Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Jak vyrůst a přibrat..?

Diskuse - Jak vyrůst a přibrat..?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Minnie, 04.06.2013 11:29:34, IP: ***.***.231.108, #177970
Je mi 13, a měřím pouhých 158 cm a vážím 45 kg. Jiná děvčata ze třídy měří i 175 cm a váží 55 kg. Chtěla bych poradit, co pomáhá na růst, a jak zdravě přibrat a mít ploché břicho. Předem děkuji za radu.
., 04.06.2013 12:39:31, IP: ***.***.211.118, #177973
158 cm ti připadá na 13 let málo? To chceš být vysoká jak ajfelovka nebo có? Víš jak vysoký lidi působí hnusnym humpoláckym dojmem, kord u holky to vypadá opravdu hnusně. Buď ráda, že jsi zdravá a nezabývej se takovýma prkotinama.
Minnie, 04.06.2013 15:41:18, IP: ***.***.181.186, #177981
ja mam 29 a meriam 155 cm... asi uz nevyrastiem :) uvidis ako budes v buducnosti rada za svoju vysku :)
kate, 05.12.2013 6:28:16, IP: ***.***.230.157, #181466
Vykašli se na to..... Jez všechno a normálně...... Záměr se na kvalitní bílkoviny a hlavně... V tvém věku je to normální, že jsou dívkami výškové a váhové rozdili, protože jste každá na jiné úrovni dospívání ;) Jez všechno a pravidelně a NEBOJ se bříško bude ploché, když budeš jíst pravidelně např. v sedm v deset ve jednu ve tři v šest a potom jen něco menšího v osm ;) tělo totiž ptrebuje než jdeš spát něco do žaludku aby mělo co přes noc dělat :) Měla jsem a stále mám kamarádku, která byla vždy jedna z nejmenších a nejhubenejsich, ale stále si myslela, že je tlustá tak odmítala jíst což ji vlastně bránilo v růstu.... A taky se hodně stresovala... Což byl také důsledek toho, že metodika, ale nakonec se na celou dietu vykaslala tudíž neměla žádné starosti a panečku jak ve 14, 16 rostla a teď z jejích 156 ve 13 má 172 ve skoro 17 ;) Prostě to nech volně přírodě a jez hodně bílkovin a nezapominej.... NO STRES :D
kate, 05.12.2013 6:29:44, IP: ***.***.230.157, #181467
Vykašli se na to..... Jez všechno a normálně...... Záměr se na kvalitní bílkoviny a hlavně... V tvém věku je to normální, že jsou dívkami výškové a váhové rozdili, protože jste každá na jiné úrovni dospívání ;) Jez všechno a pravidelně a NEBOJ se bříško bude ploché, když budeš jíst pravidelně např. v sedm v deset ve jednu ve tři v šest a potom jen něco menšího v osm ;) tělo totiž ptrebuje než jdeš spát něco do žaludku aby mělo co přes noc dělat :) Měla jsem a stále mám kamarádku, která byla vždy jedna z nejmenších a nejhubenejsich, ale stále si myslela, že je tlustá tak odmítala jíst což ji vlastně bránilo v růstu.... A taky se hodně stresovala... Což byl také důsledek toho, že metodika, ale nakonec se na celou dietu vykaslala tudíž neměla žádné starosti a panečku jak ve 14, 16 rostla a teď z jejích 156 ve 13 má 172 ve skoro 17 ;) Prostě to nech volně přírodě a jez hodně bílkovin a nezapominej.... NO STRES :D
Přidat příspěvek k tématu Jak vyrůst a přibrat..?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.