Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Kosmetika Premier

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Kamča, 27.6.2013 6:25:49, IP: ***.***.25.97, #178501
Znáte někdo tuto kosmetiku? Používáte jí?
Byla mi nabídnuta na vrásky kolem očí, ale váhám.K.
., 27.6.2013 11:31:55, IP: ***.***.211.0, #178509
Tenhle název kosmetiky slyšim prvně v životě, na citlivou kůži kolem očí bych se bála to používat.
Pavla, 27.8.2013 14:36:50, IP: ***.***.65.79, #179596
Já tuto kosmetiku znám, koupili jsme ji prvně přímo v Izraeli. Je naprosto dokonalá! Používám odličovací mléko a toner, sérum proti vráskám i oční krém. Tady v ČR je dobré objednat si ji přes Internet, vyjde levněji než v OC.
Verča, 22.9.2013 21:29:04, IP: ***.***.221.127, #180009
Mohu se zeptat kde se dá spolehlivě tato kosmetika v ČR koupit? V OC mi byl nabídnut pealing za 1000,- ale na internetu byl dokonce za 1990,- tak to je trochu divné a budí to podezření.
Radka Hrdličková, 1.4.2014 12:40:57, IP: ***.***.150.8, #184430
Ahoj, mohu vřele doporučit Premier. Mám velmi citlivé oči. Jejich sérum ale vůbec nepálí a dokonale vyhlazuje vrásky. Po té kosmetice se mě každý ptá, jaktože mám tak vyhlazenou pleť. Objevila jsem ji ve Španělsku. Kupuji přes internet. Lépe ale koupit od autorizovaného dealera.
Přidat příspěvek k tématu Kosmetika Premier
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes3:09
3 708 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

že si bjednám další MF ze zenniopticalu je to záruka kvality.

Tak jsem se rozhodl
včera23:10
7 reakcí

Pryč s afty

Jindra: nene, solcoseryl není jen na afty, využití tam je širší tady to mají napsané www.pilulka.cz/solcoseryl-orm-pst-1x5gm

Sandra
včera21:59
42 reakcí

vypadavani vlasu

Zlepseni jsem videla uz po mesici.Vsak se podivej na www.forcapil.cz je tam veskere info.

Silva
včera21:42
96 reakcí

Vápník

Jo, ty šumivky maxi kalz mají citronovu příchut :)

Moly
včera21:36
8 reakcí

Vlhkost v domě

Ja ne,ale soused s tim hodne bojoval nez objevil osmodry a je velmi nadseny jak to dobre funguje.

Magda
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení