AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Kosmetika a krása > Prodlužování řas

Diskuse - Prodlužování řas

milada, 14.10.2013 21:21:01, IP: ***.***.76.63, #180485
Mně řasy hodně povyrostly p**eru od hairplus
Anet, 21.2.2014 12:24:29, IP: ***.***.112.58, #182783
Zdravim všechny. Udělala jsem si certifikát na prodlužování řas, avsak nejsem vyucená kosmetičkou. Slysela jsem,že nemohu jít nikam do pronajmu a dělat to sama na sebe. Co je na tom pravdy? Jeste bych se chtěla zeptat,co si myslíte o značce Grace Beauty? Dekuji zá odpovědi
Tina, 23.2.2014 10:57:51, IP: ***.***.165.72, #182807
Našla jsem v Brně paní Leničku v kosmetickém salonu Weissmi na Josefské,perfektní přirozené,krásné,jsem nesmírně spokojená a nemohu než doporučit.Skvělá práce. ,
GiaLashes, 27.2.2014 19:58:08, IP: ***.***.154.126, #182915
Anet,nemůžeš tuhle činnost vykonávat dokud si neuděláš kurz kosmetičky a nemáš potvrzenou roční garanci-praxy od někoho,kdo toho vše má.Poté můžeš cokoliv:-)jinak je to nelegální
Ivona, 27.10.2014 10:34:46, IP: ***.***.120.5, #189306
Já mám umělé řasy už asi 5tý měsíc a v pohodě, chodím doplňovat a žádný problém v tom není. Před chvílí jsem si koupila (Tosevyplati. cz) za 280,-., a mají to jak celkové nalepení, tak doplnění. Té ceně se mi moc ani věřit nechce :.-)
        Předchozí   1 .. 12131415      Následující
Přidat příspěvek k tématu Prodlužování řas
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:25
3 195 reakcí

Kartářky

Já jsem se ocitla na těžké životní křižovatce,a potřebovala jsem nutně jakýsi záchytný bod,nebo spíše nasměrování.A v tomto rozpoložení jsem... (zkráceno)

Jitka P
dnes10:54
758 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Oční optiky, které jsou vybaveny tak, aby byly schopny nabídnout svým klientům celý sortiment brýlových skel od spol. Essilor, včetně individuálních... (zkráceno)

Pane Josefe
dnes10:18
23 reakcí

Pangamin mi vyvolal plíseň Candida

Já s pangaminem problémy nemám, a to ho užívám 10 možná více let. Každý jsme jiný, na každého působí strava a potravinové doplňky jinak. To si musí... (zkráceno)

Honza
dnes6:48
33 reakcí

podvodnice Arťuchová

MIKE Larry hitel cég WORLD WIDE INC. Én úr Mike Larry, egy jó hírű, legitim és akkreditált cég pénzt hitelező. Én kölcsön pénzt ki rászoruló... (zkráceno)

MIKE Larry hitel cég WORLD WIDE INC
dnes4:10
434 reakcí

dráždivý tračník

V souladu Finance Holdings můžeme pomoci, aby se vaše sny v realitu. Úvěry pro jakýkoli účel a různé platební plány, aby se vešly váš rozpočet ve... (zkráceno)

Harmony
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení