Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Janek, 17.1.2019 6:50:41, IP: ***.***.119.57, #230428
Páni Chodurova je super, mohu jen doporučit , řekla bych, že opravdu ví. Ještě je moc dobrá paní Plskova z Jaroměře.
Janek, 17.1.2019 6:51:26, IP: ***.***.119.57, #230429
Páni Chodurova je super, mohu jen doporučit , řekla bych, že opravdu ví. Ještě je moc dobrá paní Plskova z Jaroměře.
Krejčíková, 4.2.2019 20:09:45, IP: ***.***.35.227, #230640
Já bych také chtěla moc poděkovat těm, cp zde dali doporučení na pana Petra K z Brna. Už jsem zkusila hodně kartářek, Dinušovou, Lidku, a pár těch, které si zde někdo jakoby chválí, ale musím říci, že to byly jen vyhozené peníze. Za prvé se nic z toho nesplnilo, za druhé tyto dámy opakovaly téměř stejné nesmysly o ezoterice apod a každá si k tomu přidala pár svých nesmyslů. Takže mám za to, že si ty chvály na sebe púíší sami, ale i to už zde lidé psali. Asi před rokem jsem se objednala k panu Petrovi K a bylo to úplně jiné. Ten pán opravdu ví o čem mluví a bylo znát, že mělů učitele źu Asie, mluvil velmi moudře a uměl hodně věcí vysvětlit a podat tak aby jim člověk rozuměl a bez těch ezoterikých keců a nesmslů o andělech apod. Jeho numerologie perfektní, a hlavně podle východní filosofie umí velmi dobře nasměrovat a poradit. Hodně věcí neříká a před rokem jsem chtěla vážně víc, ale pak se staly věci a události, kdy jsem pochopila proč. Byla jsem už u hodně lidí, jako Petr Chobot a dalších a bohužel musíám říci, že se tak moc črozmohla ta namylenost e goismus lidí, kdy si vymýšlejí příběhy, že jsou v kontaktu s mimozemštany, duchy, anděly apod, že jsou šamani apod, ale je bohuižel hodně málo tak skutečných lidí, co umí jako je pan Petr K a u kterých je jasné, že toho mají za sebouhodně a jsou rozumní a moudří a narozdíl od ostatních Petr o sobě tvrdí, že není ani věštec, ani kartář a púřesto má dar a schopnosti, co jiní moc nemají a kterými se jiní chlubí.Petr je ale o dost dražší a dnes plně chápu proč. Před nedávnem jsem u něj měla konzultaci online a pochopila jsem i jeho výklad karetm za tu dobu se dost splnilo a některí věci byly stejně a potvrdily, co říkal minule, takže karty u něj také super. je ale potřeba poslouchat co říká a přemýšlet.Takže za sebe opravdu doporučuji.
Baruška, 13.2.2019 1:50:38, IP: ***.***.19.184, #230704
nevím jestli je to ten samý pán Petr K, pokud je to ten s telef 724120590, tak ten mi hodně moc pomohl, když jsem se rozcházela s expřítelem, to byl moc moudrý pán a také povídal o východní filosofii, nejspíše to bude on, co píše paní Krejčíková
        Předchozí   1 .. 214215216217      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:12
44 reakcí

Vitamíny

A u toho vigantolvitu je to užívání na jak dlouho ? Stačí vybrat to jedno balení nebo je to dlouhodobějšího rázu ?

Amélie
dnes20:03
3 764 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

do dnešního dne jsem viděl troje brýle udělané "doma přes fotku" a ani jedny nebyly udělány správně. Takže dokud neuvidím na vlastní oči že to... (zkráceno)

Martin Hasman
dnes19:04
5 reakcí

Granule pro psy

Naše psy krmím granulemi Brit Premium by Nature. Mají teď změněnou recepturu,obsahují více masa, látky na podporu kloubů, lososový olej na kvalitní... (zkráceno)

Michala
dnes1:33
53 reakcí

Početí Dítěte

hallo

jenniweb
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.