jsem nabyla názoru, že v těch kartách to není. Myslím, že je dobrý psycholog a pozná podle vystupování, hlasu, očí jak člověk uvažuje a kam směřuje.Taktně se mě snažila upozornit na chybné myšlení v určitých oblastech.A musím uznat, že měla pravdu.Zázrak se nestal, ale začala jsem na sobě pracovat i myslet pozitivněji a cítím se lépe.Vlastně záleželo i na mě,beze mě by ta změna nenastala.Můžu za to setkání poděkovat a dát kontakt,který je na reikivbrně.cz
Mandragora, 01.03.2015 14:47:08, IP: ***.***.45.110, #191413
Já jsem také toho názoru, že pan Petr K z Brna je nejlepší člověk v oboru. Za 15 let jsem potkala mnoho takzvaných kartářek, ale žádná z nich neměla ani dobré vzdělání v oboru ani vystupování a všechny mlely ty samé nesmysly. Byla jsem i u paní Kludské A a bohužel musím říci, že užje za zenitem. Dinušová je podvodnice atd. atd a tak bych mohla o každé říci své. Po revoluci se roztrhl pytel a každá pimatená a nevzdělaná žena, která nikdy nic nedosáhla se prohlašuje za kartářku, ale ke všemuje potřeba dar a vzdělání a to bohuižel většina nemá. A pak potkáte jen pár těch, co mají opravdu dar a tolik vědomostí, že pochopíte coje dobré a co ne, jako jsem zažila u Petra. To, že si zde ty podvodnice píší sami na sebe chválu, to je už známá věc, takže každý si musí najít a vyzkoušet a spálit se sám, aby si pak dokázal vážit a poznat toho, kdo to opravdu umí. Také jsem zde četla, že někdo podává trestní oznámení, ano toje velmi dobrý nápad a není to jen zde, protože lidé, kteří přišli na podvody těch podvodnic už se začínají bránit a tak vyjde velmi rychle najevo, že většia z těch samozvaných kartářek melou o duchovnu ale chovají se jako odpad společnosti s jejich pomluvami, urážkami apod a lidé už nejsou hloupí a nenaletí podvodnicím comelou o andělech a co se prohlašují že vědí vše a berou si právo někomu falešně určovat osud. Většina z nich sklouzla k ďáblovi tím jak se chová a jedná. Přeji pohodový víkend
Anonym, 01.03.2015 16:04:57, IP: ***.***.252.249, #191415
!
Monika, 03.03.2015 17:53:11, IP: ***.***.72.120, #191470
Tak to je nějaké divné.Znám dobré kartářky i z doslechu od jiných a tady se vychvaluje jen nějaký Petr z Brna.I když jdu zpětně a někdo je pochválen, tak vzápětí je pomluvený a vychválený Petr z Brna v závěsu s paní Kludskou a tak je to na všech diskuzích.
Monika, 03.03.2015 17:53:17, IP: ***.***.72.120, #191471
Tak to je nějaké divné.Znám dobré kartářky i z doslechu od jiných a tady se vychvaluje jen nějaký Petr z Brna.I když jdu zpětně a někdo je pochválen, tak vzápětí je pomluvený a vychválený Petr z Brna v závěsu s paní Kludskou a tak je to na všech diskuzích.
Manka, 04.03.2015 21:19:20, IP: ***.***.39.193, #191520
Já se nedivím, že si pana Petra K tolik lidí chválí. Znala jsem ho už před 20 lety, když vyučoval čínské bojové umění a medicínu, tehdy dělal léčitelství, byla jsem na jednom jeho tréninku, kde léčil rikama a energii zranění, tak že druhý den neměla dcera vůbec modřinu. Tehdy hrával divadlo a studoval veterinu. Pak zmizel na dlouhé roky do Ameriky a před pár lety jsem s ním objevila videa z TV a ta jsem u něj byla na výkladu, ale nepamatoval si mě. Znám opravdu málo lidí, kterí jsou tak vzdělaní, mají tolik různého talentu jako Petr a kteří stále zůstali skromní a hodní.Takových vyjímečných lidí je vskutku málo. Škoda, že už nedělá léčitelství, ale chápu, že při těch aktivitách ... Nicméně už mi hodně mých známých říkalo, že jim Petr říkal o metodách léčby, výzkumech apod. Proto za sebe petra také doporučuji, jen vím, že nebere každého a má děsně nabitý rozvrh lidí dlouho dopředu. Těm, co se k němu nedostanou bych asi doporučila jeho přednášky, na jedné jsem byla a velmi neskutečné informace z vědy a výzkumu,orientální medicíny apod. Víte, toto je pro mě skutečný člověk a odborník. protože jsem potkala i dámy, které se vychvalují jak jsou výborné a jak jim vše vychází a všude se prezentují jako věštkyně, ale skutek utek. Co ale před těmi 20 lety nebylo je to, jak se zde ty kartářky stále hádají a pomlouvají a to už s duchovnem nemá opravdu nic společného.
Hanka, 04.03.2015 22:15:28, IP: ***.***.104.1, #191521
Manko, už změň tu netovou kavárnu. Trapááás. Počítám, že když se teď podívám na web Doktorka.cz, tak tam budeš psát slinty o Petrovi. Ubohý.
Alluš, 10.03.2015 20:32:03, IP: ***.***.58.105, #191701
Manko pěkně jsi to napsala. Mám s panem Petrem K stejné zlušenosti, také jsem poznala, že je výborný. Mě kromě výborného výkladu, který seděl ,pak také pomáhal s malováním. Za sebe ho také doporučuji. Jeho přednášky jsem bohužel nenašla, když je dělal, tak jsem neměla čas.
Lenka, 12.03.2015 18:19:45, IP: ***.***.33.51, #191813
Již nějaký čas chodím na výklad karet k paní Haničce z Prahy. Paní Hanička je velmi milá, výklad dělá i po telefonu a zabývá se i numerologií. Její věštba mě nikdy nezklamala a to jsem před ní nějaké kartářky již navštívila. I mé kamarádky kterým jsem jí doporučila jsou velmi spokojené. Vždy od ní odcházím nabitá energií s dobrým pocitem a teším se na další návštěvu u ní. Paní Haničku bych vřele doporučila a pro ty co mají zájem přikládám telefon: 723 307 693. Věřím, že budete spokojeni jako já.
Klára, 17.03.2015 11:58:36, IP: ***.***.39.190, #191935
Já jsem byla též u pana Petra K v Brně a tak jako ostatní musím říci, že je to asi nejlepší člověk v oboru. Minulost neřeší a nebylo to o nějakých kartách, ale dokáže výborně nasměrovat a poradit, ke karttám jsme se dostali jen na moment a také to sedělo. Je ale úžasné, co ten člověk vše ví. Takže za sebe jej také doporučuji. Měla jsem štěstí a vzal mě, přesto, že má lidí na víc jak rok dopředu a jsem za to opravdu ráda, protože mi to hodně dalo. O to smutnější je, že se najde někdo jako ta duševně narušená, která jej zde a nejen zde, se snaží pomlouvat a projevuje zde jen primitivnost a závist. Také jsem si všimla té sebechvály zde, kterou na sebe samozvané kartářky píší - zpravidla používají slova jako "kartičky", " vše vyšlo" apod. To jen ukazuje jejich primitivnost, protože nic z toho není pravda a lidé rychle poznají ty jejich podvody a že nic nesedí na 100 procent.
        Předchozí   1 .. 175176177178179180181 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.