Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Jak vyrůst a přibrat..?

Diskuse - Jak vyrůst a přibrat..?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Minnie, 4.6.2013 11:29:34, IP: ***.***.231.108, #177970
Je mi 13, a měřím pouhých 158 cm a vážím 45 kg. Jiná děvčata ze třídy měří i 175 cm a váží 55 kg. Chtěla bych poradit, co pomáhá na růst, a jak zdravě přibrat a mít ploché břicho. Předem děkuji za radu.
., 4.6.2013 12:39:31, IP: ***.***.211.118, #177973
158 cm ti připadá na 13 let málo? To chceš být vysoká jak ajfelovka nebo có? Víš jak vysoký lidi působí hnusnym humpoláckym dojmem, kord u holky to vypadá opravdu hnusně. Buď ráda, že jsi zdravá a nezabývej se takovýma prkotinama.
Minnie, 4.6.2013 15:41:18, IP: ***.***.181.186, #177981
ja mam 29 a meriam 155 cm... asi uz nevyrastiem :) uvidis ako budes v buducnosti rada za svoju vysku :)
kate, 5.12.2013 6:28:16, IP: ***.***.230.157, #181466
Vykašli se na to..... Jez všechno a normálně...... Záměr se na kvalitní bílkoviny a hlavně... V tvém věku je to normální, že jsou dívkami výškové a váhové rozdili, protože jste každá na jiné úrovni dospívání ;) Jez všechno a pravidelně a NEBOJ se bříško bude ploché, když budeš jíst pravidelně např. v sedm v deset ve jednu ve tři v šest a potom jen něco menšího v osm ;) tělo totiž ptrebuje než jdeš spát něco do žaludku aby mělo co přes noc dělat :) Měla jsem a stále mám kamarádku, která byla vždy jedna z nejmenších a nejhubenejsich, ale stále si myslela, že je tlustá tak odmítala jíst což ji vlastně bránilo v růstu.... A taky se hodně stresovala... Což byl také důsledek toho, že metodika, ale nakonec se na celou dietu vykaslala tudíž neměla žádné starosti a panečku jak ve 14, 16 rostla a teď z jejích 156 ve 13 má 172 ve skoro 17 ;) Prostě to nech volně přírodě a jez hodně bílkovin a nezapominej.... NO STRES :D
kate, 5.12.2013 6:29:44, IP: ***.***.230.157, #181467
Vykašli se na to..... Jez všechno a normálně...... Záměr se na kvalitní bílkoviny a hlavně... V tvém věku je to normální, že jsou dívkami výškové a váhové rozdili, protože jste každá na jiné úrovni dospívání ;) Jez všechno a pravidelně a NEBOJ se bříško bude ploché, když budeš jíst pravidelně např. v sedm v deset ve jednu ve tři v šest a potom jen něco menšího v osm ;) tělo totiž ptrebuje než jdeš spát něco do žaludku aby mělo co přes noc dělat :) Měla jsem a stále mám kamarádku, která byla vždy jedna z nejmenších a nejhubenejsich, ale stále si myslela, že je tlustá tak odmítala jíst což ji vlastně bránilo v růstu.... A taky se hodně stresovala... Což byl také důsledek toho, že metodika, ale nakonec se na celou dietu vykaslala tudíž neměla žádné starosti a panečku jak ve 14, 16 rostla a teď z jejích 156 ve 13 má 172 ve skoro 17 ;) Prostě to nech volně přírodě a jez hodně bílkovin a nezapominej.... NO STRES :D
Přidat příspěvek k tématu Jak vyrůst a přibrat..?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:27
3 668 reakcí

Kartářky

Zdravím byla jsem u paní Ludmily Kartouskove kartařka. V životě bych tam už nešla nepříjemná neomalena paní nic nevi tahá z Vás informace a datumy.... (zkráceno)

Maja
dnes10:19
4 reakcí

Křivice

Mně se malá narodila v létě a dávali jsme dvě kapičky :)

Jana
dnes10:15
4 reakcí

Vigantol

Pokud to není nějak často a nestane se to pravidlem, tak by to vadit nemělo :) jinak ať ti doktorka napíše recept na další vigantol a nech si ho u... (zkráceno)

Míša
dnes5:24
944 reakcí

Interupce

Dear Sir/Madam, We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP... (zkráceno)

kahlid mandy
dnes3:57
68 reakcí

plané neštovice

For three years i have been faithful to my husband. At first everything was sweet and smooth. He was really open to me but of late he kept more... (zkráceno)

WILLIAMS
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení