AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Kosmetika a krása > Prodlužování řas

Diskuse - Prodlužování řas

Anet, 21.2.2014 12:24:29, IP: ***.***.112.58, #182783
Zdravim všechny. Udělala jsem si certifikát na prodlužování řas, avsak nejsem vyucená kosmetičkou. Slysela jsem,že nemohu jít nikam do pronajmu a dělat to sama na sebe. Co je na tom pravdy? Jeste bych se chtěla zeptat,co si myslíte o značce Grace Beauty? Dekuji zá odpovědi
Tina, 23.2.2014 10:57:51, IP: ***.***.165.72, #182807
Našla jsem v Brně paní Leničku v kosmetickém salonu Weissmi na Josefské,perfektní přirozené,krásné,jsem nesmírně spokojená a nemohu než doporučit.Skvělá práce. ,
GiaLashes, 27.2.2014 19:58:08, IP: ***.***.154.126, #182915
Anet,nemůžeš tuhle činnost vykonávat dokud si neuděláš kurz kosmetičky a nemáš potvrzenou roční garanci-praxy od někoho,kdo toho vše má.Poté můžeš cokoliv:-)jinak je to nelegální
        Předchozí   1 .. 17181920      Následující
Přidat příspěvek k tématu Prodlužování řas
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno do diskuse vkládat jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. Vámi přidaný příspěvek bude uložen s IP adresou vašeho počítače a pokud obsah příspěvku bude protiprávní, budou veškeré informace předány Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:26
627 reakcí

Panic po dvacítce

...panove, nasel by se tady zkuseny panic? Kolegyne je zena (coz uz samo o sobe prozrazuje ten status kolegyne) a jako takova se muze pysnit tim ze... (zkráceno)
Robert
dnes8:39
72 reakcí

Žaludeční či střevní neuróza, nebo něco jiného?

Čau, tlaky okolo žaludku mě trápili téměř rok,prodělal jsem gastroskopii + 2xCT žaludku a střev + kolonoskopii,celkový závěr byl,že trpým refluxní... (zkráceno)
Jamesxhetfield
dnes8:11
341 reakcí

dráždivý tračník

Probiozym jsem užíval, ale moc mi nepomáhal. Měl jsem asi 3 balení.
adeon
včera15:11
639 reakcí

Wobenzym

Gratuluji k chabému úsudku. Na ten, podobně jako na cokoliv jiného, Wobenzym skutečně nepomůže. Vysvětlení: Současně probíhala kauzální terapie... (zkráceno)
Anonym
včera14:28
158 reakcí

kombucha

Ahoj, já osobně bych se doma do vl. výroby nepouštěla. Výborná volba je nápoj carpe diem kombucha myslím že výrobce je dokonce redbull jinak koupit... (zkráceno)
Janka
Partneři webu:  ABC dieta  |  ABCcatering.cz  |  Akademie Zdraví
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení