Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Kartářky

Marie, 19.9.2017 11:29:31, IP: ***.***.225.238, #209843
Doporučuji paní Dinušovou.V jejím výkladu bylo kus pravdy. Navíc mě pomohla se zdravím. A toho si cením nejvíc.
fanynka, 19.9.2017 22:54:30, IP: ***.***.182.93, #209867
Ahojte, je tady někdo, kdo navštěvuje "kurzy" u kartářky Ludmily Kartouskové z Prahy ? Jak to tam probíhá a byli jste spokojeni ?
dagmar, 20.9.2017 14:16:13, IP: ***.***.241.160, #209895
dagmar, 20.9.2017 14:16:18, IP: ***.***.241.160, #209896
Anonym, 23.9.2017 20:22:19, IP: ***.***.135.240, #210982
Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. You might be curious that what hacking group services can provide? .. If you hire a hacker, you always have worried of losing your money. We wont keep a cent if cant do our job. 100% refund if job is not completed. Hacking Services that you will find here at: hackethics008@gmail.com are custom to fit your hacking needs... A professional and experienced hacker providing hacking services for a variety of client needs. Specialize in many different Hacking Services some of my most popular hacking services are, Hack INTO ANY BANK WEBSITE Hack into any COMPANY WEBSITE HACK INTO ANY GOVERNMENT AGENCY WEBSITE HACK INTO SECURITY AGENCY WEBSITE AND ERASE CRIMINAL RECORDS Hack into CRAIGSLIST AND REMOVE FLAGGING HACK INTO ANY DATABASE SYSTEM HACK PAYPAL ACCOUNT HACK WORD-PRESS Blogs SERVER CRASHED hack HACK INTO ANY SCHOOL DATABASE AND CHANGE UNIVERSITY GRADES, no matter how secured HACK INTO CREDIT BUREAU DATABASE AND INCREASE YOUR CREDIT SCORE HACK ANY EMAIL OR SOCIAL NETWORK AND KNOW IF YOUR PARTNER IS CHEATING ON YOU HACK INTO YOUR PARTNERS PHONE PICS, TEXT MESSAGE AND LISTEN TO CALLS TO KNOW IF HE IS CHEATING UNTRACEABLE INTERNET PROTOCOL HAVE YOU OR YOUR CHILD BEEN BULLIED ONLINE BEFORE AND WANT TO GET BACK AT THE PERSON, WE CAN HELP YOU TRACE THE ACTUAL LOCATION OF THE PERSON AND DO WHATEVER YOU REQUEST TO THE PERSONS COMPUTER IS ANYONE BLACKMAILING YOU ONLINE AND YOU WANT US TO GET INTO THEIR COMPUTER AND DESTROY DATA AND EVIDENCES AGAINST YOU? If you need a hacking service that is not listed, feel free to contact me at: hackethics008@gmail.com or text only - +1 (630) 755-8868. Contact me today about any of my hacking services
Hanka, 29.9.2017 8:22:20, IP: ***.***.149.5, #211210
Nemáte prosím někdo kontakt na dobrého kartáře či kartářku v Pardubicích nebo okolí? Děkuji
Mariana, 6.10.2017 10:31:32, IP: ***.***.168.134, #211384
Byla jsem na Kladně u paní Anežky na výkladu karet moc příjemná paní a skvělá kartářka byla jsem moc spokojená a mohu ji vám doporučit číslo na tuhle paní je 731226696 Mariana
Jitka, 7.10.2017 1:22:28, IP: ***.***.178.153, #211399
Souhlasím s tímto - Je videt ze pomluvy a spina mezi kartarkama jen kvete a to maji plnou hubu kecu o duchovnu. Vzdy, kdyz si nekdo chvali nekoho, kdo opravdu umi a dokaze lidem pomoci a je vyjimecny, jako Petr K, tak ho zacnou pomlouvat a vztekat se. Ja byla u pana Petra K na vykladu nekolikrat a vzdy dokazal vyborne poradit, je sice dost drahy, ale naprosto to chapu pri tom co umi a zna. Ma totiz hlubsi poznani ke kteremu se ty primitivni kartarky nikdy nedostanou a tak mohou jen zavidet. Cetla jsem od pana Petra i hodne jeho clanku a je videt, ze mel odmalicka ucitele Mistry z Asie a dosahl hlubsiho poznani. K tomu se ale vetsina lidi nedostane a omylem je, ze si kartarky mysli, ze kdyz si prectou par slatanin o ezoterice tak se mohou hned prohlasovat za kartarky aniz by neco pochopili , aniz by se nekde ucili a aniz by meli nejake vzdelani a zivotni pochopeni. Po revoluci se najednou vyrojila spousta podvodnic, samozvanych kartarek a samozvanych samanek, ktere nemaji s samanismem a ezoterikou nic spolecneho a to je tragedie, ze takovi lide chteji hned lidem kecat do zivota.
Marta Sklenářová, 7.10.2017 16:25:33, IP: ***.***.140.177, #211410
Jmenuji se Marta Sklenářová, nejsem anonym ani kartářka ani blízká jiné kartářce. S nejčistším svědomím a pěkně vytočená chci varovat všechny, kteří tady hledají odpověď na to, komu se svěřit, řešit...Mám více než špatnou zkušenost, s paní Frolovou z Blanska. Také známá jako Pavlínka. Zkušenost není osobní. Navštěvoval ji člen naší rodiny. Navěštila mj., věci okolo mé osoby, které se ani v jednom procentu nezakládaly na pravdě, a toto se dělo opakovaně. Způsobilo to nemalá traumata a úplně zbytečně. Vše jsem se dozvěděla zpětně. Nic nebyla pravda. A mohu to posoudit. Týkalo se to mě. Proto věřím, že i ostatní rozhořčení a poškození jsou v právu. Navíc tato osoba sděluje velmi důvěrné informace o úplně cizích lidech a já se takto dozvěděla, nechtíc, co jsem ani nechtěla o cizím člověku ze stejné obce, vědět..zprostředkovaně od člověka, kterému to řekla p. Frolová, důvěrné věci o někom, který ji to s důvěrou sdělil pro řešení problému. Lituji každého kdo jí dá důvěru, nechá se jí ovlivnit a nechá si ovlivnit v negativním smyslu, za nemalé peníze i svůj život. I kdybych pomohla jednomu člověku, má to smysl. Budoucnost určitě vidět lze. Tady ne. Možná snad někdy něco uhodne nevím, ale to se můžete zeptat paní v trafice nebo si hodit korunou a to vám všem v tomto případě doporučuji jako vhodnější řešení.
Romana, 8.10.2017 10:55:26, IP: ***.***.137.172, #211426
Kartářky světla a paní Helen Stanku je ta nejlepší v ČR.
Marie, 17.10.2017 13:10:43, IP: ***.***.168.134, #211724
Byla jsem na výkladu karet u paní Anežky na Kladně tak příjemnou paní jsem za ty roky nepoznala z výkladem jsem byla moc spokojená a mohu ji vám doporučit číslo na mobil je 731226696 děkuji paní Anežko
        Předchozí   1 .. 215216217218      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:02
1 245 reakcí

sarkoidoza

I have always wanted to be able to not live paycheck to paycheck or have any debt. I worked in accounting for about 20 years and was barely able to... (zkráceno)

LOTTERY SPELL:otisdarko60@yahoo.com
dnes19:18
59 reakcí

Zánět oční rohovky

Dobrý den, jak se u vás stav se zánětem rohovky vyvíjel po uplynutí delší doby? Mohli jste se vrátit k čočkám? Nebo to je celou dobu pořád špatné?... (zkráceno)

Sam
dnes17:25
3 707 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Mimochodem - ano, už před dvěma lety jsem si objednal ty čínské brýle jako záložní, ale nikoli podle receptu od očaře, ale podle upraveného receptu,... (zkráceno)

David Ondrejkovič
dnes14:52
733 reakcí

KOLONOSKOPIE

ahoj lidičky ted jsem se vrátila z kolonoskopie byla jsem ve Vysokém Mýtě a super ,jaký to bylo vám neřeknu protože nic nevím.Dostala jsem... (zkráceno)

jajda
dnes13:19
1 553 reakcí

dráždivý tračník

UPDATE ON LOAN REQUIREMENT What is your situation? *Need 100% financing *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení