Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Pohyb, sport, masáže > Lymfodrenážní zábaly

Diskuse - Lymfodrenážní zábaly

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Nikola, 4.9.2017 11:55:44, IP: ***.***.227.163, #209233
Kde v Praze prosím dělají lymfodrenážní zábaly ?
koval irina, 17.10.2017 17:32:27, IP: ***.***.174.110, #211738
Ahoj Jsem poskytovatel úvěrů, který poskytuje úvěry jednotlivcům, institucím, organizacím apod., Jen s 3% bezúročných zástavních půjček. Potřebujete přímý úvěr na zaplacení dluhu nebo Potřebujete půjčku na zlepšení svého podnikání? Zbavili jste bank a jiných finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Všechny vaše obavy jsou u konce, protože jsme zde, abychom všechny vaše finanční potíže vyprávěly o minulosti. Kontaktujte nás e-mailem. Mail (kfinancials741@gmail.com) pro více informací.
Radka, 24.1.2018 13:02:47, IP: ***.***.113.14, #214913
raději mám bodywraps. Na tuhle proceduru jsem taky, nemužu říct žeby mi nebyla přijemná, ale líp se citim po bodywrapsu.
Otilie, 25.1.2018 13:52:44, IP: ***.***.80.148, #214971
Radko, nevíte,zda jsou i v Olomouci?
Renata, 16.3.2018 14:04:15, IP: ***.***.222.14, #217390
něříkám že je to špatný zábal, ale taky mi moc nepomohl. Mám raději něco jiného. Ted jsem ve stadiu detoxikace organizmu.
Přidat příspěvek k tématu Lymfodrenážní zábaly
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:24
19 reakcí

Křečové žíly

I remember my experience with hackers i contacted online, i almost lost hope in finding out if my husband was loyal to me and has been loyal in our... (zkráceno)

Sonia Hernandez
dnes11:50
1 602 reakcí

Wobenzym

If you need to hack into any database server, spy on Facebook,Emails, Whatsapp, Viber, Snapchat, Instagram and many more.I urge you to get in touch... (zkráceno)

pam
dnes11:20
47 reakcí

úvěrová nabídka

UŠETŘÍTE FINANČNÍ PROBLÉMY V důsledku finanční krize jsem zvláštní finančník s významným kapitálem, který vám může poskytnout potřebné úvěry, které... (zkráceno)

inge arlt
dnes7:52
54 reakcí

Kosmetika po opalování

Taky objednávám tu Biodermu i s opalovákem. Podle mě mají na tom Notino nejlepší ceny.

Zuzka
dnes6:52
2 reakcí

Lupénka a zkušenosti při její léčbě

lupénku vyvolávají složité bakterie, nitrobuněčná infekce !

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.