Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Hanka, 17.10.2018 20:55:02, IP: ***.***.130.66, #228610
Nevěřím, že by byl tak praštěnej. Tahle ženská, co pořád dokola x let píše, vyhrožuje, má bratra na kriminálce, pradědu advokáta, praprabábu šéfku sněmovny :), pořád dokola píše - duševně nemocná, smažka, zde, všichni co neuctívají Petra K jsou kartářky-podvodnice, atd.,atd...to snad nemůže psát chlap, ale zmanipulovaná ovce. Nebo zamilovaná ženská. Už jen to, že se striktně vyhýbá příjmení dotyčného je velice zvláštní. Viděla jsem s ním jedno video, rozdělené do dvou částí, víc toho není...a děkuji, stačilo. Nevěřím, že ty bláboly by psal normální chlap.
Verka, 18.10.2018 15:36:24, IP: ***.***.12.184, #228654
Ale on to pise, vím to.
Hanka, 18.10.2018 17:47:02, IP: ***.***.130.66, #228657
Jak to víš? Ty ho znáš? To je styl jeho mluvy? Myslela jsem, že chlap by se k takovým žvástům nepropůjčil. Ale že to píše jedna osoba, to je jasné.
Verka, 23.10.2018 20:13:58, IP: ***.***.12.139, #228782
Ano , vím to uplne přesně. Paní co tady na Petra psala negativní hodnocení, mela ve všem pravdu. Místo toho , tady sklidila lavinu kritiky, že si.vymýšlí. Každý má právo na svuj názor, byť je negativní. .Ten člověk, který zde na to reaguje, by se měl nad sebou zamyslet. Takto se nechova vzdelany člověk...takove chování nemá s taoismem a budhismem , nebo nevím, jake náboženství pan ještě vyznává, nic společného. Takový člověk má byt čistý a ne , že se chová, jako hulvát. ..
Pavluš, 25.10.2018 12:15:52, IP: ***.***.219.166, #228833
Dobrý den, já bych také doporučil pana Petra K z Brna. Zpočátku se mi zdál opravdu hodně drahý, platila jsem několik tisíc, ale musím konstatovat, že pán opravdu umí, umí pomoci a nasměrovat. měla jsem vážné zdravotní problémy a už jsem zkoušela všechno možné a bohužel jsem za všelijaké pochybné věštkyně a léčitelky platila dohromady mnohem víc. Jen škoda, že pan Petr už nedělá přednášky pro širší veřejnost.
Pavluš, 25.10.2018 12:16:23, IP: ***.***.219.166, #228834
Dobrý den, já bych také doporučil pana Petra K z Brna. Zpočátku se mi zdál opravdu hodně drahý, platila jsem několik tisíc, ale musím konstatovat, že pán opravdu umí, umí pomoci a nasměrovat. měla jsem vážné zdravotní problémy a už jsem zkoušela všechno možné a bohužel jsem za všelijaké pochybné věštkyně a léčitelky platila dohromady mnohem víc. Jen škoda, že pan Petr už nedělá přednášky pro širší veřejnost.
Stanislava, 25.10.2018 12:28:39, IP: ***.***.56.131, #228835
paní Křívánková, naprosto s Vámi souhlasím, sleduji tuto diskuzi už hodně dlouho a máte naprostou pravdu v tom, že mezi většina kartářek je pěkná špína, pomlouvají se se navzájem, píší si sami na sebe chválu. lžou a dělají všechno jiné, jen ne to co je s duchovnem spojené. Příkladem toho j ta psychopatka, co se podepisuje Hanka. V minulosti jsem na podobnou osobu podala také trestní oznámení a k dnešnímu dni jsem podala i na tuto duševně nemocnou a jak jsem četla nejsem sama. tato psychopatka je snad Petrem posedlá, kdokoli si ho chválí, tak ho psychopatka začne urážet a snaží se vzbudit dojem a lže tu, že si to snad píše Petr sám a nebo že to píše jedna a ta samá osoba. Je natolik nemocná nebo zfetovaná, že jí nedochází, že už jí zde mají lidé dost a že na ní bylo podané trestní oznámení. Ale to není jediný způsob, jak na takovou psychopatku a proto jsem podala podněty i na další místa. To, co se zde děje a ta psychopatka, co si tu hraje na kartářku a pomlouvá pana Petra K a další, to přesně potvrzuje co píšete, že si ta smažka hraje na kartářku a proto zde pomlouvá všechny.
Stanislava, 25.10.2018 12:37:49, IP: ***.***.56.131, #228836
ty, co se podepisuješ Verka , alias Hanka, už ti došel fet, že si tady píšeš sama se sebou?? Zase si hraješ na nějakou věštkyni, že píšeš že víš, že si to píše ten pán sám ? Tak hloupý opravdu nemůže být nikdo, jen snad ty,spíše to vypadá s největší jistotou, že to jsi právě ty, co tady každého pomlouvá a píše si na sebe samochválu jako kartářka.Nejsi nikdo, nikoho nezajímáš, nic neumíš a jsi úplně k ničemu chudinko, že ? Ale lid jako Petr k budou mít vždy honě lidí, peněz a úspěch, a podvodnice jako ty můžou jen závidět a užírat se vztekem, ale to j tak vše, protože jejich lži a podvody vyřeší příslušná místa a nejen policie. Ty jsi určitě nějaká pacientka na psychiatrii nebo fetka u nějaké kliniky, jak to tak vypadá hihi.
Jitka, 25.10.2018 14:45:46, IP: ***.***.132.116, #228840
Stáňo, pěkně jsi to napsala, z té psychopatky Hanky a jejich dalších odnoží zde přímo čiší závist prý že Hanka alias Verka našla jen dvě videa s panem Petrem K a další bláboly. Závidí mu, že má stále hodně lidí, peníze a úspěch jak píšeš, závidí mu i jeho velké znalosti a vzdělání a sami nemají nic. Ta závist je nakonec zničí, tak to prostě chodí. Já se jen divím, že tu není žádný administrátor, aby jí zablokoval, ale zkusím napsat na jejich kontakty.
Verka, 25.10.2018 22:23:39, IP: ***.***.12.139, #228873
Petre proc tohle všechno děláte? Stoji vam to za to? Nechci tady na strankach zveřejňovat co slibujete ženám, ktere potrebuji od vás pomoc. Jsou zranitelne, nestastne a vy jejich slabosti zneuzivate. A když vás odmítnou začnete je urážet a ponižovat. ..děláte si více škody, když zde pisete..
Hanka, 26.10.2018 21:05:58, IP: ***.***.130.66, #228900
Je pravda, že v době, kdy měl vydělávat statisíce, tak hledal do podnájmu ženu. Do 1+1!!! To jsem neveřila vlastním očím. A k soudu se těším, to vyhrožování smrtí je bude zajímat.
Verka, 26.10.2018 23:22:11, IP: ***.***.12.72, #228906
Kez bych Hani mohla na vás dostat nějaký kontakt. ..
Hanka, 27.10.2018 9:56:26, IP: ***.***.130.66, #228916
Asi chápete, že dávat sem kontakt, je jako si nasadit blechy domů. Toto úchylné stvoření začne ihned vyhrožovat.
Hanka, 28.10.2018 0:14:13, IP: ***.***.130.66, #228939
Klasická ukázka vyhrožování: " | Alice - Lucko, našel jsem tady mnohem starší komentář, kde zde lidé už jednou podávali hromadnou žalobu asi před rokem, přečti si tento komentář od Mickey to mluví za sebe. - 12.12.2012 13:59 - Mickey presne tak, taky jsem se o... tak koukám že naše duševně nemocná fetka se tady dokonce podepisuje mým jménem, tak jedeme spamovat dál aby se vědělo co to je zač -....bla bla bla...(kdo chce najde)....Já sám karty nepotřebuji a nechodím ke kartářkám a podle těch ubohých závistivých chudáčků jako je Nina, bych ani k žádné nešel. Jsem ajťák a když mám problém, jdu za odborníkem a tomu je určené myslím i toto fórum, aby lidé psali své názory na kartářky, Podle toho, co jsem zjistil je jasné, že ten Petr to dělá hodně dlouho a že je tady jen pár vypatlaných hlav jako je Nina, dasa a spol, nebo spíš jedna a ta samá osoba co tady špiní jiné. Jako profík v oboru IT vím, že fora jsou plné takových nul jako je Nina a taky vím, že lidé jako ten Petr nepotřebují reklamu, protože je o něm na internetu hodně odkazů. Jenom mě zajímá, jestli je běžné mezi kartářkama dělat takovýto humus jako dělá Nina Nino, pro Tebe mám vzkaz, tobě někdo pořádně nafackuje, přinejmenším za ty tvé pomluvy a nebo tě rovnou nakope do prd…. Na každé prase čeká nějakej řezník.
Hanka, 28.10.2018 0:17:53, IP: ***.***.130.66, #228940
Dokonce se překecl....do mužského rodu:)). Tak je mi to asi jasné. Ale to vyhrožování....mám pocit, že se tady na diskusi ani nesmí.
        Předchozí   1 .. 212213214215216217218 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.