Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > zuby-osmičky(operace neprořezaných)

Diskuse - zuby-osmičky(operace neprořezaných)

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Míša, 21.09.2011 10:04:22, IP: ***.***.108.250, #147978
Dobrý den,ráda bych věděla,kdo má zkušenosti s operací neprořezaných osmiček.Jedna mi vyrostla,ale zbylé 3ještě ne,ale dorostly jim kořeny a dle zubaře musí ven.Dělají se mi kazy a je to tím podle zubaře tím,že si dělají místo a utlačují ostatní zuby,které na sebe tlačí,špatně se mezi nimi čistí a tím se dělají kazy.Bylo mi doporučeno je co nejdříve odstranit a z toho mám hrůzu!Napište mi,prosím,kdo má s tímto zkušenosti.Děkuji
Reňulka, 09.11.2011 11:11:37, IP: ***.***.240.3, #154553
Dobrý den,
mám ten stejný problém plus mi vznikají záněty.Čekala jsem půl roku než mě vemou na operaci.Odstraní mi všechny najednou, pod úplnou narkózou.Čeká mě to v pondělí 14.11.Tak se pak ráda podělím o zážitky.Mám hrůzu už z toho, že jsem v životě v nemocnic být nemusela (jako pacient) a navíc z toho jaké to bude po operaci a jak budu vypadat.A taky samozřejmě jak dlouho si v nemocnic poležím a snad se mi to bude bez velkých bolestí hojit.
Míša, 11.11.2011 19:04:53, IP: ***.***.108.250, #154665
Dobrý večer,Reňulko a pod narkózou nebolí nic a až se vzbudíte,tak určitě trochu ano,ale nejsme v době za Marie Terezie.Manželovi i kamaradce trhali 2osmi najednou jen s omrtvením a byli v pohodě.Je pravda,že je měli prořezané,manželovi nedělaly žádné problémy a kamarádce bolavé kazy.Mi zubař říká,že 3osmi mi vytáhne jen pod omrtvením,u té jedné mi dodělá kousek kosti ať se nebortí sedička a tu poslední asi pod narkózou,protože má zahnutý kořen.Manželovi pomohlo i to,že mu před vytrhnutím vzala sestřička krev,a tu mu zubař po vytržení dal jako výplň do dír po osmách.Ještě před tím ji nějak zahustil,že prý byla něco jako gel,líp se to hojí.Budu na vás moc myslet a hlavně držet pěsti!!!!!!!!!!! Míša a dejte mi až vám bude lépé vědět,děkuji.
Míša, 13.11.2011 13:40:24, IP: ***.***.108.250, #154718
Dobrý den,byla jsem v nemocnici v Olomouci první týden v září-operace páteře s vyhřezlou ploténkou a chovali se tam k pacientům velice hezky alespoň na neurochirurgii,kde jsem byla hospitalizována.Budu na vás zítra moc myslet,a jak jsem už psala-nejsme v dobách za Marie Terezie a dají vám tam určitě něco od bolesti a za pár dní jste doma. Míša
Míša, 22.11.2011 15:19:12, IP: ***.***.108.250, #155093
Dobrý den, jak vám je?Snad po týdnu už dobře a hlavně,že osmičky jsou venku! Jediná dobrá věc na nich je,že nejsou jako mléčné zuby,a když se odstraní,tak už další nenarostou :-) S pozdravem Míša
PHqjrOPfnaQUj, 07.05.2012 16:50:47, IP: ***.***.232.12, #161892
There are actually loads of prlitcuraas like that to take into consideration. That may be a nice level to deliver up. I offer the thoughts above as basic inspiration but clearly there are questions like the one you convey up the place a very powerful thing will probably be working in sincere good faith. I don?t know if finest practices have emerged around issues like that, however I'm sure that your job is clearly recognized as a good game. Each girls and boys feel the impact of only a moment’s pleasure, for the rest of their lives.
NxIbXnaH, 07.05.2012 16:51:32, IP: ***.***.232.12, #161894
There are actually plnety of details like that to take into consideration. That could be a great level to carry up. I supply the thoughts above as normal inspiration however clearly there are questions just like the one you carry up the place crucial thing shall be working in trustworthy good faith. I don?t know if greatest practices have emerged around things like that, however I'm sure that your job is clearly identified as a fair game. Each boys and girls feel the impression of only a moment’s pleasure, for the rest of their lives.
rCKTkPxvwFnHwAJODK, 07.05.2012 18:18:33, IP: ***.***.138.37, #161920
I loved as much as you will receive caerrid out right here. The sketch is attractive, your authored material stylish. nonetheless, you command get bought an shakiness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this hike.
ShPyaVRE, 07.05.2012 19:00:26, IP: ***.***.46.3, #161934
The following time I learn a blog, I hope that it donset disappoint me as much as this one. I mean, I know it was my choice to read, but I really thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you possibly can repair if you werent too busy searching for attention.
SiEtSAuyoCdhhxAU, 10.05.2012 4:06:38, IP: ***.***.232.12, #162442
los copos de maedz? no se que son. alomejor ace1 en Puerto Rico se les llama de otra forma.Asi que no se que deerctisaludosy suerte en tu dietaEstoy de acuerdo: 0
YzaTNFNDVIA, 10.05.2012 5:00:23, IP: ***.***.232.12, #162527
Tusk doszedł do wnksoiu, że więcej zyska na ponownej polaryzacji sceny politycznej. To przyda się i jemu (bezalternatywność tamy dla PIS) oraz PIS. Biorąc pod uwagę, że obecnie media postępowe „stoją w rozkroku” i rutynowo plują na PIS oraz Kamińskiego (co zręcznie podsycił Tusk), a jak do tej pory żadnej instrukcji nie było, czy hodowany ma być Piskorski, czy SLD, stąd to niezdecydowanie medif3w chce wykorzystać. Jest rzeczą oczywistą, że media w przypadku wojny staną po jego a nie PIS stronie, a przy okazji wspierania PO w wojence anty pisowskiej, niewiele było by okazji aby zajmować się kreacją pozycji SLD i Olechowskiego (ktf3ry zza plecf3w Piskorskiego się przygląda).Ludek kupi to co sprzedadzą media, stad jest to uderzenie wyprzedzające ewentualną voltę medif3w, z PO na Piskorskiego lub SLD. Ja tu dostrzegam wiec technikę inżynierii tłumem niż realną wojnę, gdyż bez przeciwnika w postaci PIS, pozycja platformy jest po prostu żadna.Tm bardziej to koresponduje znowu z faktem, iż Romuald Palikot, nasz ulubiony p-oseł ogłosił wolę kandydowania na szefa PO. Oczywiście partia nawet go nie wyznaczy na kandydata, i wtedy będzie mf3gł zrealizować projekt ucieczki do Piskorskiego, istnieje rf3wnież możliwość, że nic się nie zmieni, ale to tylko w wypadku, gdy media „oleją” Piskorskiego, nad czym obecnie pracuje Tusk.
SDNnAwYb, 10.05.2012 6:20:41, IP: ***.***.145.231, #162651
Hey, that's the greastet! So with ll this brain power AWHFY?
Tonča, 30.09.2012 15:43:20, IP: ***.***.45.198, #169039
Chtěla bych se zeptat, synovi je 18let a zubař zjistil že se mu neprořezali špičáky,zustali někde u nosu. Navrhl operaci,je tato operace nutná děkuji
Přidat příspěvek k tématu zuby-osmičky(operace neprořezaných)
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.