Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Jak ušetřit za topení

Diskuse - Jak ušetřit za topení

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Denisa, 9.12.2017 15:52:23, IP: ***.***.167.132, #213388
Ahoj, dívala jsem se, že jsou tady diskuzní témata hodně navštěvovaná, tak jsem se rozhodla sem vložit můj problém a obrátit se na vás s prosbou. S manželem doma diskutujeme jestli se dá uštřit nějakým způsobem za topení. Já teda tvrdím, že ne, ale on si stojí zatím, že hodně peněz ušetří termostatické hlavice na topení. Našel by se tu prosím někdo, kdo s tím má zkušenost a mohl by přímo něco doporučit ?
Přidat příspěvek k tématu Jak ušetřit za topení
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes21:27
181 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Podívejte se u nich na stránkách do ceníku:)

Judyta
dnes21:16
1 458 reakcí

Wobenzym

For quick hack into your boy friend or girl friend phone Email: Blackhatthacker@tuta. io he is very fast and reliable, this hacker has also worked... (zkráceno)

cedric oliver
dnes21:04
22 reakcí

Co na citlivou pokožku

Ahoj, jaký prací prášek používáte na citlivou pokožku?

Linda
dnes20:22
261 reakcí

Plastika prsou

Gábi na které klinice jste byla?

Lada
dnes19:58
1 reakcí

koupit skutečné / falešné pasy, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, padělané bankovky, certifikáty

koupit padělané, skutečné falešné pasy, řidičský průkaz, průkaz totožnosti, TOEIC / TOEFL & IELTS certifikáty. ZÍSKAT NEBO KOUČIT FAKE PASSPORT, ID... (zkráceno)

tanna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.