Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Jak se pozná menopauza?

Diskuse - Jak se pozná menopauza?

Jarka, 14.3.2018 14:12:24, IP: ***.***.104.225, #217254
U mně se to projevilo tak, že se mi dva měsíce neukázaly měsíčky a pak jsem začala špinit a to trvalo měsíc, takže jsem si zašla na gyndu a ten mi to potvrdil. Takže jsem do seve začala ládovat vitamíny, protože došlo k velké hormonální změně a teď se jen modlit, abych nezačala kynout a nezačaly mi padat vlasy. Zobete taky nějaké vitamínky ?
Gábina, 22.3.2018 11:36:42, IP: ***.***.104.243, #217643
Ono ty příznaky jsou dost individuální, já jsem třeba neměla nic z uváděných příznaků .. díky bohu teda .. a co se týče vitamínů, tak já třeba beru akorát vitamín D, jak kvůli nedostatku, tak kvůli nadváze mi byl doporučen a hlavně kvůli kostem, na který má vitamín D velký vliv.
Vlasta, 29.3.2018 8:55:37, IP: ***.***.75.224, #218203
Mě bohužel vlasy začaly padat, a to moc. A nemohla jsem spát. Známá mi doporučila Merilin. Jsou to takové vitamínky taky. Není tam nic hormonálního. A nevím, jestli to nebylo placebo, ale přišlo mi, že pomohl. Stejně tak pocení a návaly. Z toho jsem byla úplně nešťastná. Na manžela jsem otevírala každou chvíli okno. Tak teď už je trochu víc v klidu i on :D.
Síma, 5.4.2018 20:40:13, IP: ***.***.94.86, #218570
Taky se přidám do diskuze :) popravdě závidím těm, které to moc nepocítily, protože se mnou to zacvičilo hrozně ... Padání vlasů, přibrala jsem, návaly horka .. no hrůza .. akorát na tohle nic není a hormony jsem do sebe odmítla cpát, takže mi doktor řekl ať beru aspoň déčko kvůli kostem, svalům a taky té mé nadváze.
Síma, 5.4.2018 20:41:45, IP: ***.***.94.86, #218571
Taky se přidám do diskuze :) popravdě závidím těm, které to moc nepocítily, protože se mnou to zacvičilo hrozně ... Padání vlasů, přibrala jsem, návaly horka .. no hrůza .. akorát na tohle nic není a hormony jsem do sebe odmítla cpát, takže mi doktor řekl ať beru aspoň déčko kvůli kostem, svalům a taky té mé nadváze. Nechám vám tu klidně odkaz na to, co užívám, protože nás bude určitě víc www.vigantolvit.cz
hanka, 5.4.2018 23:36:45, IP: ***.***.14.215, #218579
Jak dlouho se musí brát ? Stačí vybrat těch 60 tablet nebo se pak pokračuje dál ?
Síma, 22.4.2018 21:11:55, IP: ***.***.181.162, #219391
To záleží na tom jestli máš nedostatek vitamínu D nebo ho chceš doplňovat preventivně přes zimu. Zkus se poradit s lékařem, ten o tvém zdravotní stavu ví přece jenom nejvíc :)
Kamča, 31.5.2018 22:47:56, IP: ***.***.16.158, #222678
Taky závist těm, které nepocítily. Mě někdo zaklel do ukázkového případu bohužel. Zabral mi Merilin. Ale asi až za necelý měsíc, už jsem ho chtěla vyměnit, protože kamarádce prý asi po 10 dnech. Taky by mě zajímalo, jak dlouho ho musím, resp. mohu brát, ale předpokládám, že když to jsou bylinky a přírodní věci, tak to na škodu není..nevíte?
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Jak se pozná menopauza?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:09
64 reakcí

Noční směna

Jsem starej blbeček. 50 let a víc. Chodím rok na noční, někdy 16 hodin, jindy 12 hodin. Stává se ze mě debil, troska. Mám bledou pleť, černé kruhy... (zkráceno)

Potenciální Mrtvola
dnes3:42
1 459 reakcí

Wobenzym

I have spent so time looking for a way to remove my negatives items on my credit report and i have contacted so many hackers but they kept asking for... (zkráceno)

Allison Meyer
dnes0:55
1 reakcí

BUY PAINKILLER, ANXIETY, DEPRESSION AND OTHER DRUGS ONLINE,WITH OR WITHOUT PRESCRIPTION EMAIL[billbenald@gmail.com]

VERY DISCRETE AND RELIABLE OVERNIGHT DELIVERY BELOW IS A LIST OF SOME OF OUR PRODUCTS Nembutal ( Pills, Liquid & Powder ) Klonopin Opana 10, 20, 30... (zkráceno)

Billbenald
1 reakcí

BUY PAINKILLER, ANXIETY, DEPRESSION AND OTHER DRUGS ONLINE,WITH OR WITHOUT PRESCRIPTION EMAIL[billbenald@gmail.com]

VERY DISCRETE AND RELIABLE OVERNIGHT DELIVERY BELOW IS A LIST OF SOME OF OUR PRODUCTS Nembutal ( Pills, Liquid & Powder ) Klonopin Opana 10, 20, 30... (zkráceno)

Billbenald
1 reakcí

Billbenald
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.