Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Měření složení těla

Diskuse - Měření složení těla

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Míša, 24.08.2014 23:12:03, IP: ***.***.221.211, #187510
No, mohla bys zkusit třeba salon Royal Day, ten je myslím i v Brně, docházela jsem na jeho další pobočku (sice v Olomouci, ale myslím, že princip je úplně stejný). Vyšetření, o kterém píšeš, tam dělají plus pokud chceš tak i nějaká další, třeba průchodnost cév a měření srdeční frekvence, to se hodí taky dost, člověk se opravdu kolikrát dozví zajímavé a podstatné věci, o kterých neměl ni tušení :-)
Marulka, 25.08.2014 10:55:18, IP: ***.***.1.229, #187512
To je zajímavý, o tom vyšetření s průchodností cév jsem taky právě slyšela, takže bych si ho nechala ráda udělal, věřím, že člověk se dozví dost podstatné věci a to je základ, pokud chce se sebou něco udělat - dozvědět se víc o svém těle :-) a ještě mám dotázek - nejsou ta vyšetření moc nepříjemná? jak to probíhá? trochu se bojím :-D
Míša, 26.08.2014 8:56:51, IP: ***.***.139.139, #187523
Nejsou vůbec nepříjemná, neboj, jsou to neinvazivní vyšetření, jen na tebe na chvilku přlípnou nějaké ty elektrody a je to změřené za pár desítek sekund :-) prostě pohoda, tak jsem se dívala a Royal je i v Brně, kdyžtak tady na stránce úplně dole je i přesná adresa a ulice, royalday.cz ;-)
Radka, 06.09.2014 20:13:09, IP: ***.***.35.208, #187624
To je dobrý, jak tak o tom přemýšlím, tak by se mi taky hodilo si na nějaký takovýhle vyšetření zajít :-) abych zjistila jak to se mnou vůbec vypadá :-D a jaký tam mají poradenství, nebo na co se jako zaměřují? jen na výživu obecně, jako počítání kalorií pěkně atd.? :-D
Míša, 25.09.2014 0:06:02, IP: ***.***.238.219, #188801
No, poradenství tam mají, počítání kalorií právě ne, ělají tam Cambridge dietu, jestli jsi už o ní slyšela?? právě se mi to na ní líbí, že člověk nemusí nic vážit a odměřovat a počítat se s těma kaloriema, takže je to jednodušší a časově nenáročné :-) a zabralo mi to :-)
Radka, 27.09.2014 0:47:12, IP: ***.***.162.226, #188828
Ani moc ne, ale dobře to zní, já to počítání kalorií z duše nenávidím :-O hele, ty stránky jsou royalday.cz: protože jestli jo, tak tam teď asi mají nějakou akci na hubnutí, nebo spíš na nějaký hubnoucí program! cool :-D
Anonym, 20.11.2014 22:50:34, IP: ***.***.73.226, #189999
Marulka: Ahoj pokud myslíš měření IN-Body tak Ti můžu doporučit Nutrizone .cz je to firma v Brně. Já tam chodím pravidelně. Cena za jedno měření je 200 Kč. Slečna, která to tam vede ti změření svalovou hmotu, tukové tkáně, množství vody v těle, a taky BMI a bazální metabolismus. Navíc je tam výhoda že pokud vezmeš někoho s sebou a půjdete tam dvě tak zaplatíte za měření 300 Kč. Já někdy chodím s kámoškou, ale někdy i sama. Člověk aspoň ví co a jak.Je podle mě dobré vědět, jestli třeba nezadržuješ v těle vodu, jestli máš nějaké svaly a nebo kde se ti nejvíce usazují tuky.
Přidat příspěvek k tématu Měření složení těla
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.