Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Pazdovka, 02.10.2018 22:23:37, IP: ***.***.12.162, #228226
Rada bych se objednala k p. Petrovi, jake máte prosim zkušenosti. Dekuji
Pazdovka, 02.10.2018 22:23:53, IP: ***.***.12.162, #228227
Rada bych se objednala k p. Petrovi, jake máte prosim zkušenosti. Dekuji
souhlas, 05.10.2018 17:36:54, IP: ***.***.159.33, #228291
co se týká pozitivních komentářů na pana Petra K z Brna- souhlasím, je to vyjímečný člověk co umí. Co se týká těch závistivých komentářů na pana Petra od duševně nemocné osoby co závidí, také jsem si všimla stejné stylu psaní a slov
Pazdovka, 06.10.2018 17:56:26, IP: ***.***.12.162, #228305
Ale ja tady ctu, že měl paní i obtěžovat nevhodnými řečmi. Nevěřím, že by si to paní vymyslela..
Květinka, 08.10.2018 17:11:05, IP: ***.***.101.151, #228350
Já jsem hodně četla o panu Petrovi K z Brna, na úvod musím řici, že mě neskutečně iritují všechny ty trapné urážlivé komentáře závistivých samozvaných kartářek které tu lžou a snaží se pana Petra pomlouvat. Hodně lidí tu píše v čem je pan Petr dobrý a co nemají ostatní kartářky a ti lidé to velmi přesně vystihli a pojmenovali a proto se snad opakují v tomto. To se samozřejmě nelíbí těm podvodnicím, co nemají klienty a jen zde špiní a urážejí, pomlouvají. Já už jsem prošla mnoho kartářek a sama jsem to kdysi provozovala. U pana Petra jsem byla několikrát, protože je opravdu vyjímečný v tom co dělá.S tím člověkem jsem pochopila, co to je vzdělání a k čemu je potřeba, protože mě obrovsky inspiroval. Když mám velký problém, tak jdu k němu, protože mi dokáže skvěle vysvětlit, třeba i pomocí výzkumů a souvislostí. Opravdu chápu tu chválu na něj od všech těch lidí. Moje kamarádka, je lékařka a také chodí k panu Petrovi... a pak mi vždy prozradí o jakých výzkumech se spolu bavili. To je to., co je potřeba a takoví by měli být ti, co se chtějí živit výklady apod. Většina těch podvodnic má jen spoustu lží, že není třeba vzdělání, že ,mají patent na rozum a že jim vše přijde seshora, všechny tyto primitivní nesmysly jsou pro ty falešné kartářky běžné. Ale určitě nepomůžou, když má někdo těžkou nemoc atd atd a když lékař nepomůže. Pana Petra K si nesmírně vážím právě za tp, že se neustále vzdělává a zajímá, i za jeho skromnost a že umí věci vysvětlit tak aby jim člověk porozuměl, a to opravdu ta většina neumí. Právě proto ho tolik lidí doporučuje a právě proto ho doporučuji i já, bohužel je škoda, že má příliš mnoho lidí a jistě nevezme každého. Nedávno jsem chtěla zkusit jednu kartářku, kterou si hodně lidí jakoby chválilo a pak mi začala plácat nesmysly o léčbě energií a pletla si slezinu se žlučníkem a pak pomlouvala i pana Petra a ještě jednu kartářku, tak jsem se sebrala rychle odešla. Bohužel většina těchto podvodnic nic v životě nedokázala a chtějí ostatním radit a nebo kecat do života ??? Proto přemýšlejte a ověřte si ke komu půjdete.
souhlas, 08.10.2018 18:40:29, IP: ***.***.60.152, #228351
Velký souhlas s Kvetinkou, napsala to velmi výstižně a přesně
Hanka, 08.10.2018 20:57:51, IP: ***.***.130.66, #228358
Květino, nepřemýšlela si, že bys změnila slovník? Vždyť to mlátí do očí...pořád jedna trubajzna a Petr. Jo, je fajn, že všechny informuješ, že nemá na nikoho čas...díky. Ale není potřeba tady řádit 5-7 let. Každý už ví, že k Petrovi ne. Nemá čas. Jo, zapomněla jsem ti říct, že jsem vévodkyně Kate...asi stejně, jako je Petr vzdělaný člověk. Kdyby byl, tak tuto trapárnu dávno zatrhne....
Pazdovka, 08.10.2018 22:17:36, IP: ***.***.12.162, #228359
A proc jste šla k jinym kartarkam, když chodíte k Petrovi o kterém pisete, že je tak skvělý. ..
Pazdovka, 08.10.2018 22:20:14, IP: ***.***.12.162, #228360
Tak proc vyhledáváte jine kartarkYork, když pisete , že Petr je nejlepší. ..To moc nechápu. ..
Miroslava, 11.10.2018 10:46:53, IP: ***.***.105.75, #228407
Osobně jsem spokojena s paní Dinušovou. Občas, když se objeví nějaký problém, tak k ní zajdu. Vždy něco vymyslíme jak daný problém, co nejlépe vyřešit. Kontakt je 728950127
Krivankova, 12.10.2018 19:18:32, IP: ***.***.196.12, #228448
ta, co se podepisuje Hanka je vážně duševně nemocná. Všichni, co si chválí pana Petra K jsou podle ní Petr, to se opravdu léčit nedá, nebo, a to nejspíš je ta paní na silných drogách, že trpí takovou vážnou poruchou. Četla jsem zde, a nejen zde, že už na ní lidé podali trestní oznámení, takže od ní bude brzy pokoj. Ale odhaduji, že to bude ta Dinušová, protože tu už zablokovali skoro na všech webech., vždy všechny pomluví a pak si na sebe napíše komentář, kde se vychválí až do nebe, to bude nejspíše jedna a ta samá psychopatka. Jinak k panu Petrovi jsem objednaná, kontakt jsem nezískala zde, ale u několika kamarádek, které u něj byli a chválili si ho stejně jako ti lidé zde. Je ale velmi dobře, že si lidé začínají uvědomovat všechny ty podvody a špínu kartářek, jak se vzájemně pomlouvají a jak si na sebe píší falešně komentáře. Proto bych nikdy nešla k nějaké podvodnici, co tady každého pomlouvá a o které není na internetu nic. Pokud neuvidím její webovky nebo videa s ní, nebo co říká, tak rozhodně NE !!!
Hanka, 13.10.2018 17:28:43, IP: ***.***.130.66, #228475
Krivánková, ty už konečně vyhoď ze svého slovníku slova: duševně nemocná, zde, apod. Jsi pořád stejná bláznivka, pořád pomlouváš ostatní a pořád mi - asi 4 roky - vyhrožuješ nějakým trestním oznámením. To se na PČR asi počúrají smíchy, až tam přijdeš s těmi svými vyhrůžkami zmlácení....i smrtí. Raději jsem si vše zdokumentovala...kdyby něco. Nikde nejsem zablokovaná, není důvod, jen kritizuji reklamní tupky, to je vše. Nejsem kartářka, to si zapamatuj jednou pro vždy. Jsi blázen. Čau.
souhlas, 15.10.2018 17:41:03, IP: ***.***.20.191, #228521
to nebude jen tak, ta psychopatka, co se podepisuje Hanka není jen duševně nemocná, ale je to také smažka co nejspíš bere tvrdé drogy.. neustále zde sedí na zadku už několik let a napadá všechny, co si chválí Petra K a každého považuje za Petra, respektive se snaží vzbudit dojem, že tu píše jen on. Ta má tak velkou paranoiu, že jí nepomůže ani psychiatr. Nedivím se, že na ní lidé podávali trestní oznámení a pokud to trvá déle, tak podám oznámení i já a uspíším to. Tyhle trapné podvodnice, co si hrají na kartářky a lžou a pomlouvají a sedí celou dobu na netu, protože o ně nikdo nestojí a nikoho nezajímají jsou odpadem společnosti. Hlavně že mají plnou hubu keců o duchovnu a pak tu lžou jak největší špíny. Co tu vlastně děláš ty špíno psychopatická Hanko, když nehledáš kartářku ?? Aha my jsme zapomněli, že ty jsi jedna z těch podvodnic. Kontaktovala jsem už administrátory aby si tě proklepli, protože takový hnůj jako máš ty v hlavě, to už je vážně na pováženou a jsi tu všem jen pro smích.
Hanka, 15.10.2018 22:44:32, IP: ***.***.130.66, #228536
Co tu dělám? Bavím se na tvůj účet. Smažka :)), to tu dlouho nebylo. A pohni s tím trestním oznámením. Už se těším, jak budeš své vyhrožování zdůvodňovat. Zlato, já vím, že ti to nemyslí, ale já nejsem kartářka. Myslíš, že ti konečně došlo KDO jsem?
Verka, 16.10.2018 23:01:59, IP: ***.***.12.184, #228580
Hanko , tys nepoznala, že Souhlas je ve skutecnosti Petr K?
        Předchozí   1 .. 211212213214215216217 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.