Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Diskuse - Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Marie34, 31.5.2018 14:01:09, IP: ***.***.26.58, #222628
Dobrý den, já teda musím souhlasit téměř se vším co pan Remeš píše. Jsem po implantaci nitroočních čoček a je to velká paráda. Nikdy jsem ještě neviděla tak dobře. Dostala jsem na klinice Horní Počernice i doživotní záruku, tak to je taky moc fajn, vědět, že kdyby něco tak vlastně nic. 
Lojza, 1.6.2018 7:50:36, IP: ***.***.158.37, #222688
Jj, nemá smysl, se zabývat nějakými strachy je to podle mě úplně zákrok na pohodu, ještě ten den dom a jen pak jezdit na kontroly, ani bych to operací nezval. 
Annča, 4.6.2018 18:20:12, IP: ***.***.87.206, #222997
To jo, operace to snad ani fakt není, je to pohoda a na klinice Horní Počernice mají s takovými operaci tolik zkušeností, že není potřeba se vůbec obávat čehokoliv.:)
L.O.4, 12.7.2018 14:34:39, IP: ***.***.101.32, #225067
Musím konstatovat, že je fakt fajn pocit zase nemuset nosit brýle. Jsem 2 měsíce po operaci na oční klinice v Horních Počernicích, zákrok byl nic nebyl a v pooperačním období žádná komplikace. Takže za cca 14 dní, už to byla paráda. 
Včelka, 15.8.2018 20:46:24, IP: ***.***.193.78, #226760
Oční kliniku navštěvuji už 5 rokem, nejdříve jsem k nim chodila na kontroly očí, a momentálně v návštěvách pokračuji, ale podstoupila jsem u nich zákrok na odstanění dioptrií, takže optiku už u nich nepotřebuji. :)
P56, 13.9.2018 15:47:50, IP: ***.***.197.114, #227671
Po více jak 20 letech jsem konečně bez brýlí. Na klinice v Horních Počernicích mi velmi pomohli. Po několika konzultacích jsme se dohodli na operaci, a vůbec nelituji.
Majkítanka, 10.10.2018 17:07:36, IP: ***.***.101.30, #228397
No, oční klinika je podle mě fakt fajn, jak personálem, který se podle mě stará tak jak by měl, tak i dr. Jsou fakt v pohodě, takže můžu jen doporučit. Rozhodně to tam není jak v nějakých jiných střediscích, že by se tam k vám chovali jako kdyby jste byl další na běžícím páse.
Klára Beránková, 22.11.2018 21:20:19, IP: ***.***.100.252, #229679
O klinice Horní Počernice jsem toho hodně slyšela a pak když došlo s očima i na mě, tak jsem si i na vlastní kůži vyzkoušela, že jsou fakt dobří. Oči mi dali krásně do rychtiku, rozhodně souhlasím s ostatními. Mám stejnou zkušenost.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes1:46
2 258 reakcí

dráždivý tračník

Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs,... (zkráceno)

michael brown
dnes0:01
416 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

How much will it cost to publish a banner On your site? My site https://bit.ly/2UtCTPN

JANEMem
včera20:31
1 reakcí

Přítel s OCD

Přítelovi bylo v létě sděleno, že trpí obsedantně kompulsivní poruchou. Nepřekvapilo mě to, čekala jsem to.. Trpí úzkostmi, často se to týká našeho... (zkráceno)

Anonym
včera19:43
384 reakcí

moroznik

Ja užívam 5 mesiac prvé 3 mesiace nič len som sa necítila tak nafúknuta ako predtým. Hneď prvý mesiac mi bolo lepšie no teraz som schudla na váhe to... (zkráceno)

Anonym
včera19:26
82 reakcí

dlouhodoby prujem

Vše co je přírodní tak je vhodné ke zlepšení stavu. U probiotik to platí obzvlášť.

Renda
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.