Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Kosmetika a krása > Prodlužování řas

Diskuse - Prodlužování řas

milada, 14.10.2013 21:21:01, IP: ***.***.76.63, #180485
Mně řasy hodně povyrostly p**eru od hairplus
Anet, 21.2.2014 12:24:29, IP: ***.***.112.58, #182783
Zdravim všechny. Udělala jsem si certifikát na prodlužování řas, avsak nejsem vyucená kosmetičkou. Slysela jsem,že nemohu jít nikam do pronajmu a dělat to sama na sebe. Co je na tom pravdy? Jeste bych se chtěla zeptat,co si myslíte o značce Grace Beauty? Dekuji zá odpovědi
Tina, 23.2.2014 10:57:51, IP: ***.***.165.72, #182807
Našla jsem v Brně paní Leničku v kosmetickém salonu Weissmi na Josefské,perfektní přirozené,krásné,jsem nesmírně spokojená a nemohu než doporučit.Skvělá práce. ,
GiaLashes, 27.2.2014 19:58:08, IP: ***.***.154.126, #182915
Anet,nemůžeš tuhle činnost vykonávat dokud si neuděláš kurz kosmetičky a nemáš potvrzenou roční garanci-praxy od někoho,kdo toho vše má.Poté můžeš cokoliv:-)jinak je to nelegální
Ivona, 27.10.2014 10:34:46, IP: ***.***.120.5, #189306
Já mám umělé řasy už asi 5tý měsíc a v pohodě, chodím doplňovat a žádný problém v tom není. Před chvílí jsem si koupila (Tosevyplati. cz) za 280,-., a mají to jak celkové nalepení, tak doplnění. Té ceně se mi moc ani věřit nechce :.-)
Nikoliinka, 23.11.2015 19:56:53, IP: ***.***.250.50, #197624
Dobrý večer. Já mám s prodlužováním řas jenom dobré zkušenosti. Jak tady někdo píše, že mu jeho řasy vypadly, měl je pak řídké atd. tohle vše podle mě záleží na tom, kam chodíte. Kdybyste chtěl někdo doporučit, obraťte se na mne ;)
Alergická reakce na lepidlo, 5.7.2016 15:08:49, IP: ***.***.240.183, #201037
Ahoj :-). Chodím už pár let na prodlužování řas a bohužel jsem si všimla, že jsem alergická na některá lepidla. Mám pak 2-3 dny zarudlé oči a svědí mě víčka :-/. Vyzkoušela jsem kvůli tomu několik různých salonů a někde mi dokonce tvrdili, že je to normální a děje se to všem. Naštěstí jsem pak narazila na jeden salon - www.esmina.cz , kde používají asi nějaké jiné lepidlo a už je to bez problémů. Kdyby se vám dělo něco podobného, tak si nenechejte nic namluvit! Nejspíš je to nekvalitními lepidly, protože je to evidentně častý problém...
Pastor ben, 21.8.2016 21:51:38, IP: ***.***.224.75, #201723
o podnikateľský úver, osobné pôžičky, bývanie, pôžičky na autá vyzerajúci, študentské pôžičky, konsolidácie pôžičiek, nezabezpečených úverov, rizikový kapitál, atď .. Alebo popieral úver od banky alebo dohôd jedného alebo viacerých finančné dôvody. Máte väčšiu pravdepodobnosť jeho kreditnej riešenie! Aj pastor súkromného veriteľa, úvery spoločnostiam a jednotlivcom v nízke a cenovo úroková sadzba vo výške 2%. Máš záujem? Obráťte sa na nás liečiť po previesť úver do 48 hodín. NÁM pastorbenloan@gmail.com              podrobnosti žiadosti Názov: WhatsApp číslo: Dátum narodenia: Rod: štát: adresa: umiestnenie štát: stáť Krajina: telefón: E-mail: Účelom kreditnej Status: Výška pôžičky: trvania úveru: čistý mesačný príjem. Späť ku mne čo najskôr s vyššie uvedenými informáciami Pre viac informácií. Dúfam, že to počujem od vás. Ďakujem vám a Boh vám žehnaj, John Ben
Pastor ben, 21.8.2016 21:51:39, IP: ***.***.224.75, #201724
o podnikateľský úver, osobné pôžičky, bývanie, pôžičky na autá vyzerajúci, študentské pôžičky, konsolidácie pôžičiek, nezabezpečených úverov, rizikový kapitál, atď .. Alebo popieral úver od banky alebo dohôd jedného alebo viacerých finančné dôvody. Máte väčšiu pravdepodobnosť jeho kreditnej riešenie! Aj pastor súkromného veriteľa, úvery spoločnostiam a jednotlivcom v nízke a cenovo úroková sadzba vo výške 2%. Máš záujem? Obráťte sa na nás liečiť po previesť úver do 48 hodín. NÁM pastorbenloan@gmail.com              podrobnosti žiadosti Názov: WhatsApp číslo: Dátum narodenia: Rod: štát: adresa: umiestnenie štát: stáť Krajina: telefón: E-mail: Účelom kreditnej Status: Výška pôžičky: trvania úveru: čistý mesačný príjem. Späť ku mne čo najskôr s vyššie uvedenými informáciami Pre viac informácií. Dúfam, že to počujem od vás. Ďakujem vám a Boh vám žehnaj, John Ben
        Předchozí   1 .. 12131415      Následující
Přidat příspěvek k tématu Prodlužování řas
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:13
53 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Sky World úver firma, dávame z úverov s úrokovou sadzbou 0f 3%.   Dobrý deň pán / ma am. Sme súkromná firma a ponúkame pôžičky za nízke... (zkráceno)

sarah williams
dnes18:48
993 reakcí

Vyhřezlá ploténka

Lukáš Moudrý: Přečetl jsem knihu od prof. Danilova a pátrám po někom, kdo ji praktikuje u nás, bohužel bezvýsledně. Mohu také poprosit o zkušenosti s... (zkráceno)

Honza
dnes15:53
77 reakcí

Vápník

Jo z morskych ulit, já jsem se o tom dozvedela az pres kamarádku je to tekutý vápník od australské firmy Australian Remedy

Alice
dnes15:19
246 reakcí

MINERVA

Nabízím ekvivalence úvěrovou linku, budete potřebovat pomoci s start-up nebo obchodní nápad? William Clark úvěr domů nabízí půjčky ve výši 3%... (zkráceno)

Finance a poradit
dnes11:29
3 462 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

V tom kufříku jsou brýlová skla a jedno i s rámečkem vyjde na 55Kč proč v optice nedodávají skla za 55Kč? !!!

No vida že to jde
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení