Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Úniková hra v Praze, která je nejlepší?

Diskuse - Úniková hra v Praze, která je nejlepší?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Patricie, 8.6.2017 22:11:55, IP: ***.***.187.32, #207098
Která úniková hra je v Praze?
Martin, 10.6.2017 17:01:57, IP: ***.***.193.78, #207133
Jdi do The Chamber, byl jsem na všech jejich hrách, a je to naprosto super :-)
Katrin, 6.2.2018 16:04:57, IP: ***.***.227.165, #215504
My po vyzkoušení chodíme jen a jen do Mindmaze. Je to Praze a mají i dobré novinky.
Bárča, 10.2.2018 14:37:52, IP: ***.***.27.4, #215630
Jaké třeba? :)
Carry, 13.2.2018 17:35:14, IP: ***.***.101.13, #215721
Za poslední dobu za mě nejlepší únikovka Galactic pioneers v Mindmaze. Sci-fi to je moje. A s kulisami té hry si vyhráli - vše reálné. www.galacticpioneers.cz
Přidat příspěvek k tématu Úniková hra v Praze, která je nejlepší?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:14
1 reakcí

rýma nebo alergie

jak jde rozeznat rýmu od alergie? jsou na to nějaké triky. Hodně pčikám, smrkám, mám ucpaný noc, dávám si Nasivin a nějak rto nezaberá. Jak je to u... (zkráceno)

Anastazie
dnes10:02
12 reakcí

Rýma u dětí

taky ho mužu doporučit. Pokužívám ho já i moje 6 letá dcera. Tady si mužete vybrat vhodný produkt nasivin.cz/nase-pripravky/

Vladimíra
dnes10:00
2 reakcí

dětský sirup Nasivi

pamatuji si tenhle sirup, už tu byl a ted se znovu vrátil. Vnučka má 2roky a 9 měsícu a dávákí ji ho, i když je pro děti od 3 let. Naštěstí pomáhá.

Jasmina
dnes9:58
3 reakcí

nemocné dítě a školka

pokud má teplotu tak 2-3 dny, podle potřeby, ale když jenom rýmu, do školky chodí. Bohužel s ní nemužu byt pořád doma. Ale v době rýmy ji kapičky... (zkráceno)

Julia
dnes9:56
9 reakcí

teplota a rýma u dětí

moje dcerka od té doby co chodí do školky má rýmu teměř pořád. Mezi dětmi se to rychle roznese. Bohužel s ní nemužu pořád zlstavat doma. Takže ji... (zkráceno)

Erika
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.