Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Úniková hra v Praze, která je nejlepší?

Diskuse - Úniková hra v Praze, která je nejlepší?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Patricie, 8.6.2017 22:11:55, IP: ***.***.187.32, #207098
Která úniková hra je v Praze?
Martin, 10.6.2017 17:01:57, IP: ***.***.193.78, #207133
Jdi do The Chamber, byl jsem na všech jejich hrách, a je to naprosto super :-)
Přidat příspěvek k tématu Úniková hra v Praze, která je nejlepší?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:03
682 reakcí

jak zhubnout

Oldouši, trochu nechápu váš příspěvek... Vy máte se světem zdraví zkušenosti? Nebo se tam chystáte? :-O

Nika
dnes22:00
14 reakcí

Nutriční poradenství

Eliško, kam jste chodila? Ten Svět zdraví mě docela zajímá...Už jsem o nich dost slyšela. Výsledky mají perfektní. Mají teď v akci úvodní balíek, tak... (zkráceno)

Petulinka
dnes21:27
1 reakcí

Mléko pro alergiky

Jaké umělé mléko je prosím nejvhodnější pro dítě, co trpí ekzémem ? Kamarádka teď řeší problém, protože se jí malý začal po bebě osypávat a hledá... (zkráceno)

Alex
dnes21:22
5 088 reakcí

rakovina slinivky břišní

Manžel jí na co má chuť. Cukrovku nemá. Taky měl někdy, že nemohl jíst po chemoterapii, tak pil nutridrinky. Měl to jako paní Milena, taky mu bylo... (zkráceno)

evys
dnes21:08
5 reakcí

Doplněk na zlepšení mléka

Já jsem Leno začala se sunarem, zvolila jsem ho z toho důvodu, že na něm bylo i mé první dítě všechno bylo naprosto bez problémů.

Diana
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení