Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Ženatý milenec 5

Pepan, 11.05.2008 22:53:40, IP: ***.***.166.206, #48826
Halino, ty máš tak dva tejdny ve zvláštní a pak tě vylili, co, kdepak dva semestry na vejšce, leda by ses tam dostala přes ty vemena, že tam byl nějakej úchylák, co má rád tlusťošky-co krok to usrání...to je rajcovní záležitost! CHCI TĚĚĚĚ!!!!!!!!!!! Fuj, bych se zblil:((((
Vanessa, 11.05.2008 22:55:44, IP: ***.***.153.9, #48827
Klidně kopči demente,když nemáš co jinýho na práci...hihi..prčááááá.....jestli máš dva dny nabité,nebo nablité to je mi šumák....a jdi třeba i do pr....e,aspon bude klídek ty bradavičnatá mumie...hihi prča...

..se dívám,že už cvokneš,co!!!...chudinko....je mi tě líto,všude se vtíráš a nikdo tě nechce.....
Chcete ji????...je přítulná a milá,nekouše a je věrná,.....
Jednička, 11.05.2008 22:55:44, IP: ***.***.166.206, #48828
Viď, když se jí to ve víru vášně a orgasmu 30x denně rozhoupe:)
Vanessa, 11.05.2008 22:57:44, IP: ***.***.153.9, #48830
Klidně kopči demente,když nemáš co jinýho na práci,je mi to jedno..hihi..prčááááá.....jestli máš dva dny nabité,nebo nablité to je mi šumák....a jdi třeba i do pr....e,aspon bude klídek ty bradavičnatá mumie...hihi prča...

..se dívám,že už cvokneš,co!!!...chudinko....je mi tě líto,všude se vtíráš a nikdo tě nechce.....
Chcete ji????...je přítulná a milá,nekouše a je věrná,.....
Pepan, 11.05.2008 23:00:20, IP: ***.***.166.206, #48831
Vykuř mi, Halino!!
Halina, 11.05.2008 23:00:47, IP: ***.***.9.57, #48832
Ježíš Vanessa je už zase vožralá ..........hihi........a vzteká se hihi , tak znova:

Nezuř demínku náš.........já tě zkopčím....ty tvoje d**ility a Sarah také........to se lidi pobaví.....nemělas to psát.............DEMÍNKU NÁŠ, JAKPAK SE MÁŠ ......HIHI.......demínku náš, jakpak se máš ..............ted mám dva dny nabité, práce , divadlo, pařba .......pak to sem namrskám demente ......jéééééé.........hlínáááá
Jednička, 11.05.2008 23:03:41, IP: ***.***.166.206, #48833
Halina je jedničkáááá a vosmičkama:)))))
Vanessa, 11.05.2008 23:10:03, IP: ***.***.153.9, #48834
Čau mumie,jdu spát,ráno vstávám dřív,přijede miláček,tak se musím nachystat....chci být pro něj vonavá a krásná...nemohla bych to dělat jako ty "na smradocha"...a taky u toho určitě nebudu prdět....vezmu si na sebe sexi výstřih,já si to narozdíl od tebe můžu dovolit...miláček bude šílet...tak papa smradško!!!
Jednička, 11.05.2008 23:13:35, IP: ***.***.166.206, #48835
Hele o chlastu tady píšeš pořád jen ty, jak si popíjíš šampíčka a bacardi a mochita a já nevím co ještě za sajrajty piješ...ale hlavně piješ a jim tady budeš vyčítat, že jednou někdo napsal, že si nalil skleničku a ty se nalejváš, kudy chodíš, proto seš tak blbá, vychlastala sis už všechny mozkový buňky...teda pokud tam někdy nějaký byly...pokud tam nějakej pidimozeček v tom tvým květáku vůbec kdy byl:))))))
Halina, 12.05.2008 6:56:05, IP: ***.***.9.57, #48841
Vídíte dementní hlava už je úplně nalitá:

"tak papa smradško!!!....nevztane.."

DEMÍNKU NÁŠ, JAKPAK SE MÁŠ ......HIHI.......demínku náš, jakpak se máš ..............prčáááá
Halina, 12.05.2008 7:08:00, IP: ***.***.9.57, #48843
Osamělá stará hnusná Sarah píše o tom že s ní nikdo nespí, no není divu..........akorát chlastá u kompu, hihi:

Re: Ženatý milenec 4 Sarah, 3.2.2008 10:40
Iva tady dnes nebude, takže ti k tomu milý nebo milá "g" nic nenapíše.. ale měly jsme to obě podobné, manželé s námi neměli potřebu spát.Já se to snažila řešit a Iva taky, ale nepochodily jsme..a když tě nikdo nehladí a netouží po tobě..v tom se blbě žije. Já lásku a něhu potřebuju,tak jsem si ji našla. Tečka. Dohnali nás k tomu sami..je to tady už dávno psáno.Všechno má svůj důvod, svoje opodstatnění, nic se neděje jen tak. Nebyl to rozmar, ale potřeba být znovu milovaná,a lásku oplácet..já v tom vidím podstatu žití.
Čára, 12.05.2008 9:28:04, IP: ***.***.159.50, #48861
Nazdárek Halinečko ty moje stará, hnusná, tlustá, smradlavá bečko. Neboj ja ti pomůžu dostat odsud ty holky zlé, závistivé, staré a vrásčité. A pak si tady budeme povídat jenom my dva, jo? Stejně tě nikdo nechce , všichni tě jenom uráží a nikdo z tebou normálně nediskutuje. A holky nezáviďte Halinečka má fakt suprový kozy to jsou tzv. cestovní. Na jeden si lehnu a druhým se přikryju a tak mi na výletech nevadí zima ani chlad. A když Halinečka začne uvolnovat do ovzduší své plyny to je pravé ořechové. Halinečko prosím tě, udělej si dnes volno a čas na mne. Moc tě chci, chybí mi tvá nezaměnitelná vůně, prosím Halinečko, prosím
Halina žíjící na diskuzích - svobodný milenec neb, 19.05.2008 19:00:56, IP: ***.***.173.78, #50185
Ta vaše Halina, co tady píše jako kanál a uráží vás a je trapná, píše na diskuzi o depresích jako empatický boreček chápající nemoc depresi a zasvěceně radí a píše doslova - jak se můžete přesvědčit - dnes na diskuzi o depresi, že poznala řadu psychiatrů, kteří za nic nestáli - takže už chápete, proč píše co píše ? Asi nemá až tak šťastný život, jak vám tady předvádí ... je tady tak často, že je otázka, kdy vlastně normálně žije, protože pokud není na ženatém, je na depresi a pokud ne tam, tak na panikářkách ... žije na diskuzích ... smutné - ubožačka ....
Halina - našťastná existence, 19.05.2008 19:24:19, IP: ***.***.173.78, #50195
Halina je stará prostitutka, která hledá zoufale chlapa na seznamkách v podprdě. Kdyby za něco stála, seznámí se i jinak a s normálními chlapy, ne s úchyláky - copak to holky nechápete ? Nesahá vám po kotníky !!!!!
Leze po diskuzích, protože nemá v reálném životě nic a žije na ženatém, panikářkách, depresích, píše urážky, naváží se do slušných lidí, lítá z diskuze na diskuzi, aby jí nic neuteklo, občas si zahraje na empatickou odbornici přes vztahy a duševní nemoci a to je všechno. Kdy by stíhala reálný život ? Když tady na netu bydlí ? Ve skutečnosti chodí obden uklízet záchody, ty spousty mužů o kterých píše, že poznala, byli její zákazníci, chlap se s ní rozvedl, protože si našel jinou a ona od té doby nesnáší milenky ženatých mužů, protože tu křivdu, že jí mladší sebrala chlapa, nikdy neunesla, doma má postižené děcko a zoufale hledá někoho do postele ubohým způsobem. To je celé, prostě taková duševní chudina holky, co píše, že její sousedka bere za akci patnáct stovek, z takové spodiny se rekrutuje tahle baba Halina sama taky. Proto je ubohá a myslí si, jak je vtipný a rozkošný a mladistvý diblík, když v padesáti místo aby hlídala vnoučata píše hlínááááááá, pčááááá, prdéééél, putintu mijačtu putintu, místo aby se věnovala postižené dceři - té je mi opravdu líto, doufejme, že nevnímá jak trapnou a ubohou má matku ... svobodný milenec.
blbce a debílkovi Halině, 20.05.2008 11:02:16, IP: ***.***.68.88, #50299
Halino, jaký to je, když tě nikdo nemá rád a jsi každému pro smích ? Asi nic moc, co ? Zasloužíš si to, protože jsi křivá mrcha - blbka a debílek a šašek pro pobavení a politování na všech diskuzích, do kterých se cpeš protože máš v reálu zpackaný život bez přátel a rodiny, jsi sama, opušněná, vysmívaná a stará a s nadváhou a potřebuješ zabít čas. Na ženatém se mstíš holkám za to, cos nikdy nerozchodila a nepovznesla se nad to - že od tebe utekl manžel. Kam asi , že ?
tobě nikdy nedojde, že se tady ztrapňuješ před národem a na rande se nabízíš jako zoufalka, o kterou v normálním životě normální chlap nezakopne ...
        Předchozí   1 .. 198199200201202      Následující
Přidat příspěvek k tématu Ženatý milenec 5
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.