Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Svalové křeče

karolína, 8.6.2016 8:03:48, IP: ***.***.127.52, #200540
To je naznak nedostatek enjakeho vitaminu, zeptala bych se nato u doktora at vam neco napise
Hanka, 26.6.2016 17:47:21, IP: ***.***.55.16, #200852
Hodne neprejemne, hlavne kdyz to cloveka chytne v noci, je nato dobry vitamin D a kdyz jsou ty krece tak to znamena ze je ho nedostatek
        Předchozí   1 .. 17181920      Následující
Přidat příspěvek k tématu Svalové křeče
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera21:58
186 reakcí

Rakovina močového měchýře

Nasbírejte čerstvou vrbovku málokvětou (trhá se od půlky stonku). Umyjte ji a pokrájejte. Jednu vrchovatou čajovou lžičku zalijte 1/4 l vody a nechte... (zkráceno)

Vrbovka malokvětá
včera20:35
3 405 reakcí

Kartářky

Byli jste teď někdo u kartářky Ludmily Kartouskové v Praze ? Jak jste byli spokojeni? Poraďte mi, mám se k ní objednat ? Děkuji

fanynka
včera19:46
50 reakcí

Kolenní klouby

Aha děkuju za tip našla jsem si stránky a koukám i na jiné diskuze a hodně to lidi chválí tak to teda zkusím, vypadá to že by to mělo opravdu pomáhat.

Nina
včera17:53
3 287 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

V příloze Živnostenského zákona - Příloha č. 2 k zákona č. 455/1991 Sb., v platném znění, jednoznačně stanovuje minimální vzdělání, které může mít... (zkráceno)

Platy v oční optice
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení