Diskuse - Svalové křeče

Martin, 26.1.2013 10:45:37, IP: ***.***.139.58, #173699
Ahoj.Před měsícem jsem měl autonehodu a mám zlomená žebra a sternum.Vše se hojí.Ale asi poslední čtyři dny mám v noci silné křeče ve stehně.
Tess, 3.4.2013 13:16:14, IP: ***.***.162.188, #175782
Taky jsem nedávno měla takovou velmi bolestivou křeč na pravé straně krku. Ale to jsem zrovna seděla v klidu v křesle a dívala se na televizi. Když jsem to řekla doktorce, koukala na mně jak výr na tučňáka. Nevěděla, co to mohlo způsobit. Taky si s křečemi nevím rady.
arthur, 31.10.2013 17:02:07, IP: ***.***.203.30, #180783
<a href="www.seznam.cz">Seznam</a>
Svloav krec, 31.10.2013 17:03:51, IP: ***.***.203.30, #180784
<html><a href="www.seznam.cz">Seznam</a></html>
miloslav, 13.11.2013 19:36:49, IP: ***.***.168.43, #181096
dobry den potřeboval bych radu beru pervytyn nosem už 2 roky pomalu každy taden ale posledni dobou mam problem začal sem myt strašny tlaky do krku nebo křeče že me to nuti furt kroutit hlavou až je to nepřijemne y když sito vezmu tak jemy zle ale moc sem si nato zvykl beru to kuli sexu ale manželka to nebere přestal jsem kouřit a pyt kavu přitom sem kouřil apil kavu dvacet let prosim o radu dekuji
miloslav, 13.11.2013 19:37:49, IP: ***.***.168.43, #181097
dobry den potřeboval bych radu beru pervytyn nosem už 2 roky pomalu každy taden ale posledni dobou mam problem začal sem myt strašny tlaky do krku nebo křeče že me to nuti furt kroutit hlavou až je to nepřijemne y když sito vezmu tak jemy zle ale moc sem si nato zvykl beru to kuli sexu ale manželka to nebere přestal jsem kouřit a pyt kavu přitom sem kouřil apil kavu dvacet let prosim o radu dekuji
miloslav, 13.11.2013 19:38:52, IP: ***.***.168.43, #181098
        Předchozí   1 .. 18192021      Následující
Přidat příspěvek k tématu Svalové křeče
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno do diskuse vkládat jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. Vámi přidaný příspěvek bude uložen s IP adresou vašeho počítače a pokud obsah příspěvku bude protiprávní, budou veškeré informace předány Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes7:43
3 030 reakcí

Kartářky

holky hlavně nepište paní kartářce která má meil:vestbamartina@seznam.cz co se týká věštby nic moc ale hlavně bude vás navádět a´t si u ní zaplatíte... (zkráceno)
Nevěřící
dnes0:56
19 reakcí

sex po interupci ?

Me doktor rekl ze vy mel rikat 14 dni ale ze je to podle toho jak zena uzna za vhodne. Jine je to kdyz by chtela otehotnet to se pak musi dodrzet... (zkráceno)
kacka
včera21:42
401 reakcí

sarkoidoza

dobrý den Potřebujete naléhavou úvěr pomoci vám setkat se s vašimi okamžité potřeby? pak nemáte jinou možnost, než získat okamžitý a velmi cenově... (zkráceno)
Pán Donald dennis
včera18:35
12 801 reakcí

Ženatý milenec

O pedobábě,pisatelka to asi vystihla :))) Jestli to dobře chápu, tak ty nemáš, olasik, zapotřebí sedět pořád na netu a žít životy jiných. Proto... (zkráceno)
:D
včera18:14
643 reakcí

Wobenzym

Ja mam zkusenost pouze s Wobenzymem a funguje skvele. Navic se podle me vyplati i financne, protoze mi podle lekare zkratil vyznamne dobu lecby.... (zkráceno)
Frantiska
Partneři webu:  ABC dieta  |  ABCcatering.cz  |  Akademie Zdraví
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení