Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Problémy se psaním

Diskuse - Problémy se psaním

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Gabriela, 06.03.2011 20:03:46, IP: ***.***.90.1, #128965
Ahojky! Nevím přesně do jaké kategorie můj problém zařadit, ale myslím, že je to hodně psychické. Je mi 34 let a mám problém se psaním, obzvláště na veřejnosti... vyplnění formuláře v bance, na poště atd. je pro mě opravdu problém, mám ruku v křeči, těžko se mi píše, najednou hrozně škrabu a podepsat se dle podpisového vzoru je nad moje síly.. Myslím, že už od jakživa držím tužku těsně nad papírem, hodně tlačím a píšu pomalu. Pokud se nikdo nedívá, píšu celkem hezky, ale kouká-li někdo na to, jak píšu, je konec. Opotím se a mám křeč v celém těle, ruka mě jakoby neposlouchá. Větší problémy začaly na nástavbě ve škole, kde jsem nestíhala psát učivo, v polovině hodiny jsem odpadla a dopisovala si učivo o přestávce. Často také v klidu doma přepisovala to naškrábané. Psaní mě dost unavuje a mám z toho mindrák. Sice je doba klávesnic, ale i tak jsem z toho dost špatná, ovlivňuje to moji práci, třeba zapisovat si poznámky před šéfem atd. ... radši nepíšu a pak si o samotě napíšu, to, co ještě pamatuju. Možná to zní vtipně, ale mám z toho opravdu stres .Nemáte s tím, prosím, někdo zkušenost? Může to být nějaká vada či špatně naučené držení tužky? Kam se s tím obrátit? Předem děkuji za případné odpovědi :-) !
AN, 07.03.2011 7:42:20, IP: ***.***.209.251, #129027
napiš email
yTViwlddOJy, 07.05.2012 15:01:55, IP: ***.***.245.251, #161861
The aswner of an expert. Good to hear from you.
xuMAOrmlotOqm, 08.05.2012 2:14:48, IP: ***.***.232.12, #161994
hola no te asustes, en 15 dias ya esatars mejor a mi ya me la quitaron hace un af1o, y hasta el momento puedo comer de todo , a mi hermano se la quitaron hace dos af1os , pero el hace una semana, comenzo a sentirse mal con los mismos sintomas, y el medico lo reviso con ultrasonido y encontro exeso de grasa en el higado , y le dijo que el ya no puede comer grasa e irritantes, porque no esta la visicula que es la encargada de deshacer las grasas y el higado solo no puede asi que yo tambien le bajare a las grasas , pero cada organismo es diferente ,con el tiempo tu te daras cuenta de que alimentos toleras y cuales no, solo si cuidate de las grasas animales , principalmente, y no forzaras a tu higado , cuidate , y suerte .Estoy de acuerdo: 0
aMQyeJILDLzncLdoSu, 08.05.2012 9:14:08, IP: ***.***.240.152, #162107
Vedm dobře o čem mluvedte ! Denně to prožedve1m. A tak dedky za skvělfd tip. Asi to budu muset modifikovat, protože naše děti jsou ještě male9, ale patotsdne1 je ta myšlenka, kterou při nejbližšed předležitosti uvedu do praxe. Videdm to na podvečer s dcerkou v cukre1rně za parkem :)Dedky.J.H.
uLBismcnADPFLnFpwpK, 10.05.2012 3:48:11, IP: ***.***.232.12, #162412
mira la gastritis no tiene dieta.. eso es una lesif3n en el esmogato te recomiendo productos como la milanta o el milpax ..eso si te ayudara.. mi mama tenia eso y usando la milanta se le controla esoEstoy de acuerdo: 0
EOsuxSjpaS, 10.05.2012 4:23:05, IP: ***.***.149.245, #162469
c9 . e9 como je1 dizem he1 tempos: O homem passa a vida gaasdnto sua safade pra ganhar dinheiro, e no fim da vida, gasta todo o dinheiro pra recuperar a safade
JpPBKhujr, 10.05.2012 6:48:47, IP: ***.***.232.12, #162672
cuando hay emocif3n por mennotos y la necesidad de sexo es similar a la de nuestros hermanos los conejos Jajaje1 notable la frase, pero cierta
Lenka, 02.08.2013 21:58:44, IP: ***.***.83.163, #179076
Dobrý den, mám úplně stejný problém a jedná se o grafospasmus. Bohužel nikdo neví, co by se s tím dalo dělat. Tak přeji pevné nervy
Přidat příspěvek k tématu Problémy se psaním
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.