Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - Noční směna

mirda, 21.10.2017 8:18:06, IP: ***.***.87.217, #211807
Noční je super, měl jsem stálou ranní a to vstávání v pět je hnus, našel jsem si práci kde jsou ranní minimálně a jedu spíše odpolední a noční 8h směny,v práci pospim,pak doma dospim vstanu ve 12 a celý den volno!!
Honza, 11.1.2018 16:33:21, IP: ***.***.224.152, #214421
Je to na prd zakázat státem.Lidé nejsou sovy.Já mám nechut k jídlu a neustále přetrhaný spánek prostě ve dne nelze spát.Nahnal bych tam kravaty na tejden .
anonym, 1.3.2018 13:52:27, IP: ***.***.36.254, #216396
Já se také přidávám. Pracuji v pekařství- 2 týdny noční, jednou ranní. Musím přiznat, že horší peklo snad neexistuje. Padám na hubu už v úterý, jsem úplně mimo a ještě ke všemu hubnu. Opravdu očistec, přátelé . Ke všemu, když mám jít na ranní, tak zase pro změnu za boha nemůžu usnout, nejsem zvyklá...A víkend, ten tak uteče, že pomalu vůbec nevím, že nějaký byl ! Přeji hodně sil všem, co chodí do práce na směny.
Potenciální Mrtvola, 19.6.2018 4:09:54, IP: ***.***.11.230, #223835
Jsem starej blbeček. 50 let a víc. Chodím rok na noční, někdy 16 hodin, jindy 12 hodin. Stává se ze mě debil, troska. Mám bledou pleť, černé kruhy pod očima a za rok jsem zhubl o 15 kg!!! Jsem slabý a brzy zdechnu. Nespaní je nejhorší věc. A ještě dostávám pozdě výplatu, takže mám mnohdy i týden hladovku. Vsadím se, že do roka jsem v rakvi.
Jana, 19.7.2018 14:19:21, IP: ***.***.105.131, #225369
Zdravím, přítel pracuje na nočních směnách a hodně mu pomohl tento článek, doporučuji: curem.cz/magazin/6-jednoduchych-tipu-jak-se-lepe-vyspat-po-nocni-smene.html
Jana, 19.7.2018 14:19:29, IP: ***.***.105.131, #225370
Zdravím, přítel pracuje na nočních směnách a hodně mu pomohl tento článek, doporučuji: curem.cz/magazin/6-jednoduchych-tipu-jak-se-lepe-vyspat-po-nocni-smene.html
Lotka, 31.7.2018 10:01:33, IP: ***.***.127.225, #226059
Dobrý den, tak jsem měla problémy s jídlem a celkový biorytmus úplně na houby, rozvrácená imunita. Nejvíce mi pomáhalo, když jsem se najedla před půlnocí a to nejlépe nějaké jídlo, které Vás nasytí, ale přitom není až tolik kalorické. Hodně se mi osvědčili koktejly z LR. Potom celou noc nejíte, jen pijete vodu chutě jsou v hlavě, ale ty musíte překonat, nebo si dejte kafe, ale to mě moc nevyhovovalo. Měla jsem po něm zbytečně zase hlad.. ráno, když jsem přišla domů jsem už taky nejedla, jen hodila sprchu a šla spát. Když se vzbudíte dejte si snídani, nějakou sytější ať vydržíte, odpo svačinka a pak zase až večeře před půlnocí.. udržíte si postavu a budete se cítit dobře.. kdyby jste chtěli poradit o produktech z LR stačí napsat nebo taky o bylinných doplňcích co používám a pomáhají mi být fit :)
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu Noční směna
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes6:52
2 reakcí

Lupénka a zkušenosti při její léčbě

lupénku vyvolávají složité bakterie, nitrobuněčná infekce !

Anonym
dnes1:49
140 reakcí

Oberon

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes1:46
150 reakcí

bolest zad a hrudníku

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes1:19
1 601 reakcí

Wobenzym

Am Lisa and am from New York City, recently i was in search of a hacker who could break into my husband mac-book pro but yet i didnt get any good... (zkráceno)

Lisa Heringhausen
včera21:09
782 reakcí

KOLONOSKOPIE

(N)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.