Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Verka, 29.08.2019 7:33:55, IP: ***.***.235.52, #232345
Nikito,jsem ráda,že i Vy máte stejnou zkušenost. Nemám zájem někoho špinit,ale Kulík je opravdu podvodník,umí lidi dobře zmanipulovat...brrr otřesné zážitky s ním mám....A Nikito můžete mi dát typ na opravdu někoho,kdo má tyto schopnosti od Boha. Dekuji
Verka, 29.08.2019 7:34:22, IP: ***.***.235.52, #232346
Nikito,jsem ráda,že i Vy máte stejnou zkušenost. Nemám zájem někoho špinit,ale Kulík je opravdu podvodník,umí lidi dobře zmanipulovat...brrr otřesné zážitky s ním mám....A Nikito můžete mi dát typ na opravdu někoho,kdo má tyto schopnosti od Boha. Dekuji
hrůza, 31.08.2019 16:00:06, IP: ***.***.161.23, #232355
no, jak je vidět tak neschopné a závistivé kartářky jsou i tady a snaží se pomlouvat. Jak typické pro nevzdělané a neschopné podvodnice. Co se týká pana Petra K tak je to jediný a nejlepší člověk v republice, co má velmi hluboké znalosti z mnoha oborů, má vzdělání a úspěch a asi jako jediný dokáže lidem opravdu pomoci. Prošla jsem hodně kartářek, a dala za to dost peněž, každá plácala jiné nesmysly, každá pomlouvala jedna druhou a na každou jsem pak našla recenze lidí, o tom jaké jsou to podvodnice a jak z lidí vytahovali peníze za pochybné rituály. Drtivá většina těch neschopných kartářek si píše sama na sebe chválu a hned pomlouvá ty nejschopnější. Tak jako tady. A žádná z nich nenapsala nic duchaplného, žádná z nich v životě nic nedokázala, nemají snad ani učňák !!!! , nemají ani webovou stránku a hrají si na šamanky, čarodějnice , prostě ubohost sama. Ti nejlepší, jako Petr K z Brna NEPOTŘEBUJÍ reklamu a pokud někdo umí číst, najde si jak hodně moc lidí si ho chválí a kolika lidem pomohl, co dosáhl a co umí. Jako jediný mi dokázal pomoci a dokázal mě nasměrovat a hlavně - jak tady lidé píší - bez těch nabiflovaných rádoby ezoterických keců., které si neschopné kartářky někde vyčetli a ani tomu nerozumějí. Tento pán patří na špičku v oboru, i to zde lidé psali a na tom nezmění nic, ani ta závist a falešné komentáře podvodnic. Já žiji v Rakousku a ani tady není nikdo takové kvality jako Petr K, ale tady by si žádná podvodnice nedovolila lhát a psát falešné komentáře, které jakoby hodnotí, tyhle pomluvy se tu tvrdě trestají. A hlavně, ten, kdo opravdu rozumí ezoterice, tak ví, že tyhle pomluvy a lži se těm kartářkám vrátí. Křivánková
hrůza, 31.08.2019 16:00:42, IP: ***.***.161.23, #232356
no, jak je vidět tak neschopné a závistivé kartářky jsou i tady a snaží se pomlouvat. Jak typické pro nevzdělané a neschopné podvodnice. Co se týká pana Petra K tak je to jediný a nejlepší člověk v republice, co má velmi hluboké znalosti z mnoha oborů, má vzdělání a úspěch a asi jako jediný dokáže lidem opravdu pomoci. Prošla jsem hodně kartářek, a dala za to dost peněž, každá plácala jiné nesmysly, každá pomlouvala jedna druhou a na každou jsem pak našla recenze lidí, o tom jaké jsou to podvodnice a jak z lidí vytahovali peníze za pochybné rituály. Drtivá většina těch neschopných kartářek si píše sama na sebe chválu a hned pomlouvá ty nejschopnější. Tak jako tady. A žádná z nich nenapsala nic duchaplného, žádná z nich v životě nic nedokázala, nemají snad ani učňák !!!! , nemají ani webovou stránku a hrají si na šamanky, čarodějnice , prostě ubohost sama. Ti nejlepší, jako Petr K z Brna NEPOTŘEBUJÍ reklamu a pokud někdo umí číst, najde si jak hodně moc lidí si ho chválí a kolika lidem pomohl, co dosáhl a co umí. Jako jediný mi dokázal pomoci a dokázal mě nasměrovat a hlavně - jak tady lidé píší - bez těch nabiflovaných rádoby ezoterických keců., které si neschopné kartářky někde vyčetli a ani tomu nerozumějí. Tento pán patří na špičku v oboru, i to zde lidé psali a na tom nezmění nic, ani ta závist a falešné komentáře podvodnic. Já žiji v Rakousku a ani tady není nikdo takové kvality jako Petr K, ale tady by si žádná podvodnice nedovolila lhát a psát falešné komentáře, které jakoby hodnotí, tyhle pomluvy se tu tvrdě trestají. A hlavně, ten, kdo opravdu rozumí ezoterice, tak ví, že tyhle pomluvy a lži se těm kartářkám vrátí. Křivánková
hrůza, 31.08.2019 16:01:25, IP: ***.***.161.23, #232357
no, jak je vidět tak neschopné a závistivé kartářky jsou i tady a snaží se pomlouvat. Jak typické pro nevzdělané a neschopné podvodnice. Co se týká pana Petra K tak je to jediný a nejlepší člověk v republice, co má velmi hluboké znalosti z mnoha oborů, má vzdělání a úspěch a asi jako jediný dokáže lidem opravdu pomoci. Prošla jsem hodně kartářek, a dala za to dost peněž, každá plácala jiné nesmysly, každá pomlouvala jedna druhou a na každou jsem pak našla recenze lidí, o tom jaké jsou to podvodnice a jak z lidí vytahovali peníze za pochybné rituály. Drtivá většina těch neschopných kartářek si píše sama na sebe chválu a hned pomlouvá ty nejschopnější. Tak jako tady. A žádná z nich nenapsala nic duchaplného, žádná z nich v životě nic nedokázala, nemají snad ani učňák !!!! , nemají ani webovou stránku a hrají si na šamanky, čarodějnice , prostě ubohost sama. Ti nejlepší, jako Petr K z Brna NEPOTŘEBUJÍ reklamu a pokud někdo umí číst, najde si jak hodně moc lidí si ho chválí a kolika lidem pomohl, co dosáhl a co umí. Jako jediný mi dokázal pomoci a dokázal mě nasměrovat a hlavně - jak tady lidé píší - bez těch nabiflovaných rádoby ezoterických keců., které si neschopné kartářky někde vyčetli a ani tomu nerozumějí. Tento pán patří na špičku v oboru, i to zde lidé psali a na tom nezmění nic, ani ta závist a falešné komentáře podvodnic. Já žiji v Rakousku a ani tady není nikdo takové kvality jako Petr K, ale tady by si žádná podvodnice nedovolila lhát a psát falešné komentáře, které jakoby hodnotí, tyhle pomluvy se tu tvrdě trestají. A hlavně, ten, kdo opravdu rozumí ezoterice, tak ví, že tyhle pomluvy a lži se těm kartářkám vrátí. Křivánková
pro hrůza, 31.08.2019 20:18:43, IP: ***.***.227.103, #232358
Dobrý večer mohla bych prosím o kontakt na pana Petra K ..............děkuji moc ............
pro hrůza, 31.08.2019 20:19:17, IP: ***.***.227.103, #232359
Dobrý večer mohla bych prosím o kontakt na pana Petra K ..............děkuji moc ............
pro hrůza, 31.08.2019 20:19:25, IP: ***.***.227.103, #232360
Dobrý večer mohla bych prosím o kontakt na pana Petra K ..............děkuji moc ............
Margareta, 05.09.2019 14:38:19, IP: ***.***.168.182, #232393
Nestačím se divit, co se tu děje a jaké pomluvy a podvody se tu zase vyskytují. Ta neúspěšná kartářka co si říká Katarina Segati musí být hodně primitivní, když o sobě píše takovéí bláboly, že je obrovsky inteligentní, atd. atd, tohle může napsat jen totální tupka. Co v jejím věku dokázala ? NIC !! a nic ještě nepochopila. To je asi typické pro většinu kartářek, že nemají žádné vzdělání, nic nedokázaly a nejsou schopny se uživit normálně poctivé, tak oblbují lidi kartářstvím, bez jakéhokoli taklentu a schopností ! A tahle mladá baba co v životě nic nezažil a nepochopila si hloupě myslí, že někomu může něco radit ?? A napíše si na sebe takové fantasmagorie a vzápětí zde pomlouvá Petra K a lže !!! To je ubohost sama. Já žijí ve Vídni dlouhé roky a zde jsou i výborní učitelé z Orientu. Jediný c Česka, kdo miá opravdu nějakou úroveň , vzdělání a znalosti z mnoha oborů je snad Petr K, kterého si všude mraky lidí chválí. Ten jediný je natolik moudrý, vzdělaný a má dar, lidi posunout právě i díky tomu, že měl odmalička učitele z Asie, a narozdíl od těch ostatních kartářek dokáže lidi opravbdu posunout a ukázat jim cesty z problémy a seberealizace. Ostatní kartářky se vždy tvářili jak moudrost sama, ale IQ tykve, čumí do karet a myslí si že tomu rozumí a tak bohužel lidem naopak způsobují problémy, protože je falešně nasměrují. Ta moudrost, která je potřeba k tomu, aby byl někdo schopen radit a pomáhat, přichází nejen s věkem, ale i tím co prožil a co sám dokázal a to bohužel většina kartářek nemá !! Byla jsem před léty u paní Kludské Dagmar a ta byla skvělá, ale bylo to typicky kartářské a já potřebovala někoho hlubšího a moudřejšího a to je přesně Petr K, protože to dělá jinak a dokáže hodně lidi probudit a někdy i dost popíchne tím co říká narovinu a co vysvětluje. Měla jsem s náím konzultaci vždy přes whatsup na dálku, platila jsem za hodinu docela dost, pár tisíc, ale naprosto s jeho cenou souhlasím, protože opravdu umí a je potřeba poslouchat co říká. Opravdu by si lidé měli rozmyslet ke komu jdou a zjistit si, co ty rádoby vyhlášené kartářky dokázaly v životě, co kde napsaly, řekly a jestli jsou opravdu tak moudré jak zde o sobě samy píší. Bohužel ale tyhle primitivní nic neznamenající osoby, místo, aby se konečně začaly učit a vzdělávat, tak budou dál o sobě lhát, podvádět lidi a pomlouvat ty nejlepší jako je Petr K. Jak už zde psala jedna paní - tyhle jejich negace se těm podvodnicím vrátí a několikanásobně. To jsem chtěla napsat zde, protože mě opravdu dost irituje ta primitivnost, podvody a lži a pomluvy, což je pro Vás čechy u vás teď typické..
Míla, 05.09.2019 14:51:51, IP: ***.***.115.122, #232394
děkuji, za potvrzení mého názoru, také si myslím že Petr K je nejlepší a také mi moc pomohl, hlavně v krizi, co jsem měla. Kontaktovala jsem ho přes Facebook. Telefon sem určitě dávat nebudu, vzhledem, k těm podvodům a pomluvám podvodnic, co si hrají na kartářky.
Hanka, 06.09.2019 16:10:00, IP: ***.***.130.66, #232400
Už na něj hoďte síť :)). Vždyť je to regulérní cvok.
Verka, 09.09.2019 7:23:31, IP: ***.***.235.52, #232420
Ano Hani,je to cvok a kontaktů na něho je všude dostatek,takže pokud jste trochu inteligentní najdete ho okamžitě))). Tak nechápu,že se po něm tady sháníte)))..Ale my co máme zkušenost s Kulíkem, víme moc dobře,co on je zač....
Verka, 09.09.2019 7:24:01, IP: ***.***.235.52, #232421
Ano Hani,je to cvok a kontaktů na něho je všude dostatek,takže pokud jste trochu inteligentní najdete ho okamžitě))). Tak nechápu,že se po něm tady sháníte)))..Ale my co máme zkušenost s Kulíkem, víme moc dobře,co on je zač....
Katka, 15.09.2019 8:00:50, IP: ***.***.225.228, #232465
Chodím k výborné kartářce paní Dinušové. Pomohla mi vyřešit spoustu problémů. :) Telefon - 728950127
Petr50, 09.10.2019 10:34:09, IP: ***.***.96.13, #232636
Po přečtení zdejších příspěvků jsem cca předtřemi roky navštívil paní Renetu Harapan z Prahy 7. Jedná se o velice příjemnou a kultivovanou dámu. Odcházel jsem s velice dobrým pocitem, ovšem největší překvapení na mě čekalo cca po čtvrt roce, kdy se přesně vyplnilo to, co mi předpověděla. Pro úplnost musím dodat, že o mě před výkladem vůbec nic nevěděla. Mezitím se paní Renata přestěhovala z pracovních důvodů do ciziny, nicméně výklady v Praze stále provádí, avšak cca jednou měsíčně, takže je nutné se předem objednat a poté čekat delší dobu. Nicméně i po druhé návštěvě (září 2019), mohu zcela odpovědně tuto dámu doporučit. Moje pocity z poslední návštěvy - vstřícná, ochotná, řekl bych jemná, šaramantní dáma, pro kterou jsou karty primárně koníčkem, a nikoli zdrojem příjmu. Opět řadu věcí vyložila velice přesně, resp. její výklad se až obdivuhodně shoduje se stavem, který následuje pouhý měsíc po tomto výkladu. Samozřejmě se jedná o nějaký proces, který není u konce, ale i tak musím její výklad a přístup hodnotit, jako nejlepší z kartářek, které jsem navštívil. Jednalo se cca o 5-6 kartářek v průběhu deseti let. Mezi nimi jsou i velice známá jména, nicméně kvalit paní Renaty - podle mého názoru - jednoduše nedosahují. Jenom škoda, že zde paní Renata není častěji anebo ještě lépe napořád.
        Předchozí   1 .. 216217218219220221222 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.