Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse -

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Míla, 29.12.2006 22:57:57, IP: ***.***.5.203, #2035
Dobrý den chtěla bych se zeptat na lečbu a léky na lupénku a něco oklo ni mockrát děkuji Míla.
Přidat příspěvek k tématu
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera21:25
397 reakcí

moroznik

Zvišovať dávku môžete každý 5 deň no záleží od toho ako sa buďte cítiť ak by vás bolelo brucho tak môžete si dat medzi tým 2 dní pauzu.

DP moda
včera21:16
731 reakcí

jak zhubnout

Dobrá volba. Během roku jsem s nimi zhubla deset kilogramů.

Lara
včera21:07
88 reakcí

Kolika a prdíky

Já už jsem zoufalá, dávám probiotika k mléku a stejně syn má neskutečné koliky

Anna
včera20:14
3 766 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Já Vám přeji aby to tak nebylo jen popisuji reálné zkušenosti z naší praxe. Souhlasím s Vámi, je to tak jak říkáte, ne každý si zvykne na... (zkráceno)

Martin Hasman
včera19:59
362 reakcí

Klouby, kosti

Rád bych něco ozkoušeného.Nerad chodím k nám do lékárny jelikož mi tam vždy doporučí něco drahého co vůbec nezabírá.

Adam
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.