Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Janek, 17.01.2019 6:50:41, IP: ***.***.119.57, #230428
Páni Chodurova je super, mohu jen doporučit , řekla bych, že opravdu ví. Ještě je moc dobrá paní Plskova z Jaroměře.
Janek, 17.01.2019 6:51:26, IP: ***.***.119.57, #230429
Páni Chodurova je super, mohu jen doporučit , řekla bych, že opravdu ví. Ještě je moc dobrá paní Plskova z Jaroměře.
Krejčíková, 04.02.2019 20:09:45, IP: ***.***.35.227, #230640
Já bych také chtěla moc poděkovat těm, cp zde dali doporučení na pana Petra K z Brna. Už jsem zkusila hodně kartářek, Dinušovou, Lidku, a pár těch, které si zde někdo jakoby chválí, ale musím říci, že to byly jen vyhozené peníze. Za prvé se nic z toho nesplnilo, za druhé tyto dámy opakovaly téměř stejné nesmysly o ezoterice apod a každá si k tomu přidala pár svých nesmyslů. Takže mám za to, že si ty chvály na sebe púíší sami, ale i to už zde lidé psali. Asi před rokem jsem se objednala k panu Petrovi K a bylo to úplně jiné. Ten pán opravdu ví o čem mluví a bylo znát, že mělů učitele źu Asie, mluvil velmi moudře a uměl hodně věcí vysvětlit a podat tak aby jim člověk rozuměl a bez těch ezoterikých keců a nesmslů o andělech apod. Jeho numerologie perfektní, a hlavně podle východní filosofie umí velmi dobře nasměrovat a poradit. Hodně věcí neříká a před rokem jsem chtěla vážně víc, ale pak se staly věci a události, kdy jsem pochopila proč. Byla jsem už u hodně lidí, jako Petr Chobot a dalších a bohužel musíám říci, že se tak moc črozmohla ta namylenost e goismus lidí, kdy si vymýšlejí příběhy, že jsou v kontaktu s mimozemštany, duchy, anděly apod, že jsou šamani apod, ale je bohuižel hodně málo tak skutečných lidí, co umí jako je pan Petr K a u kterých je jasné, že toho mají za sebouhodně a jsou rozumní a moudří a narozdíl od ostatních Petr o sobě tvrdí, že není ani věštec, ani kartář a púřesto má dar a schopnosti, co jiní moc nemají a kterými se jiní chlubí.Petr je ale o dost dražší a dnes plně chápu proč. Před nedávnem jsem u něj měla konzultaci online a pochopila jsem i jeho výklad karetm za tu dobu se dost splnilo a některí věci byly stejně a potvrdily, co říkal minule, takže karty u něj také super. je ale potřeba poslouchat co říká a přemýšlet.Takže za sebe opravdu doporučuji.
Baruška, 13.02.2019 1:50:38, IP: ***.***.19.184, #230704
nevím jestli je to ten samý pán Petr K, pokud je to ten s telef 724120590, tak ten mi hodně moc pomohl, když jsem se rozcházela s expřítelem, to byl moc moudrý pán a také povídal o východní filosofii, nejspíše to bude on, co píše paní Krejčíková
Anonym, 02.03.2019 2:34:32, IP: ***.***.42.177, #230958
Moc děkuju za doporučení z vaší diskuze. Paní kartářka Lenka mi opravdu pomohla, podpořila mě a je opravdu empatická. Předávám dál telefon 777682528.
Jitka P, 02.03.2019 2:36:39, IP: ***.***.42.177, #230959
Moc děkuju za doporučení z vaší diskuze. Paní kartářka Lenka mi opravdu pomohla, podpořila mě a je opravdu empatická. Předávám dál telefon 777682528.
Verka, 03.03.2019 19:36:06, IP: ***.***.12.104, #230966
Mám veškerou konverzaci s panem Petrem..Takže ujišťuji všechny,že si zde kladne komentáře píše sám...je veliký manipulátor. Za jedno sezení jsem dala 4000 Kč,neřekl mi prakticky vůbec nic...chvíli mi trvalo,než jsem procitla a vrátila se zpět nohami na zem .v tom mi pomohla jedna paní,která měla stejnou zkušenost...ještě teď mě mrazí,když si vzpomenu na pana Kulíka...buďte opatrné, hlavně ženy...nepíší tady ,abych někomu ublížila,ale zkušenost,která může potkat každou z Vás...
Ivana, 06.03.2019 9:48:05, IP: ***.***.21.115, #230993
ja zde mam ulozene komentare ,ktere se snazi pomlouvat pana Petra K, jak nej utoci a lzou ze sijako něco pise sam. Kazdemu je hned jasne, ze to dlea nejaka neschopna podvodnicka rádoby-kaertarka, co si hraje na kartářku a nestekne po ni ani pes a jen zavidi, ze pan Petr je opravdu nejlepší, ma hodne lidi a je uspesny. Cim je někdo lepsi, tim vice se objevi nul a zavisitivych jako tato. Ja jsem u pana Petra byla nekoloikrat a byl to velmi vzdelany, moudry a slusny muz a moc mi pomohl. Je smutne, ze dnesni doba je plna závistivých a neschiopnych, kteří místo aby na sobe pracovali a něco dosahli, tak jen budou pomlouvat, zavidet, lhat a podvádět.
Blanka, 06.03.2019 13:02:34, IP: ***.***.115.115, #230998
proboha, to jsou zase kecy od té co se podepsala Verka, nebo Vtěrka ? zaplatila 4000 a neřekl jí nic ? Tomu by snad věřil jen úplný tupec jako VerkA SAMA.. neřekl jí nic - tohle opravdu pobavilo. Tyhle lži si zkoušej na své spolupacientky z Bohnic hehehe. To opravdu pobavilo. Já jsem platila u jedné kartářky za půl hod víc jak 4000 tisíce, půl hodiny mlela a skoro o ničem, myslela jsi , že je zajímavá a jak vidí budoucnost, ale nic se nestalo, a to byla kartářka, kterou si tu jakoby každý chválí a že je moc milá. Hm. Tupost lidí jako je Verka , alias Hanka, nebo kolik tu má jmen je opravdu nekonečná
Bleck, 10.03.2019 20:46:03, IP: ***.***.9.47, #231038
Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost a kontakt na dobrou kartářku v okolí Břeclavi, nebo Mikulova? Děkuji
Verka, 03.04.2019 20:56:18, IP: ***.***.235.52, #231240
Petře píšete si sem příspěvky sám, nesnesete ,když jsem někdo napíše svůj názor. Dnes má každý právo na svůj názor a ještě pokud jde o pravdivou zkušenost. Zajaté z lidí peníze a nic jim neřeknete. Jste vulgární a nakonec zákazníky urazite. To je opravdu neprofesionální. Žádný inteligentní člověk a tak zkušený,jak o sobě píšete, by se nikdy takto nezachoval..
Verka, 03.04.2019 20:56:57, IP: ***.***.235.52, #231241
Petře píšete si sem příspěvky sám, nesnesete ,když jsem někdo napíše svůj názor. Dnes má každý právo na svůj názor a ještě pokud jde o pravdivou zkušenost. Zajaté z lidí peníze a nic jim neřeknete. Jste vulgární a nakonec zákazníky urazite. To je opravdu neprofesionální. Žádný inteligentní člověk a tak zkušený,jak o sobě píšete, by se nikdy takto nezachoval..
Verka, 03.04.2019 20:57:47, IP: ***.***.235.52, #231242
Petře píšete si sem příspěvky sám, nesnesete ,když jsem někdo napíše svůj názor. Dnes má každý právo na svůj názor a ještě pokud jde o pravdivou zkušenost. Zajaté z lidí peníze a nic jim neřeknete. Jste vulgární a nakonec zákazníky urazite. To je opravdu neprofesionální. Žádný inteligentní člověk a tak zkušený,jak o sobě píšete, by se nikdy takto nezachoval..
Verka, 03.04.2019 20:58:03, IP: ***.***.235.52, #231243
Petře píšete si sem příspěvky sám, nesnesete ,když jsem někdo napíše svůj názor. Dnes má každý právo na svůj názor a ještě pokud jde o pravdivou zkušenost. Zajaté z lidí peníze a nic jim neřeknete. Jste vulgární a nakonec zákazníky urazite. To je opravdu neprofesionální. Žádný inteligentní člověk a tak zkušený,jak o sobě píšete, by se nikdy takto nezachoval..
HOLLY Molly, 16.04.2019 22:39:51, IP: ***.***.145.83, #231301
Pan Petr K z Brna, opravdu nejlepší, co jsem kdy navštívila, velmi vzdělaný a moudrý pán, je vidět, že má hodně za sebou , hodně prožil a měl učitele z Asie, s takovým se vůbec nedají srovnat žádné samozvané kartářky tady. Je to jediný člověk, co mi dokázal pomoci a uměl i VYSVĚTLIT !!! U ostatních jen samé podobné kecy o ezoterice. A takových nul a podvodnic jako je VĚRKA, CO SI HRAJE NA KARTÁŘKU, NIC NEUMÍ A NEŠTĚKNE PO NÍ ANI PES, TAKOVÝCH JE MI LÍTO, naštěstí nikoho nezajímají a tak tady jen brečí, lžou, pomlouvají a jsou natolik hlou pé že si myslí že někdo uvěří jejich lžím. Lidé už tu psali, že lidé jako Petr budou mít vždy úspěch, peníze a vždy hodně klientů, protože na rozdíl od těchto podvodnic, co nic nedokázali, natož aby prolezli nějakou školou a nic v životě neznamenají a tak si hrají na kartářky a chtějí lidem kecat do života ?? Bože, každá uklízečka si dnes hraje na kartářku, hm.
        Předchozí   1 .. 214215216217218219220 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.