Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Kde koupit kvalitní kontaktní čočky?

Diskuse - Kde koupit kvalitní kontaktní čočky?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Blesule, 09.11.2016 15:40:37, IP: ***.***.225.18, #202926
Dobrý den všem. Prosím o radu :) Uvažuji o koupi kontaktních čoček. Občas si je vezmu, teď je ale období, kdy je potřebuji nosit častěji. Nechci do toho ale dát víc, než je nutné. Proto prosím o radu, máte někdo zkušenosti s dobrým a cenově přijatelným nákupem? Asi spís přes net, ne? Nevím, dekuji!
Majka Veselá, 10.11.2016 16:32:25, IP: ***.***.32.11, #202945
Milá Blesule, nedávno jsem řešila ten samý problém! Dost jsem hledala, váhala, zkoumala různé diskuze apod. Na jedné diskuzi jsem si všimla, že dost referují o stránce cocky-kontaktni.cz Tak jsem tam mrkla... Zaujaly mě hlavně jejich balíčky,ale nakonec jsem si vybrala TopVue Elite. Dodání bylo v pořádku, v balení to, co jsem si obednala. Takže pokud můžu za mě říct, tak tyhle doporučuji! Pěkný den!
Majko, 10.11.2016 18:09:09, IP: ***.***.159.192, #202956
a jak to řešíte s kontrolami. Já si také kupuji čočky na internetu a když jsem šla po dvou letech na kontrolu tam kde mi dělali vyšetření, tak mne vyhodili, že jsem nezodpovědná a ať si na kontrolu jdu tam, kde si kupuji čočky. Bára
Majka Veselá, 12.11.2016 20:42:35, IP: ***.***.95.205, #202977
Barčo, čočky nosím prakticky denně. Byla jsem u doktorky, řekla jsem ji o tom a ona mi nijak nákup na netu nezakazovala. Jen říkala, že nemusí sedět apod. Jo a taky se mi snažila vnutit optiku, kterou má v přízemí. Ale rozhodně mi nákup na netu nezakázala. Jsem teď teda docela překvapená z toho, co píšeš...:(
David, 17.11.2016 19:01:12, IP: ***.***.230.5, #203035
Já mám taky čočky z netu a nikdy jsem u doktora neměl problém.
Anonym, 06.12.2016 23:53:12, IP: ***.***.16.82, #203333
To co dostanete v optice a to co z netu je naprosto shodný produkt!!!
Davide, 07.12.2016 0:03:58, IP: ***.***.56.255, #203335
buďte rád, že jste zatím bez problémů, pokud Vám mohu poradit, přehodnoťte své chování ohledně kontaktních čoček a najděte si svého kontaktologa. Až budete mít problém, pak už je pozdě chtít něco změnit a ten problém většinou končí i tím, že kontaktní čočky už více nebudete moci nosit. Karlík
Karlík by nám měl vysvětlit, 07.12.2016 5:12:17, IP: ***.***.16.82, #203339
Jaký je rozdíl mezi čočkami které si objednáte u prodejce vy a které vám objedná on! Je v tom jen rozdíl v ceně který on ani nedokáže vyčíslit!
Demagogu, 07.12.2016 15:05:36, IP: ***.***.159.192, #203343
v tomto příspěvku uvádíš - "Šmejdíku nelži, 6.12.2016 13:28:16, IP: ***.***.17.107, #203314; a nepodstrkuj! Pneumatiky se také na netu nemění ale můžeš si je tam objednat a pak s tím zajít do kameného pneuservisu a tam ti je vymění. Zrovna tak to může udělat tvůj klient nevidím v tom problém kromě tvého ega a chamtivosti." Pominu hrubé napadání a urážení z tvé strany, už řadu měsíců se tu chováš hůř než hulvát. Co je horší, ty tu něco doporučuješ, podporuješ, propaguješ a přitom, jak je zřejmé z tvého příspěvku, nevidíš rozdíl mezi pneumatikou a kontaktní čočkou. Karlík
Šmejdík zase podstrkuje, 08.12.2016 9:05:57, IP: ***.***.16.82, #203350
kdyby raději přestal předražovat
Demagogu, 08.12.2016 9:40:04, IP: ***.***.56.255, #203352
Chováš se hůře než hulvát, propaguješ tu subjekty, které nedodržují to, co požaduješ po jiných, například i když přijímají poukazy na zhotovení korekčních pomůcek, nemůže si u nich sociálně slabý občan tohoto státu objednat brýle plně hrazené pojišťovnou, ale přitom tvrdí, že jsou o padesát procent levnější než kvalitní oční optiky. Ty sám uvádíš, že platba za brýlovou obrubu na poukaz je od pojišťovny 150 Kš, Nejlevnější brýlové obruby u tebou propagovaných podomních prodejců, kteří nesplňují nic co je na oční optiky z hlediska legislativy kladeno - Optika do domu, jsou nejlevnější brýlové obruby za cca 1500 Kč, to je desetinásobek ceny za kterou potřebný občan dostane brýlovou obrubu na poukaz, obruby, která nejde například u Optika do domu objednat. Ale tento a jemu podobní vykukové jsou podle tebe ti lidumilové a já a ostatní oční optici, kteří dodržujeme legislativu tohoto státu jsme šmejdi. To samé platí o těch, co prodávají na netu kontaktní čočky. Je zarážející, že optometriské jsou pod neustálým dohledem Ministerstva zdravotnictví a jsou neustále kontrolováni a nikomu nevadí, že na trhu působí suběkty, které prodávají kontaktní čočky aniž by splňovaly nároky, které jsou na prodejce tohoto zdravotnického materiálu spojeny a jsou přesně definovány v legislativě. Nevím co Demegogu nechápeš na tom, že prodej kontaktních čoček na internetu může dělat kdokoliv i ti co nemají dokončené základní vzdělání. Podle platné legislativy smí prodávat tyto produkty jen optometristé a kontaktologové, to znamená osoby s vysokoškolským vzděláním .... Máš to demagogu nějak popletený, už několikrát jsem ti radil, že by si měl vyhledat odbornou pomoc, protože nějak podivně vnímáš objektivní realitu a tvé úsudky působí dosti zmatečně. Karlík
Šmejdíku, 08.12.2016 10:19:26, IP: ***.***.17.107, #203353
Za 150Kč jsou troje celé brýle s pouzdrem šňůrkou a hadříkem co pořád nechápeš?
Demagogu, 08.12.2016 13:06:03, IP: ***.***.159.192, #203357
To něco z tržnic, benzinových pump, hypermarketů a bohužel mnohdy i z lékáren nejsou brýle - korekční pomůcka, ale to jsem tu již mnohokrát dokládal textem z příbalového letáku, který má být součástí toho něčeho co ty nazýváš brýlemi. V tomto letáku je distributorem toho něčeho jasně řečeno, že to něco nenahrazuje dioptrické brýle předepsané lékařem a že to něco není určeno k celodennímu nošení. Demagogu, ty vytloukáš jednu blbinu jinou pitomostí a jen urážíš. To je i důvod, proč to něco nemůže být hrazeno zdravotní pojišťovnou, protože to něco nesplňuje nic co musí splňovat korekční pomůcka, která je pojišťovnou hrazena nebo na kterou zdravotní pojišťovny přispívají. Karlík
Zkušenosti lidí jsou takové, 08.12.2016 15:48:07, IP: ***.***.17.107, #203359
Že ty brýle z trhu které nejsou korekční pomůckou fungují je na ně dobře vidět nebolí z nich hlava ani člověk nemá potíže jako třeba u MF brýlí kde podle zkušenosti mnoha lidí problémy jsou. Když je to lepší levnější funkční nijak to nevadí tak že to nemá nějaké razítko je zcela vedlejší! Škoda že se neprodávají i mínusové dioptrie! Ovšem proč optici nakupují skla za pakatel a to zkušební a sériovou výrobu kterou objednávají přes internet za majlat nám pořád nedokázal vysvětlit ani Karlík
Demagogu, 08.12.2016 20:50:29, IP: ***.***.56.255, #203364
co tu zase lžeš. Multifokální brýlové čočky jsou již na trhu skoro 60 let. Pokud by byly tak špatné, jak ty uvádíš, pak by je přeci nikdo nekupoval, ne? Problém je v tom, že ty a tobě podobní si pod vidinou toho, jak ušetří, kupují multifokální brýle v očních optikách, které nejsou na prodej multifokálních skel vybaveny a nemají personál odborně zdatný na prodej těchto produktů. Ano ty a tobě podobní mají problém s multifokálními brýlemi, ale to není tím, že multifokální skla jsou k ničemu. Ty jsi v jednom příspěvku uvedl, že nevidíš rozdíl mezi nákupem pneumatiky a kontaktních čoček. V tom je ten problém, proč ty a tobě podobní tak rychle a lehce naletí na Akci a Slevu, která je pro vás fetiš a k němu dostaneš něco co přeci musí být perfektní a jen blbec by to za tu cenu nekoupil. Karlík
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kde koupit kvalitní kontaktní čočky?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.