Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Karlička, 18.4.2019 19:38:06, IP: ***.***.60.152, #231312
Věrka alias vterka se tu zase vyblila a hned několikrát aby těm svým lžím sama uvěřila. Přidávám k té hromadné žalobě zde co lidé podávali.. jsem k Petrovi objednaná, a podle jeho článků je to velmi hodný a moudrý muž.
Karlička, 18.4.2019 19:38:28, IP: ***.***.60.152, #231313
Věrka alias vterka se tu zase vyblila a hned několikrát aby těm svým lžím sama uvěřila. Přidávám k té hromadné žalobě zde co lidé podávali.. jsem k Petrovi objednaná, a podle jeho článků je to velmi hodný a moudrý muž.
Verka, 23.4.2019 18:36:37, IP: ***.***.235.52, #231353
Já nejsem kartářka,jsem jedna z mnohých,které Petra navštívila...bohužel ....hromadná žaloba,musím se smát...už se na ni těším...veškerou konverzaci s Petrem mám uloženou,tak jen do toho...
Bellisinda, 27.4.2019 13:11:14, IP: ***.***.130.36, #231387
Zdravím z Argentiny.. žiju zde už přes 20 let a ráda pročítám český internet a často čtu nějaké ezoterické stránky. Pročítala jsem i tuto diskuzi a musím konstatovat , že ty české kartářky a podvodnice jsou už opravdu ubohost sama. Já sama v Agrentině chodím k jednomu indiánskému šamanovi jeho syn vystudoval lékařství a také dělá numerologii a astrologii. Často jsem navštěvovala i český web zahady-mysteria cz pana Petra, kde má nádherné povídky, články. Před pár let jsem si u něj objednala konzultaci přes skype, moji rodiče stále žijí v Čechách a mamka u něj byla osobně. A byla jsem velmi mile překvapena , pan Petr je velmi moudrý člověk, vzdělaný a opravdu umí a má obrovský dar. Takoví lidi člověk hned nepotká a je jich čím dál malo.Když to srovnám s českými kartářkami, tak musím konstatovat, že v česku bují podvodnice co jen čtou karty, ale nikdy nepochopili o čem to celé je a co je za tím. Pana Petra K mohu srovnat s tím indianským šamanem, je to stejn přístup lidí, co už vědí a mají znalosti. Naopak česká podvodnice stále opakuje ty samé esoterickí blábol, kterým ani nerozumí. Ka panu Petrovi jsem se objednala tehdy, protože má obrovský přehled o výzkumech a dokázal ve svých článcích a naživo skvěle vysvětlit. O českých lidech se povídá, že jsou moc závistiví a sama to sleduji. když pročítám ty lži, pomluvy a závistivé komentáře. To by si tady kartářka dovolit nemohla, protože je zde hodně indiánů a domorodých léčitelů, ke kterým se lidé obrací a dokažou falešné kartářky pěkně potrápit, ale občas i tady nějaká podvodnice se najde. U vás v česku je to opravdu samá stará babka bez učení a vzdělání co se prohlásí za kartářku a chce někomu radit ? V tomhle máte větší bordel než za komunistů. Omlouvám se za češtinu, po těch době a letech člověk zapomene. Jen jsem chtěla říct, že se mi vůbec nelíbí ty lži a pomluvy od podvodnic a že si hodně vážím lidí jako je Petr k z Brna. Z Česka pochází i profesor Grof, byla jsem na jeho pžednáška v Bueonos Aires, když tubyl. Pochází od Vás spousta šikovných lidí, ale ta závist a primitivnost a ubohost v duchovní stránka, to je opravdu ubohost, co se tam děje,. Právě proto se lidé tady obrací k indiánům, mají opravdové znalost, ale pak jsem našla nějaký seznam českých šamanek a ptám se, kdo je učil? Kdo je zasvětil? Kdo je naučil ? Nikdo !! Ke všemu je nutnost vzdělání - education,
Bellisinda, 27.4.2019 13:12:00, IP: ***.***.130.36, #231388
Zdravím z Argentiny.. žiju zde už přes 20 let a ráda pročítám český internet a často čtu nějaké ezoterické stránky. Pročítala jsem i tuto diskuzi a musím konstatovat , že ty české kartářky a podvodnice jsou už opravdu ubohost sama. Já sama v Agrentině chodím k jednomu indiánskému šamanovi jeho syn vystudoval lékařství a také dělá numerologii a astrologii. Často jsem navštěvovala i český web zahady-mysteria cz pana Petra, kde má nádherné povídky, články. Před pár let jsem si u něj objednala konzultaci přes skype, moji rodiče stále žijí v Čechách a mamka u něj byla osobně. A byla jsem velmi mile překvapena , pan Petr je velmi moudrý člověk, vzdělaný a opravdu umí a má obrovský dar. Takoví lidi člověk hned nepotká a je jich čím dál malo.Když to srovnám s českými kartářkami, tak musím konstatovat, že v česku bují podvodnice co jen čtou karty, ale nikdy nepochopili o čem to celé je a co je za tím. Pana Petra K mohu srovnat s tím indianským šamanem, je to stejn přístup lidí, co už vědí a mají znalosti. Naopak česká podvodnice stále opakuje ty samé esoterickí blábol, kterým ani nerozumí. Ka panu Petrovi jsem se objednala tehdy, protože má obrovský přehled o výzkumech a dokázal ve svých článcích a naživo skvěle vysvětlit. O českých lidech se povídá, že jsou moc závistiví a sama to sleduji. když pročítám ty lži, pomluvy a závistivé komentáře. To by si tady kartářka dovolit nemohla, protože je zde hodně indiánů a domorodých léčitelů, ke kterým se lidé obrací a dokažou falešné kartářky pěkně potrápit, ale občas i tady nějaká podvodnice se najde. U vás v česku je to opravdu samá stará babka bez učení a vzdělání co se prohlásí za kartářku a chce někomu radit ? V tomhle máte větší bordel než za komunistů. Omlouvám se za češtinu, po těch době a letech člověk zapomene. Jen jsem chtěla říct, že se mi vůbec nelíbí ty lži a pomluvy od podvodnic a že si hodně vážím lidí jako je Petr k z Brna. Z Česka pochází i profesor Grof, byla jsem na jeho pžednáška v Bueonos Aires, když tubyl. Pochází od Vás spousta šikovných lidí, ale ta závist a primitivnost a ubohost v duchovní stránka, to je opravdu ubohost, co se tam děje,. Právě proto se lidé tady obrací k indiánům, mají opravdové znalost, ale pak jsem našla nějaký seznam českých šamanek a ptám se, kdo je učil? Kdo je zasvětil? Kdo je naučil ? Nikdo !! Ke všemu je nutnost vzdělání - education,
Majka, 28.4.2019 19:07:39, IP: ***.***.105.26, #231401
Bellisindo, velmi pěkně jste to napsala. Mimochodem z nasi republiky je nejen profesor S Grof, ale i Marta Fouckova, ale to je vsechno ta starsi generace, ktera se jeste vzdelavala. Ale dnes je to opravdu jen sama nevzdelana samozvana kartarka a samozvana samanka a buhvi co jeste. Jsem rada, ze jsou jeste moudri a vzdelani lide jako je pan Petr K, me hodne pomohl ve vztahu. Ten rozhovor s nim mi opravdu hodne dal a moc si vazim toho, ze se mi venoval, protoze vim, ze to je i vynikajici vytvarnik, a zasnu nad tim, co vse v zivote dokazal.
Hanka, 3.5.2019 14:38:45, IP: ***.***.130.66, #231423
Ty máš dost, Petře.
Verka, 8.5.2019 15:29:16, IP: ***.***.235.52, #231459
Hani,souhlasím s Tebou...
        Předchozí   1 .. 215216217218      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:22
235 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Děkuji, kouknu se na to. Myslím že jsem o něm už někde četla.

Alena
dnes20:13
193 reakcí

Patní ostruha

Pročítám si všechny vaše rady a zkušenosti. Spoustu z vás toho vyzkoušela už opravdu hodně, tak se chci zeptat - slyšela jsem, že na patní ostruhy... (zkráceno)

Adél
dnes8:49
11 reakcí

školní batoh

Ano, vybrala moc hezký. Jsem spokojená, protože jí dobře drží na zádech a dcera si nestěžuje, že by ji bolely.

Milka
dnes8:34
19 reakcí

batoh thebag

Neznám tento batoh a dívala jsem se na stránky, zdá se mě dost drahý.

Halka
včera19:12
55 reakcí

Bolest kolena

Kde jste si ji prosím objednal? a hlavně kolik jste za ni zaplatil? jak to přesně funguje? a na jak dlouho po operaci to je?

Marek
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.