Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Kartářky

Jejda, 12.3.2017 13:08:22, IP: ***.***.49.171, #205173
zase tě na psychiatrii pustili k netu? Jsi pro srandu králíkům. A jestli toto píše Petr osobně, tak na něj hoďte síť. Ale hlavně aby to účetnictví měl v pořádku....
Anonym, 12.3.2017 13:10:53, IP: ***.***.49.171, #205174
Co to znamená " pai doktork" ?
opakovani, 12.3.2017 13:23:44, IP: ***.***.49.171, #205175
opakovani, 10.3.2017 13:31:07, IP: ***.***.49.171, #205104 a opet se zde ukazuje to, co zde psalo uz mnoho lidi, jake neskutecne spiny jsou kartarky a jak se tu pomlouvaji a jak se rozciluji, kdyz si mnoho lidi chvali pana Petra K z Brna. Uz jsem zde psala sve zkusenosti, ze patri mezi nejlepsi. Ale tyhle spiny moc dobre vedi ze nikdy nic nedosahli a jsou zbytecne a tak si zacali hrat na kartarky. NE, KDYZ MA CLOVEK VELKY PROBLEM, TAK NEPUJDE K NEJAKE DEBILNI UKLLIZECCE, CO NEMA ANI ZAKLADNI VZDELANI A HRAJE SI NA KARTARKU !!! Clovek pujde za nekym, kdo ma zkusenosti a kdo UMI. My nEPOTREBUJEME VESTCE, FALESNE VESTKYNE !! PROC ? PROTOZE VETSINA Z NICH JSOU PODVODNICE A KDYBY TO UMELY, TAK BY VYHRALY DAVNO VE SPORTCE NEBO BY BYLY DAVNO ZA VODOU. Ale skutecnost je takova ze zde neustale zebraji, pomlouvaji jedna druhou, pomlouvaji ty, ktere si spousta lidi chvali, jako Petra K, a pisou si zde na sebe samochvaly a to je podvod. A jako vrchol debility zde jeste lzou ze ma Petr problem se zakonem? Jaky problem ? Tim spise chtely tyhle pdovodnicke spiny naznacit ze sami maji problem se zakonem. Ja byla v kavarne na vykladu s Petrem a byla jsem nadmiru spokojena, mohla jsem si objednat, co jsem chtela. Navic je znamo, ze Petr je mimo jine vyborny vytvarnik a nezve si lidi domu, ja na jeho miste bych si take nezvala domu cizi lidi. Ale byla jsem u nekolika kartarek doma a byl to hnus, bud spina, smrad apod. Jak zde uz hodne lidi psalo, tyhle spiny podvodnice, co si hraji na kartarky a lzou a podvadeji nemaji dost lidi a niceho nedosahnou, jen ublizi sami sobe. Take jsem zde cetla, ze uz zde policie resi tyhle pomluvy a velmi rada se pridam k trestnimu oznameni, protoze internet neni anonymni, i kdyz si to vetsina tech primitivnich podvodnic tupe mysli. Lide jako Petr budou mit vzdy plno a hodne lidi a penez a podvodnice mohou leda tak zavidet a tupe se zalknout zavisti.
opakovani, 12.3.2017 13:27:04, IP: ***.***.49.171, #205176
Honza, 11.3.2017 19:58:25, IP: ***.***.49.171, #205152 no ona si to policie prošetří, vydávat se podvodně za finanční úřad a pomlouvat je trestné..
souhlasím, 12.3.2017 14:51:52, IP: ***.***.49.171, #205177
pořád tady Petr napadá a pomlouvá ostatní kartářky, takže patří do lochu. A ten blázen, Beruška, co se tady vydává za pracovnici FÚ, to si vypije do dna.
Majina, 12.3.2017 15:46:42, IP: ***.***.49.171, #205178
Honzo máš naprostou pravdu, už to zde nějaký čas sleduji a je načase tuto psychopatku konečně dát na policii. Celou dobu tady pod stejnou adresou a stále si mění přezdívky, pomlouvá Petra a jiné kartářky. Také v pondělí dám podnět ka policii a píši administrátorům
správně, 12.3.2017 15:51:24, IP: ***.***.49.171, #205179
ty máš stejnou IP adresu, tak se jdi konečně prásknout na policii. Nebo spíš na psychiatrii.
Majina, 12.3.2017 15:51:57, IP: ***.***.49.171, #205180
ona je totiž psychicky úplně vyšinutá a paranoidní. Pokud vím, tak Petr má vždy hodně lidí, peněz, práce a vše to co ty nemáš. Ty můžeš opravdu leda tak závidět. Měli by tě konečně zavřít na psychiatrii a jsi tak dementní, že neumíš ani číst. Tolik lidí si zde Petra chválí a z tolika adres a ty tu chceš někomu nakukat že sem nějaký Petr chodí? A proč tahle socka zavidí?? Protože Petr má všechno to co ona nemá a nikdy mít nebude- Petr má úspěch, peníze, vždy plno, dělají s ním rozhovory pro TV, má na internetu mraky článků a každý si o něm lehce najde, že je to slušný a vyjímečný člověk,ale taková feťačka jako ty můlže jen závidět. Ale od pondělka už ti to začne, nejsem jediná, kdo na tebe podává trestní oznámení.
Honza, 12.3.2017 16:48:12, IP: ***.***.49.171, #205181
Majino tohle je forum, kde lide hledaji dobre kartarky a vsichni si tu chvali Petra K z Brna. Proc myslis ze to tehle psychopatce asi vadi a je nasackovana tady ? Protoze si hraje na kartarku, tipuju to na Hochwalderovou a jim podobne spiny, proto je dobre, ze to Beruska proveri na financaku. Pomluva je trestna a proto to i ja davam na policii. Navic je tak paranoidni ze tady lze ze si neco Petr pise sam, ze ma problemy se zakonem a financakem atd atd. Ale kdyz lide psali, ze od nej dostali uctenky, ze je slusny clovek, tak ta paranoidni deb*ilka mele zas to same dokola. Jak uz zde par lidi psalo, takova spina Petrovi ublizit nemuze, protoze ma a bude mit stale hodne lidi i penez, pokud je nejlepsi, ale je dobre ze tahle psychopatka na sebe upozornila a ted po ni pujdem, take jsem psal adminum a stejne jako ty to dam na policii, ta podvodnice tady ma uvedenou svou ip adresu ve drivejsich vyblitcich.
Majina, 12.3.2017 19:32:02, IP: ***.***.49.171, #205185
to myslíš tu retadrovanou Berušku, co finančák viděla akorát z autobusu? Tak to nevyjde. Tam debily nezaměstnávají. A žádné kartářky sem nepíšou, tak kde bereš ta jména? A kdyby sem ony chodily, tak to by sem chodil i Petr, ne? To nikdy nezjistíš, leda že bys to byl ty sám....tak pak dej vědět, jak dopadla kontrola z finančáku.
a, 13.3.2017 19:34:43, IP: ***.***.49.171, #205218
víš, že mimo finančního úřadu, je všem Petr u pr-dele???
Jana, 13.3.2017 20:23:18, IP: ***.***.49.171, #205220
co to tady ta psychopatka porad mele i financnim uradu ?? Ta ma opravdu dost. Financni urad ted pijde po ni a dokonce i policie. Kdyby nebyla tak blba tak by umela cist co zde lide psiou. Ale na to je vzdycky moc zfetovana a ozrala. Socka. A vsem jsi nam uz tady pro smich, ty jsi opravdu rakovina a urcite ji mas a chcipnes a bude od tebe pokoj
problém, 13.3.2017 20:31:41, IP: ***.***.49.171, #205222
je, že ty neumíš ani psát, fetko stará. Chudák Petr, takhle ho ponížit a udat, že se nestydíš. Už to finančáci mají, tak klidně přestaň spamovat. Dosáhla jsi svého.
Milča, 14.3.2017 0:49:48, IP: ***.***.49.171, #205230
Jano. není nutné se rozčilovat. Já už jsem na tu psychopatku podala dnes trestní oznámení, psala jsem adminůn. Tahle psychopatka dostane svoje a dělá Petrovi jen medvědí službu, protože každému je jasné, už podle toho co tu smolí, že to je závistivá ožralá nula, o kterou nikdo nestojí a tak zde vzteky závidí na všechny. Dnes se ještě na finančním úřadě poptám na Hochwalderovou, protože tohle už o ní psali i jiní lidé co předvádí za podvody a pomluvy.
Hanka, 14.3.2017 15:17:48, IP: ***.***.49.171, #205255
ze si Petra chvali hodne moc lidi, to je fakt, ja za to ale nemuzu , ja chci mit taky hodne penez !! Ja jsem ta nejlepsi kartarka !!!!!!!
        Předchozí   1 .. 209210211212213214215 .. 218      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes18:26
1 552 reakcí

dráždivý tračník

Finding a genuine provider of financial instrument is very challenging but we are certified Financial Instrument providers in Ireland. Presently,... (zkráceno)

Hugh
dnes18:10
838 reakcí

Wobenzym

im dysabel I lost my job after death of my husband and everything get worse with no hope. Last month when i was searching on how to make money online... (zkráceno)

DYSABEL
dnes18:03
3 704 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Také jsem si v kamenné optice koupil brýle v ceně desetitisíců a nefungovaly a optici mě nutili zvykat ale nevzdal jsem to a brýle vrátil. Pak... (zkráceno)

Má to hlavu a patu
dnes17:34
5 reakcí

Neporadí mi někdo jak spachat sebevraždu aby to nebolelo

Ahoj Jsem poskytovatel úvěrů, který poskytuje úvěry jednotlivcům, institucím, organizacím apod., Jen s 3% bezúročných zástavních půjček. Potřebujete... (zkráceno)

koval irina
dnes17:33
1 240 reakcí

sarkoidoza

Ahoj Jsem poskytovatel úvěrů, který poskytuje úvěry jednotlivcům, institucím, organizacím apod., Jen s 3% bezúročných zástavních půjček. Potřebujete... (zkráceno)

koval irina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení