Diskuse - Svalové křeče

Martin, 26.1.2013 10:45:37, IP: ***.***.139.58, #173699
Ahoj.Před měsícem jsem měl autonehodu a mám zlomená žebra a sternum.Vše se hojí.Ale asi poslední čtyři dny mám v noci silné křeče ve stehně.
Tess, 3.4.2013 13:16:14, IP: ***.***.162.188, #175782
Taky jsem nedávno měla takovou velmi bolestivou křeč na pravé straně krku. Ale to jsem zrovna seděla v klidu v křesle a dívala se na televizi. Když jsem to řekla doktorce, koukala na mně jak výr na tučňáka. Nevěděla, co to mohlo způsobit. Taky si s křečemi nevím rady.
arthur, 31.10.2013 17:02:07, IP: ***.***.203.30, #180783
<a href="www.seznam.cz">Seznam</a>
Svloav krec, 31.10.2013 17:03:51, IP: ***.***.203.30, #180784
<html><a href="www.seznam.cz">Seznam</a></html>
miloslav, 13.11.2013 19:36:49, IP: ***.***.168.43, #181096
dobry den potřeboval bych radu beru pervytyn nosem už 2 roky pomalu každy taden ale posledni dobou mam problem začal sem myt strašny tlaky do krku nebo křeče že me to nuti furt kroutit hlavou až je to nepřijemne y když sito vezmu tak jemy zle ale moc sem si nato zvykl beru to kuli sexu ale manželka to nebere přestal jsem kouřit a pyt kavu přitom sem kouřil apil kavu dvacet let prosim o radu dekuji
miloslav, 13.11.2013 19:37:49, IP: ***.***.168.43, #181097
dobry den potřeboval bych radu beru pervytyn nosem už 2 roky pomalu každy taden ale posledni dobou mam problem začal sem myt strašny tlaky do krku nebo křeče že me to nuti furt kroutit hlavou až je to nepřijemne y když sito vezmu tak jemy zle ale moc sem si nato zvykl beru to kuli sexu ale manželka to nebere přestal jsem kouřit a pyt kavu přitom sem kouřil apil kavu dvacet let prosim o radu dekuji
miloslav, 13.11.2013 19:38:52, IP: ***.***.168.43, #181098
        Předchozí   1 .. 18192021      Následující
Přidat příspěvek k tématu Svalové křeče
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno do diskuse vkládat jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. Vámi přidaný příspěvek bude uložen s IP adresou vašeho počítače a pokud obsah příspěvku bude protiprávní, budou veškeré informace předány Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:32
140 reakcí

Užívání antidepresiv ARGOFAN

užívám agrofan cca 2 roky a v pohodě, předtím remood,xanax, triticco a další. Sedí v pohodě až na to že mám z něho vedlejší účinky a to extrémní... (zkráceno)
lily
včera23:24
68 reakcí

odhlenění

My užíváme preventivně kapky = přírodní ATB a vitamíny s betaglukany, děti jsou zdravé...jen tak něco nechytí. A pokud přeci něco přijde, řešíme... (zkráceno)
Míša
včera23:04
70 reakcí

roztroušená skleroza

Ahoj, obracím se na ženy - zajímala by mne jedna věc. Mám RS už několik let, léčím se interferonama beta. Mám dvě malé děti, druhé dítě jsem si na... (zkráceno)
elf
včera15:32
453 reakcí

KOLONOSKOPIE

Rád přidám svůj velmi čerstvý zážitek z kolonoskopie. Je to cca hodina, co jsem se vrátil z Motola (MUDr. Hlava). Nejsem posera, ale z tohoto... (zkráceno)
Aichel
včera12:57
59 reakcí

Ekzémy,lupénka,padání vlasů...

Na ekzém jsem konečně našla lék, konopnou kosmetiku. Používám krém Atopos, obsahuje 27% konopí a panthenol, díky němu je pokožka krásně zvláčněná,... (zkráceno)
Libuše
Partneři webu:  ABC dieta  |  ABCcatering.cz  |  Akademie Zdraví
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení