Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Brýle z netu - ano či ne?

Diskuse - Brýle z netu - ano či ne?

Šmejdíku, 06.12.2016 11:13:36, IP: ***.***.17.107, #203310
Nepodstrkuj a nelži a neobviňuj klienty. Proč by si měl cokoliv kupovat u tebe když to samé může koupit přímo u výrobce stejně jako ty! Je to zcela běžný postup nejen v tvém oboru a autoservisu ti také dají na auto pneumatiky které jsi zakoupil jinde. Krejčí ti ušije šaty z látky kterou si zákazník donese jen ty to pořád nechápeš a zastrašuješ a klameš zákazníky.
Demagogu, 06.12.2016 13:13:56, IP: ***.***.159.192, #203312
jsem rád, že jsme se shodli, pokud si kupují čočky na netu, tak ať si na ten net chodí na kontroly a i s problémy, které si neodpovědným nošením způsobí. Takže jistě budeš souhlasit i s tím, že na prodejce na netu musí být kladeny stejné nároky z hlediska znalostí a vybavení, jako je kladena na nás, kteří toto zboří prodáváme v očních optikách. Pokud to začne platit, pak můžeme naši diskusi ukončit, veškeré internetoví obchody skončí, protože platnou legislativu nedodržují, i když platí i pro ně. Pokud se na to podívám tvým pohledem, pak tím šmejdem jsi kromě nich i ty, ty je tu propaguješ! Karlík
Šmejdíku nelži, 06.12.2016 13:28:16, IP: ***.***.17.107, #203314
a nepodstrkuj! Pneumatiky se také na netu nemění ale můžeš si je tam objednat a pak s tím zajít do kameného pneuservisu a tam ti je vymění. Zrovna tak to může udělat tvůj klient nevidím v tom problém kromě tvého ega a chamtivosti.
Demagogu, 06.12.2016 14:05:50, IP: ***.***.159.192, #203315
kontaktní čočka není pneumatika, ale to ty díky svému intelektu nikdy nepochopíš, jediné co ti jde, to jsou nadávky, v tom s tebou nemůže soutěžit ani hulvát nejhrubšího zrna, protože v tom tobě opravdu rovného není. Karlík
Šmejdíku nelži, 06.12.2016 19:14:52, IP: ***.***.16.82, #203317
Kde nadávám na rozdíl od tebe!!! Hulváte!
Šmejdíku, 06.12.2016 20:08:27, IP: ***.***.16.82, #203322
Porovnej ty ceny s tím co ty požaduješ? Nejsi mimoň?
Demagogu, 07.12.2016 15:13:22, IP: ***.***.159.192, #203344
pokud si pročteš ceník zdravotních pojišťoven, tak v něm zjistíš, že na dané obruby, které jsou přesně popsány v ceníku a na daná dpt. skla, která jsou zase přesně popsána v ceníku si nemohu nic naúčtovat navíc, takže v ceníku máš i odpovědi na tvé otázky ohledně ceny jednotlivých brýlí v provedení, které hradí kompletně zdravotní pojišťovny. Jenže, pro tebe je jednodušší, než si něco pořádně nastudovat, urážet a pomlouvat! Karlík
Šmejdíku dokážeš, 07.12.2016 18:18:29, IP: ***.***.16.82, #203345
ty brýle prodat levněji než zaplatí pojišťovna? Například že by jsi k brýlím zákazníkovi něco zaplatil nebo mu dal dárek? Popřemýšlej o tom to je dobrá obchodní taktika!
Demagogu, 07.12.2016 18:57:02, IP: ***.***.159.192, #203346
Já jsem v tvých očích šmejd, ty tu propaguješ internetové optiky, podomního prodejce brýlí - optik do domu atd. Sám v příspěvku výše - "Pro šmejdíka, 6.12.2016 19:22:05, IP: ***.***.16.82, #203319"; uvádíš - v nejzákladnějším provedení Vám je povinen oční optik na žádost nabídnout výběr brýlových obrub a brýlových čoček plně hrazených (bez doplatku) ..." Pokud chápeš co si sám napsal, o čemž já pochybuji, pak tu propaguješ ty, kteří sice berou recepty pojišťoven - viz optické tuzemské e-shopy a podomní prodejci optik do domu, ale v jejich nabídce nenajdeš produkty plně hrazené pojišťovnou, které každý solidní optik, který je smluvním partnerem zdravotních pojišťoven má, tak jak je mám pro sociálně potřebné i já. Když já podle tebe jsem šmejd, pak co jsi ty a co jsou ti, které ty propaguješ a doporučuješ, kteří nedodržují nic a právní principy tohoto státu jsou pro ně, díky takovým chytrákům jako jsi ty jen něco, co vlastně pro ně neplatí. Karlík
Šmejdíku, 07.12.2016 19:46:59, IP: ***.***.16.82, #203347
Do role šmejdů se pasují lidé sami, ty se k nim řadíš?
Demagogu, 08.12.2016 0:07:48, IP: ***.***.56.255, #203349
a do jaké role se řadíš ty. Chováš se hůře než hulvát, propaguješ tu subjekty, které nedodržují to, co požaduješ po jiných, například i když přijímají poukazy na zhotovení korekčních pomůcek, nemůže si u nich sociálně slabý občan tohoto státu objednat brýle plně hrazené pojišťovnou, ale přitom tvrdí, že jsou o padesát procent levnější než kvalitní oční optiky. Ty sám uvádíš, že platba za brýlovou obrubu na poukaz je od pojišťovny 150 Kš, Nejlevnější brýlové obruby u tebou propagovaných podomních prodejců, kteří nesplňují nic co je na oční optiky z hlediska legislativy kladeno - Optika do domu, jsou nejlevnější brýlové obruby za cca 1500 Kč, to je desetinásobek ceny za kterou potřebný občan dostane brýlovou obrubu na poukaz, obruby, která nejde například u Optika do domu objednat. Ale tento a jemu podobní vykukové jsou podle tebe ti lidumilové a já a ostatní oční optici, kteří dodržujeme legislativu tohoto státu jsme šmejdi. Máš to demagogu nějak popletený, už několikrát jsem ti radil, že by si měl vyhledat odbornou pomoc, protože nějak podivně vnímáš objektivní realitu a tvé úsudky působí dosti zmatečně. Karlík
Šmejdíku, 08.12.2016 10:25:29, IP: ***.***.17.107, #203354
Za 150Kč jsou troje celé brýle s pouzdrem šňůrkou a hadříkem co pořád nechápeš? Pak bez ohledu na legislativu nemůže být za to samé 30 000Kč košer.
Demagogu, 08.12.2016 10:51:09, IP: ***.***.159.192, #203355
To něco z tržnic, benzinových pump, hypermarketů a bohužel mnohdy i z lékáren nejsou brýle - korekční pomůcka, ale to jsem tu již mnohokrát dokládal textem z příbalového letáku, který má být součástí toho něčeho co ty nazýváš brýlemi. V tomto letáku je distributorem toho něčeho jasně řečeno, že to něco nenahrazuje dioptrické brýle předepsané lékařem a že to něco není určeno k celodennímu nošení. Demagogu, ty vytloukáš jednu blbinu jinou pitomostí a jen urážíš. To je i důvod, proč to něco nemůže být hrazeno zdravotní pojišťovnou, protože to něco nesplňuje nic co musí splňovat korekční pomůcka, která je pojišťovnou hrazena nebo na kterou zdravotní pojišťovny přispívají. Karlík
Cenové srovnání pro Šmejdíka zdarma, 08.12.2016 11:02:43, IP: ***.***.17.107, #203356
Za jaké peníze nakupuje? Tak specializovaná zkušební skříň pro optika stojí 11 000Kč a co v ní je? Např 146 brýlových skel s rámečkem a držáčkem pomineme-li zbytek tak jedna čočka příjde optika na cca 75Kč. Celé brýle tedy 150Kč. A to kde je kufřík zkušební obruby? A pak se tváří že vybavení stojí majlant a cpe vám brýle za 30 000Kč co dodat?
Šmejdíku, 08.12.2016 15:54:20, IP: ***.***.17.107, #203360
Tak uveď kalkulaci na brýle? Kolik stojí čeho výroba za kolik se co nakupuje bylo by to vhodnější než tvé tanečky okolo problémů s předraženými brýlemi. Takhle kecají ti kteří prodávají vysavač za 70 000Kč ovšem to je podstatněji složitější výrobek než jednoduché brýle!
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Brýle z netu - ano či ne?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.