Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Diskuse - Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Aleš, 9.8.2017 12:51:22, IP: ***.***.1.70, #208553
Nevím, jestli mám jít na operaci šedého zákalu. Už jsem byl na konzultaci na oční klinice v Horních Počerniccích, kam mě poslal můj oční, a tam mi doktor řekl, že jestli chci, můžu jít, nebo můžu počkat, až se to zhorší. Jen se bojím, jak budu vidět po operaci, teď si dám brýle a je to v pohodě, vidím jen jakoby přes jemnou mlhu, není to tak zlé. Řekl mi, že po operaci budud vidět do dálky, ale na čtení budu budu i tak potřebovat brýle. Tak uvažuju, že bych si zároveň rovnou nechal implantovat nějaké multifokální čočky. Máte někdo zkušenosti? Nebo jaký máte názor, máte za sebou zákrok, jste spokojení?
Holeksa, 22.8.2017 16:09:16, IP: ***.***.33.32, #208946
U mě bylo rozhodování jasné. Mě, když doktorka potvrdila kataraktu, byla jsem pro operaci rozhodnutá téměř okamžitě. Dcera si nechávala odstranit dioptrie na oční klinice v Horních Počernicích, takže já se moc nad klinikou nerozmýšlela a šla jsem taky tam. Celá operace proběhla asi během 10ti minut, bylo to úplně bezbolestné a prakticky okamžitě, co jsem se zvedla z lehátka, jsem viděla ostřeji, jasněji, bylo to takové neuvěřitelné.
Roman, 30.8.2017 14:56:11, IP: ***.***.44.130, #209107
Doporučuji všem, kteří mají problém s šedým zákalem ať s řešením neotálejí. Sám mám dobré zkušenosti. Operaci jsem absolvoval a dnes nepoužívám na dálku žádné brýle ani nutnou korekci astigmatismu. Na oční klinice v Horních Počernicích, kde mě operovali, jsem se setkal s velice příjemným týmem, který rozptýlil mé určité obavy z operace. Po zákroku se mi barvy v přírodě projasnily, celý okolní svět je najednou v jasných barvách.
Josef, 18.9.2017 20:06:55, IP: ***.***.92.252, #209810
Mě po prodělané mozkové mrtvici hodně vadil při orientaci a stabilitě zhoršující se zrak a proto jsem se rozhodl pro operaci očí. Po konzultaci a vyšetření na klinice v Horních Počernicích jsem se dohodl na výměně multifokální čočky. Operace proběhla bez komplikací, již třetí den jsem mohl sledovat televizi - prostě malý zázrak. Pouze mě provázelo ranní slzení a jakékoliv světlo (zářivky, počítač, denní světlo) bylo nepříjemné. Prostě jsem ráno nemohl asi tak 2-3 hod pracovat s počítačem protože jsem měl pocit oslnění. Po týdnu od zákroku se ranní stavy začali zlepšovat a teď, desátý den po zákroku už je po ranním oslňování.
Bernard, 27.9.2017 17:56:07, IP: ***.***.187.161, #211165
Taky jsem si nechal oči operovat na oční klinice v horních počernicích, kde mi byly umáznuty cca 4 dioptrie na dálku. Vidím teď jako rys, objedu se bez brýlí a bez čoček. Vše přitom proběhlo naprosto bezbolestně, bez jakéhokoliv životního omezení a především velmi rychle, tj. objednal jsem se na první vyšetření cca 10.8. e-mailem, vyšetření proběhlo 15.8., operace 25.8.
Vikča, 20.10.2017 13:23:52, IP: ***.***.176.10, #211794
Mě taky operovali na oční klinice v Horních Počernicích. Po operaci, když mi odezněli znecitlivující kapky, tak jsem cítila diskomfort v očích, ale trvalo to možná tak 2-3 hodinky a přešlo to. A od té doby si rozhodnutí jít na operaci nemůžu vynachválit.
Přidat příspěvek k tématu Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:46
105 reakcí

ROZCHOD A DEPRESE

i want to make this known to the entire world, i see many women complaining on not getting pregnant well let me tell you women on the best and safe... (zkráceno)

grace jackson
dnes3:33
824 reakcí

Interupce

Have you guys checked out this guy omer yahav at whitecap12345@gmail.com dudes a cyber guru, involved with cloning phones, hacked into my exs gmail... (zkráceno)

justin
dnes0:32
123 reakcí

Praskající žíly

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
včera23:04
426 reakcí

MINERVA

i was in need of a hacker to spy at my cheating spouse on-till i went online and found this great hacker named jamesscotthacker@gmail.com who helped... (zkráceno)

erikson tripper
včera23:02
172 reakcí

nevíte co to může být????

Ty, anonyme, to tě ty chlamydie platí, že je cpeš do každý diskuse? Jsi mimo.

Kristina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení