Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Jak ušetřit za topení

Diskuse - Jak ušetřit za topení

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Denisa, 9.12.2017 15:52:23, IP: ***.***.167.132, #213388
Ahoj, dívala jsem se, že jsou tady diskuzní témata hodně navštěvovaná, tak jsem se rozhodla sem vložit můj problém a obrátit se na vás s prosbou. S manželem doma diskutujeme jestli se dá uštřit nějakým způsobem za topení. Já teda tvrdím, že ne, ale on si stojí zatím, že hodně peněz ušetří termostatické hlavice na topení. Našel by se tu prosím někdo, kdo s tím má zkušenost a mohl by přímo něco doporučit ?
Přidat příspěvek k tématu Jak ušetřit za topení
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:12
1 reakcí

Pure CBD Isolate Crystals | Buy CBD ISOLATE Crystals Online

Med Mar Health CBD is the #1 UK Producer, Manufacturer, & Distributor of Bulk & Wholesale CBD, Pure CBD Oil, CBD Isolate, Crystals, Water Soluble CBD... (zkráceno)

www.med-marhealthcbd.com
dnes5:10
1 reakcí

pure cbd oil for sale where to buy cbd oil near me

Med Mar Health CBD is the #1 UK Producer, Manufacturer, & Distributor of Bulk & Wholesale CBD, Pure CBD Oil, CBD Isolate, Crystals, Water Soluble... (zkráceno)

www.med-marhealthcbd.com
včera21:38
3 reakcí

Vitaminy pro těhotné (od kdy začít brát)

Nevíte jestli můžu brát kolegen když ještě kojím nebo musím počkat ? Popřípadě čím jiným pořádně vyživit vlasy ? :/

Naďa
včera21:18
1 reakcí

Kolagen

Našla bych tu někoho, kdo po braní kolagenu vypozoroval nějaké změny k lepšímu ? Konkrétně mi jde o vlasy a nehty.

Leona
včera21:11
106 reakcí

zdravé vlasy

Clip in znám, dobře se nasazuje a sundává, já si je dobarvuji a vypadají přirozeně.

Jarka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.