Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Kartářky

nekecej, 24.3.2017 19:18:27, IP: ***.***.49.171, #205544
lidi nemá, pořád shání práci. Tak nemel. A k DARU není potřeba vzdělání a ani brát tak nehorázné peníze někde v zahulené hospodě. Je vidět, že dar nemá, jen se naučil pár blábolů a to mele furt dokola. Podvodnice, nuly, fyzické napadání, trestní oznámení a spoustu dalších slov a slovních spojení, které píše jedna osoba. Za vyhrůžky už na něj bylo podané trestní oznámení.
Václavka, 24.3.2017 19:49:38, IP: ***.***.49.171, #205545
Kamilo naprosto s Tebou souhlasím. Mě nezajímá co tu mele ta smažka,k Petrovi jsem už objednaná protože kamarádce hodně pomohl. Také jsem platila předem a jsem ráda že našel termín, četla jsem hodně o něm a mnoho jeho článků.
Václavka, 24.3.2017 19:56:33, IP: ***.***.49.171, #205546
Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také víme. Nedivím se lidem že tě mají dost a podávají žaloby.... Já ji také podám.
, 24.3.2017 22:14:38, IP: ***.***.49.171, #205548
My se zase chystáme podat si Petra. To co se tady strhlo o něčem vypovídá.
Eva, 25.3.2017 16:21:20, IP: ***.***.49.171, #205560
Prosím o dobrou kartařku zv okresu Novy Jičín.Děkuji
Anonym, 25.3.2017 16:43:26, IP: ***.***.49.171, #205563
blbost, kup si za to čokoládu
Zuzka, 27.3.2017 10:59:15, IP: ***.***.49.171, #205594
O víkendu jsem si zde pročítala příspěvky a nestačím se divit, jak se tady kartářky pomlouvají a píší si na sebe lživě pochvaly. A specielně jedna duševně nemocná ženská, co zde neustále pomlouvá Petra. U pana Petra K jsem byla na výkladu několikrát a jak zde už mnoho lidí psalo, je to nejlepší člověk v oboru, má vždy hodně lidí, je o dost dražší a hlavně je vzdělaný a především je na rozdíl od ostatních kartářek vzdělaný a á na internetu mnoho článků, píše se o něm hodně a sám už hodně dosáhl. Lidé se určitě nebudou zajímat o nějaké anonymní lži, že jedna paní povídala o nějaké kartářce, na kterou není ani webová stránka a nic a která lže, že má dar a sama sebe prohlásila za věštkyni, protože na tohle skočí jen primitivní hlupák a na to kartářky spoléhají. Já osobně určitě bych nikdy nešla k nějaké primitivní nule, která nic nedosáhla a je tupá a mele o sobě, že je věštkyně nebo dokonce snad šamanka. K dnešnímu dni jsem také podala trestní oznámení na tu duševně nemocnou, která zde pomlouvá ostatní kartářky a především pana Petra a dodala jsem nafocené diskuze i s IP adresami. Pomluva a to, co zde ta duševně nemocná předvádí jsou trestné a jak čtu, nejsem jediná, kdo podal na tuhle fetku žalobu. Zároveň jsem podala podnět na finanční úřad aby prověřily ty kartářky , které si tu píšou o sobě chválu jako Hochwaldová apod. Pro ostatní lidi je to jen ukázka toho, že nemají chodit k anonymním kartářkám a že si radši mají vyhledat nejdříve o té osobě informace. Ta duševně nemocná, co si zde hraje na kartářku už je v řešení policie a kdykoli si někdo chválí pana Petra, tak taky závistí a vzteky vyskakuje. Proč asi.. protože závidí, a protože si tu hraje na kartářku a sama si na sebe píše chválu. Omlouvám se za delší komentář, ale jsem ráda, že si zde lidé chválí slušně lidi jako je Petr a že se dokáží spojit proti nějaké duševně nemocné ženské, kterou už zablokovali na mnoha stránkách a která zde neustále dělá bordel.
Janička, 27.3.2017 11:18:45, IP: ***.***.49.171, #205595
Zuzko, už jsem to zde psala o koho jde , je to jedna a ta samá duševně nemocná a lidé už jí moc dobře znají jak je vypatlaná a prolhaná, zde jsem psala komentář z jiné diskuze Lidé už prodali několik trestních oznámení na tu duševně nemocnou, co zde pomlouvá pana Petra a ostatní, sama si na sebe píše samochvaly a hraje si na kartářku. Zde je jeden ze starších komentářů :Llie, 20.3.2017 8:12:54Milča, 12.3.2017 11:39:40 a ještě jeden komentář jsem tam našla, to také vystihuje tu psychopatku, co zde neustále pomlouvá Petra a ostatní.. 10.1.2014 14:50 - Pavlína 10.1.2014 14:11 - Patricie 10.1.2014 14:01 - Lucka 10.1.2014 13:13 - Pavlína tak naše zfetovaná a... Lucko, našel jsem tady mnohem starší komentář, kdsy zde lidé už jednou podávali hromadnou žalobu asi před rokem, přečti si tento komentář od Mickey to mluví za sebe. - 12.12.2012 13:59 - Mickey presne tak, taky jsem se o... tak koukám že naše duševně nemocná fetka se tady dokonce podepisuje mým jménem, tak jedeme spamovat dál aby se vědělo co toje zač - Čau lidi, včera jsem sem náhodou zabrousil a docela jsem se nasmál nad ubohostí některých bab, mám na mysli Ninu apod. je zde celkem hodně příspěvků o kartáři Petrovi z Brna. Jsem také z Brna a četl jsem něco o tom, že Nina psala, že experimentuje na lidech, že nedávno začínal a hledal tu lidi. Dnes jsem si dal tu práci a na internetu se snažil něco o něm najít, co je vlastně pravda. Na internetu jsem našel o něm opravdu hodně - 6 let žil v USA, má několik webů jako výtvarník, v 99 pracoval pro 2 Americe weby jako numerolog pro dva hodně známé weby, v 94 roce psycholog a poradce pro HR , 2001 hodně článků o věštění na webech celostnimedicina.cz, Matrix2001.cz apod., a dokonce i tady na doktorce má několik článků. Od 89 učitel boj umění, v 92 léčitel… atd. atd. Dokonce jsem našel i jeho web a ten mě zaujal nejvíc. Myslím, že tenhle člověk nepotřebuje reklamu a klobouk dolů, co všechno dokázal. Chtěl jsem vlastně vědět zda to není jeden z těch, co jen fušují do karet, a co je pravdy na těch pomluvách. Já sám karty nepotřebuji a nechodím ke kartářkám a podle těch ubohých závistivých chudáčků jako je Nina, bych ani k žádné nešel. Jsem ajťák a když mám problém, jdu za odborníkem a tomu je určené myslím i toto fórum, aby lidé psali své názory na kartářky, Podle toho, co jsem zjistil je jasné, že ten Petr to dělá hodně dlouho a že je tady jen pár vypatlaných hlav jako je Nina, dasa a spol, nebo spíš jedna a ta samá osoba co tady špiní jiné. Jako profík v oboru IT vím, že fora jsou plné takových nul jako je Nina a taky vím, že lidé jako ten Petr nepotřebují reklamu, protože je o něm na internetu hodně odkazů. Jenom mě zajímá, jestli je běžné mezi kartářkama dělat takovýto humus jako dělá Nina ( Hanka) Nino, pro Tebe mám vzkaz, tobě někdo pořádně nafackuje, přinejmenším za ty tvé pomluvy a nebo tě rovnou nakope do prd…. Na každé prase čeká nějakej řezník. Ty by jsi se ale měla jít léčit, protože to, co předvádíš je opravdu vrchol debility
Dagmar Pha, 27.3.2017 12:17:09, IP: ***.***.49.171, #205597
Zuzko, máš naprostou pravdu. Já jsem také dlouho hledala nějakou dobrou kartářku a všude jsem četla anonymní chvály na nějaké kartářky, ale nikde neměly žádný web ani další informace o nich. Pár jsem si jich vybrala a velmi jsem se spálila, takže je jasné, že si ty anonymní komentáře na sebe píší sami. Dnes si vybírám kartářku hlavně podle informací, které o nich najdu, jak a co píší na webu, jestli rezonuji s jejich názory apod. Pana Petra K jsem našla z rozhovorů s ním z TV a rádia a bylo to fascinující, o čem všem mluvil, o poznatcích, tohle u nás lidé ani nevědí. Proto bych také lidem doporučila, než k nějaké kartářce půjdou , tak aby si o ní něco našli a pokud nemá ani svůj web a je neznámá a píšou se o ní jen anonymní chvály, tak se nejspíše jedná o podvod jak je běžné.
Romča, 2.4.2017 20:46:39, IP: ***.***.80.118, #205629
Já také považuji pana Petra k za jednoho z nejlepších. A nechápu proč tady už nezablokuji tu co tady uráží a napadá všechny co si ho chválí...
Lucka, 5.4.2017 9:45:22, IP: ***.***.206.251, #205678
Spis zablokujte celou tuto dizkuzi...je zaplacana nejakou posahanou fanynkou,takze se tady člověk nic nedozvi o jinych vestcich
Michaela, 12.4.2017 0:17:17, IP: ***.***.83.1, #205813
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda tu někdo má zkušenost s kartářkou Helen Stanku? :) Děkuji.
naděje, 18.4.2017 9:43:11, IP: ***.***.147.1, #205924
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s paní Čimborovou? Vykládá ještě?Díky.
Marie, 20.4.2017 8:39:53, IP: ***.***.227.166, #205958
Lucko, myslím, že je zaplacená pošahaným Petrem :-)
Jitka, 20.4.2017 14:24:12, IP: ***.***.225.168, #205979
Včera jsem byla na Kladně u paní Anežky na výkladu karet byla jsem moc spokojená je z Kladna tel 731226696 mohu všem doporučit je fakt dobrá Jitka
        Předchozí   1 .. 211212213214215216217218      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes23:40
385 reakcí

MINERVA

Contact cyberhackpros@gmail.com if you suspect your spouse cheating on you and acting suspicious they helped me in hacking my husbands phone and all... (zkráceno)

suzan
dnes22:29
1 249 reakcí

sarkoidoza

Affordable Loan Offer (((( helmondkazimloans@gmail.com)))) Do you need a loan? Do you need financial help? Does your firm, company or industry... (zkráceno)

mrs joy
dnes22:25
173 reakcí

Patní ostruha

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
dnes20:40
404 reakcí

Guillen-Barré syndrom

Hanko S, taky se mi stalo, že jsem byl anonymisován... nejsi sama. Únavnost jsem pociťoval asi tak půl roku po svém "znovuvzkříšení. Pak už ne.... (zkráceno)

Vratislav
dnes20:30
4 reakcí

Krematorium pro zvířata

No buď můžete zvířátku koupit rakev a rozloučit se s ním v té jejich obřadní místnosti nebo ho můžete nechat zpopelnit. Co se týče cen, tak je to... (zkráceno)

Sandra
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení