Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Domácí transplantace střevní mikroflóry

Diskuse - Domácí transplantace střevní mikroflóry

Petra, 28.10.2018 18:13:20, IP: ***.***.245.166, #228958
Také hledám ověřenou a opravdu zdravou dárkyni, ale jak se v tom vyznat, když si všichni účtují desetitisíce....vyléčení nebo šance je tak v nedohlednu:-((((
Petra, 29.10.2018 10:08:40, IP: ***.***.245.166, #228976
Také hledám ověřenou a opravdu zdravou dárkyni, ale jak se v tom vyznat, když si všichni účtují desetitisíce....vyléčení nebo šance je tak v nedohlednu:-((((
Patrika 108, 30.10.2018 8:21:01, IP: ***.***.218.50, #229011
Hodně dlouho jsem tuhle léčbu odkládala, vůbec se mi do ní nechtělo. Zdraví se mi zhoršovalo, tak jsem do toho nakonec šla a rozhodně jsem spokojená. Už nemám laktózovou intoleranci ani atopický ekzém a lituju, že jsem léčbu nepodstoupila dřív.
Anonym, 1.11.2018 20:44:08, IP: ***.***.153.230, #229114
Neví někdo, jestli TSM může vyléčit Parkinsona? Z různých zdrojů to vypadá, že tato nemoc tak vyléčit jde, ale chce se zeptat na přímou praktickou zkušenost. Můj otec uvažuje o transplantaci na klinice v Německu za obrovské peníze, tak se chci zeptat někoho, kdo se z Parkinsona vyléčil a kolik bylo třeba opakování. Mému otci je nabídnuto 5 TSM za celkovou cenu přepočítáno na koruny 700 000 Kč!!! Ale kdyby věděl jistě, že to zabere, tak do toho jde, ty peníze on má. 
Anonym, 1.11.2018 20:44:10, IP: ***.***.153.230, #229115
Neví někdo, jestli TSM může vyléčit Parkinsona? Z různých zdrojů to vypadá, že tato nemoc tak vyléčit jde, ale chce se zeptat na přímou praktickou zkušenost. Můj otec uvažuje o transplantaci na klinice v Německu za obrovské peníze, tak se chci zeptat někoho, kdo se z Parkinsona vyléčil a kolik bylo třeba opakování. Mému otci je nabídnuto 5 TSM za celkovou cenu přepočítáno na koruny 700 000 Kč!!! Ale kdyby věděl jistě, že to zabere, tak do toho jde, ty peníze on má. 
Břízovská, 3.11.2018 21:29:51, IP: ***.***.39.3, #229160
Jsou určité klinické výzkumy, kdy se parkinsonova choroba zmírnila nebo dokonce zmizela vlivem fekální transplantace. Bolo to dosaženo opakovanou transplantací, většinou nejméně 10 opakování.
Anonym, 4.11.2018 7:42:11, IP: ***.***.242.246, #229167
je to blbost :-)
        Předchozí   1 .. 3456      Následující
Přidat příspěvek k tématu Domácí transplantace střevní mikroflóry
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:20
92 reakcí

Výživoví poradci - jsou k něčemu?

Barča má pravdu,hubnout je potřeba pomalu, tak aby si tělo zvyklo. Všechno chce svůj čas. Já za rok dala dole 18 kilo a jsem na sebe pyšná, protože... (zkráceno)

Marča
dnes14:19
367 reakcí

moroznik

Ja tiež užívam o zvyšuje si odmerku každých 7 dní a nemám problém... Je to ok

Hana
dnes13:49
101 reakcí

Bolest nártu

Mam velke bolesti nartu na obou nohachi.Prodela jsem ozareni po patnich ostruhach,ale narty boli od rana do noci.Cim to je?

Eva
dnes13:31
46 reakcí

Buď štíhlá, krásná a fit

Do světa zdraví docházím hlavně abych se naučila pravidelně a zdravě stravovat. Že shodím nějaké kilo nebude na škodu.

Slávina
dnes13:23
11 reakcí

batoh thebag

Batohy od thebagu se mě zdají drahé, určitě by se dal sehnat podobný levnější.

Milan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.