Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Dárek synovi

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anežka, 29.9.2017 18:48:57, IP: ***.***.184.102, #211230
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že by 3D tiskárna byla dobrým dárkem pro mého syna (dělá do umění)? Párkrát ji zmiňoval, tak mě to napadlo nedávno.
Honza, 30.9.2017 15:26:51, IP: ***.***.193.26, #211251
Za mě, můžu říct, že určitě. Je to taková zajímavá věc. Člověk si nejdříve říká, jak ji nepotřebuje, ale jakmile ji má, tak na ni nedá dopustit.
Anežka, 1.10.2017 17:35:54, IP: ***.***.112.77, #211278
Tak to ráda slyším. Snad synovi udělá radost tedy. A odkud ji třeba máte? Hledám inspiraci i v tomhle ohledu.
Honza, 1.10.2017 21:05:20, IP: ***.***.193.26, #211286
Mám ji z nc.cz. Docela solidní e-shop s kvalitním servisem a širokou nabídkou. Nakupuji tam už delší dobu, takže můžu jen doporučit.
Přidat příspěvek k tématu Dárek synovi
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:53
1 255 reakcí

sarkoidoza

sama jsem před řtyřmi lety místo sterokortikoidů na sarkoidozu použila MMS aktivátor, obrat k vyléčení přišel po 14 dnech. Brala jsem postupně 6 až... (zkráceno)

rada
dnes20:39
90 reakcí

Cukrovka - diabetes mellitus

Ahoj já používám tohle https://www.paleo-doupe.cz/sortiment/stevin-stolni-sladidlo-200-tbl

Sára
dnes20:27
209 reakcí

Stres a cukání svalů

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
dnes19:09
797 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom ktoré budú použité na... (zkráceno)

Anabelle Martinez
dnes17:29
44 reakcí

Power Matrix

Prešiel som už vela systémov , ale toto som ešte nezažil- Po dvoch mesiacoch od zalatenia objednávky napísali že vyskladnili tovar a dnes je mesiac... (zkráceno)

Milan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení