AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Kosmetika a krása > Prodlužování řas

Diskuse - Prodlužování řas

Anet, 21.2.2014 12:24:29, IP: ***.***.112.58, #182783
Zdravim všechny. Udělala jsem si certifikát na prodlužování řas, avsak nejsem vyucená kosmetičkou. Slysela jsem,že nemohu jít nikam do pronajmu a dělat to sama na sebe. Co je na tom pravdy? Jeste bych se chtěla zeptat,co si myslíte o značce Grace Beauty? Dekuji zá odpovědi
Tina, 23.2.2014 10:57:51, IP: ***.***.165.72, #182807
Našla jsem v Brně paní Leničku v kosmetickém salonu Weissmi na Josefské,perfektní přirozené,krásné,jsem nesmírně spokojená a nemohu než doporučit.Skvělá práce. ,
GiaLashes, 27.2.2014 19:58:08, IP: ***.***.154.126, #182915
Anet,nemůžeš tuhle činnost vykonávat dokud si neuděláš kurz kosmetičky a nemáš potvrzenou roční garanci-praxy od někoho,kdo toho vše má.Poté můžeš cokoliv:-)jinak je to nelegální
        Předchozí   1 .. 17181920      Následující
Přidat příspěvek k tématu Prodlužování řas
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno do diskuse vkládat jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. Vámi přidaný příspěvek bude uložen s IP adresou vašeho počítače a pokud obsah příspěvku bude protiprávní, budou veškeré informace předány Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera21:28
12 reakcí

pavel szanto klub lidi s lmd

Kámo držím Ti palce ty to zvládáš a zvládneš. Do roka do dne budeš zdravý.
Držím palce ! a cítím s tebou
včera20:45
49 reakcí

Torticollis spastica

Tak u mně se torticollis objevila ve 24 letech-to byl rok 1981. Lítala jsem od doktora k doktorovi-buď mi řekli, že na mně nic nevidí nebo jsem... (zkráceno)
Jarka
včera20:02
12 780 reakcí

Ženatý milenec

Tak neposlechni, tvoje volba......tobě se to vrátí, ne mě. A když neposlechne Kovářová, nikdo si jí nevezme no.......to musí bejt krutý , když si... (zkráceno)
to sou osudy
včera18:25
12 reakcí

Tajomstvo ľudského mozgu

Kde sa stratila Láska Božia? Bežný kresťan vníma Stvoriteľa ako Lásku. Lásku všetko odpúšťajúcu a všetko milujúcu. Bežný kresťan preto... (zkráceno)
oto
včera16:08
21 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

zafixovat to mohou pouze v nemocnici kde jsi pod neustalim dohledem,
diana
Partneři webu:  ABC dieta  |  ABCcatering.cz  |  Akademie Zdraví
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení