Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Nové téma : Co, Kdy,Kde,a Jak.

Diskuse - Nové téma : Co, Kdy,Kde,a Jak.

HYWzVkutvOyltiMNWd, 07.05.2012 17:27:20, IP: ***.***.158.164, #161903
mira , siempre que incuayls todo tipo de cereal en el momento en que haces una dieta, tenes q hacerlo, sabiendo que algo si engorda, pero a la vez si no lo comes en exceso y solo una vez al dia va a estar bien, pero tene en cuenta comer dieteticos qiero decir sin azucar.Estoy de acuerdo: 0
xYPJDWnE, 07.05.2012 18:09:07, IP: ***.***.27.176, #161915
Between me and my husband we've owned more MP3 plerays over the years than I can count, including Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few years I've settled down to one line of plerays. Why? Because I was happy to discover how well-designed and fun to use the underappreciated (and widely mocked) Zunes are.
iTCIMzjlJRBGRqKGKm, 07.05.2012 18:14:43, IP: ***.***.232.12, #161919
I do not know whether it's just me or if paherps everyone else experiencing problems with your site. It looks like some of the written text on your content are running off the screen. Can somebody else please provide feedback and let me know if this is happening to them too? This could be a issue with my web browser because I've had this happen before. Many thanks
MebLNAPQRVZHtuQsiom, 07.05.2012 22:22:29, IP: ***.***.232.12, #161972
comete unos mariscos, o carne de res, echdoas a perder, y no te atiendas en unos 3 dias te asuguro que bajas por que bajas, y si quieres bajar mas solo tardate en vez de 3 dias,,,,,,,, una semana, un saludo, creo que me lleve tus puntines verdad, y creo que es la mejor respuesta y la mas posible de todasEstoy de acuerdo: 0
hPyQPSzuGjfRCeCB, 08.05.2012 2:14:55, IP: ***.***.160.9, #161995
I literally jumped out of my chair and dcaned after reading this!
pFPEWarageLOtVw, 08.05.2012 2:52:03, IP: ***.***.3.131, #161998
Lo primero y parcnipil es suprimir el estre9s. Despue9s eliminar productos irritantes y de difedcil digestif3n (tfa misma sabre1s cue1les te sientan mal), masticar y ensalivar bien los alimentos (evitar las prisas al comer), comer fruta f3 ensalada al principio de la comida, llevar un ritmo adecuado de comidas, evitar el tabaco, el alcohol y el cafe9, etc..Te recomiendo la horchata de chufas (sin azfacar).Insisto en que el estre9s produce una mayor secrecif3n de jugos ge1stricos en ciertas personas. Se podreda decir que la gastritis y las falceras ge1stricas y duodenales son una autoagresif3n . Tienes que examinar tu autoestima y tu ansiedad.Estoy de acuerdo: 0
pVPXiBgHFHFb, 08.05.2012 4:00:16, IP: ***.***.108.30, #162019
An intelligent answer - no BS - which makes a pleasant cnhage
ywzzbFfn, 08.05.2012 4:44:30, IP: ***.***.95.129, #162032
Tučňe1k napsal:Ahoj, předběžně hle1sedm našeho Tučňe1ka Dana, pokud by se vešel do auta k lanctahum, byl by v 7. nebi. Kdyby bylo nejhůř, mohu jet te9ž a v tom předpadě by byla ještě dalšed 3 medsta. Ahoj velkfd Tučňe1k
WkGgoUBSpY, 08.05.2012 5:16:23, IP: ***.***.114.21, #162041
Dobri moj druže. Opet sam sada ovo pogledala, imam širok osmeh na licu i suze u očima. Svaki put tako. Ovaj spotić sam nrvaapila sa toliko ljubavi, da se ta ljubav jednostavno oseća iz svake slike i iz svakog stiha ove pesme. Nije što sam ja ovo nrvaapila i što je moja porodica u pitanju, onako totalno objektivno ovde se oseća ljubav, koja ume da dirne i pokrene. Jako sam srećna.
UTZvhJtbYK, 08.05.2012 7:10:06, IP: ***.***.4.149, #162068
Si es una simple pdireda .pasa tomando la pastilla lee el prospecto y vas a ver que ahi lo dice no hace falta que este relacionado con la dieta .puede ser solo por la pastilla .igual hace una consulta a la ginecologa para quedarte mas tranquila,pero pareciera todo normal
LbPvtTcRveHruzY, 08.05.2012 8:36:06, IP: ***.***.234.106, #162095
Invence v tomhle předpadě nened tolik důležite1, je to "pouze" ptrfekeně provedene1 kole1ž, doprovod k songu. V. Haratek je navedc se1m fanouškem komiksu, pochybuji, že se snažil bezduše obšlehnout pre1ci mistrů a ne1sledně ji vyde1vat za vlastned. V prvnedm levelu je to vizue1lned lahoda pro nene1ročne9 "obyčejne9" dive1ky a posluchače, v tom druhe9m zase promakane1 ze1ležitost, kde si každfd geek (kterfdm Haratek bezpochyby je) vyte1hne to svoje. Pare1da.a0 a0
asZFPPnjQpimGAouHP, 08.05.2012 8:46:23, IP: ***.***.232.12, #162098
je1 nostalgicky vzpomedne1m na frsncouzake9 komiksy jako Dr.Justice,Rahan atd.Bohužel to u ne1s skoro nikdo nevyde1ve1 i když pe1r dedlů Rahana vydal tušedm,že Egmont a pe1r dedlů obou komiksů vyšlo v česke9 verzi Pifa,když ještě vyche1zel.Divedm se,že takto kvalitned věci tu skoro nevyche1zejed ms
SPxtSKxcyxe, 08.05.2012 8:57:57, IP: ***.***.245.247, #162104
Marie / Hraned je moje ve1šeň už od malička, využiju každe9 situace, kdy můžu sehre1t nějakou sce9nku nebo poobdně..Často s pře1teli vezmeme kameru a jen tak improvizujeme..Takže sem nemohla nevyužedt předležitosti a na ten casting jsem šla..Musedm ředct že to bylo opravdu tvrde9..Jak to tak většinou bfdve1..Čekala jsem tam spoustu hodin, na le1vce bylo nedfdchatelno a po te9 době čeke1ned si mě vyfotili a je1 věděla že ta fotka nic moc nebude;-)) Uplynuly asi tři tfddny, na casting sem už de1vno zapomněla a strčila ho ,,do šupledku k mnoha předešlfdm, nepovedenfdm konkursům..Ale jednoho dne mi zazvonil telefon;-) Konečně se to podařilo..Dostala jsem sice ,,jen kompars, ale je1 to přijala s nadšenedm..Ne1tačened pro mě byl skvělfd ze1žitek, byla sem ve sve9m živlu, dokonce sem měla možnost promluvit si s některfdmi lidmi ze šte1bu a s herci(Jirka Me1dl je fakt sympaťe1k;-)) Vedm, že s velkou pravděbodobnosted se ve filmu ani neobjevedm, ale byla jsem tam, zažila si tu skvělou atmosfe9ru, viděla kolik fasedled a pre1ce to všechny stojed a je to malilinkatfd krůček k tomu, splnit si sen, co me1m už odmalička..Nejde mi o sle1vu nebo o penedze, hraned je můj konedček a je1 doufe1m, že pokud v tom me9m fasiled vydržedm, budu medt jednoho dne šanci se projevit
hWgynnyjjoX, 08.05.2012 10:23:45, IP: ***.***.235.93, #162128
Por cierto, la dieta meetidrre1nea no existe. Hay una alimentacif3n tradicional a orillas del meditere1neo, en franca recesif3n, con ciertos puntos en comfan. No tengo nada en contra de la dieta meetidrre1nea en el sentido en que tu usas el te9rmino, pero, sencillamente, he aprendido que no puedo comer todos los dedas macarrones con queso y pan con aceite.Ahora bien, no renuncio a una cantidad moderada de buen vino al deda. Ni ahora ni cuando estaba perdiendo peso. A lo mejor redujo la pendiente, pero se me hizo me1s llevadera.
TuuyxBlbTdIYkHXLL, 08.05.2012 10:28:18, IP: ***.***.61.196, #162130
Es cierto que esta dieta tiene reoultadss, se pierde peso, pero tambie9n es cierto que existen pocos estudios sobre los efectos a largo plazo, sobre el mantenimiento del peso, la salud general y la seguridad global.Las pautas alimentarias deben ser variadas, evitando la monotoneda, equilibradas en nutrientes y pactadas con la persona, no cliente ,que desea perder peso para conseguir los objetivos propuestos, lo me1s importante es la educacif3n nutricional, no imponer reglas absurdas y listas de alimentos permitidos y prohibidos.
        Předchozí   1234567      Následující
Přidat příspěvek k tématu Nové téma : Co, Kdy,Kde,a Jak.
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.