Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Pohyb, sport, masáže > Oblečení do posilovny

Diskuse - Oblečení do posilovny

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lenka, 17.12.2017 19:04:43, IP: ***.***.142.18, #213749
Holky v čem chodíte do posilovny sportovat?
Katka, 18.12.2017 19:27:47, IP: ***.***.116.16, #213774
Já nejradějí legíny a tílko, ale je pravda, že je velký problém shnat legíny, které vydrží dlouho
Monika, 19.12.2017 20:10:09, IP: ***.***.32.29, #213828
Ani není, koupila jsem si už dvoje legíny do posilovny z fitness4u.cz a jsou parádní, nikde se nepářou a ani neblednou
Přidat příspěvek k tématu Oblečení do posilovny
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:09
7 reakcí

Kaufen Sie den deutschen Führerschein, Reisepass, Personalausweis, (benjack20008@gmail.com)

KAUFEN SIE 100% QUALITÄTS-COUNTERFEIT GELD, FAHRERLIZENZ, PASS, ID-KARTE, IELTS, VISA, GEBURTS-ZERTIFIKAT, SCHULDIPLOME, EHE-ZERTIFIKAT, US-GRÜNE... (zkráceno)

lion
dnes9:12
28 reakcí

Která kloubní výživa je pro klouby nejlepší?

Já beru na klouby tenhle https://www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html několik let jsem zvádně běhala a docela se to podepsalo... (zkráceno)

Bára
dnes9:05
40 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

Iščete nujno posojilo za plačilo računov ali za začetek novega poslovanje? Če je tako, nam pišite preko tega e-poštnega... (zkráceno)

Max Bent
dnes8:56
717 reakcí

jak zhubnout

To by bylo skvělé, můžeme se teda nějak domluvit?

Lucka
dnes8:00
3 726 reakcí

Kartářky

Dobrý den, hledám kontakt na kartářku a léčitelku, která působila v Českém Krumlove, už je to par let. Pracovala jako prodávačka v obchůdku myslím s... (zkráceno)

Iris 17
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.