Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Svalové křeče

karolína, 8.6.2016 8:03:48, IP: ***.***.127.52, #200540
To je naznak nedostatek enjakeho vitaminu, zeptala bych se nato u doktora at vam neco napise
Hanka, 26.6.2016 17:47:21, IP: ***.***.55.16, #200852
Hodne neprejemne, hlavne kdyz to cloveka chytne v noci, je nato dobry vitamin D a kdyz jsou ty krece tak to znamena ze je ho nedostatek
Pavla, 17.8.2016 11:13:15, IP: ***.***.38.175, #201635
hrejivý gel, já mám www.perskindol.cz/perskindol-charakteristika-produktovych-rad a pak mi pomáhají vitaminy
        Předchozí   1 .. 17181920      Následující
Přidat příspěvek k tématu Svalové křeče
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes1:20
3 471 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

měli to něco co není ani jídelní pomůcka a říká se tomu rohlík za 1 Kč Karlík

V Kauflandu
včera22:08
111 reakcí

roztroušená skleroza

jdi do p... ANDREAS

radka
včera19:42
7 reakcí

pomaturitní studium AJ

U pomaturitka tak kolem 14 a pak u klasických je to 3-6 studentů

Endy
včera19:11
7 reakcí

deprese / zamilovanost

Když budete potřebovat pomoct, poradit, svěřit se, můžete kdykoliv napsat .Ráda vám pomůžu a vyslechnu si vás. Ať už máte jakýkoliv problém jako jsou... (zkráceno)

Framell
včera16:42
243 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Ahoj holky. Ráda bych se s vámi podělila konečně o dobrou zkušenost s hubnutím. Po několika letých bojích s nadbytečnými kily a utracenými penězi za... (zkráceno)

Pavla
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení