Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - lactobacily s probiotiky

Slávka, 26.12.2017 12:38:09, IP: ***.***.66.222, #213986
Prosím vás, já jsem někdě četla, že ta prbiotika jsou vhodná i při Crohnově chorobě, je to tak?
AMANDA AFREDO, 29.12.2017 4:00:56, IP: ***.***.25.153, #214100
půjčka! půjčka!! půjčka!!! Hledáte renomovanou a akreditovanou soukromou úvěrovou společnost, která poskytuje půjčky na celoživotní příležitost. Nabízíme všechny druhy úvěrů velmi rychlým a snadným způsobem, osobní půjčky, půjčky na auta, hypoteční úvěry, studentské půjčky, obchodní půjčky, investiční úvěry, konsolidaci dluhů a mnoho dalšího. Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními institucemi? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Už nehledejte, jako bychom byli tady, abychom všechny vaše finanční problémy minulosti. Financujeme jednotlivcům a společnostem, které potřebují finanční pomoc ve výši 2%. Nevyžaduje se žádné číslo sociálního pojištění a není požadována kontrola kreditu, je 100% zaručeno. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou a podpůrnou pomoc a my Vám rádi poskytneme půjčku. Pak nám pošlete e-mail na: (amandaafredoloan42@gmail.com), abyste požádali o půjčku
Karin H, 20.1.2018 21:28:34, IP: ***.***.39.3, #214767
Já používám probiotica od pharma Agency. Pomáhají mi na zažívání. Používám je denně, protože jsem téměř denně v práci podd tlakem a ne zrovna vhodně se stravuju
Nika Brno, 22.1.2018 19:16:31, IP: ***.***.39.3, #214827
Já je používám probiotika denně, cenově dostupné jsou na trhu od firmy Pharma Agency. Já si kupuji ty, s kombinací s vitamíny.
Radka, 25.1.2018 7:56:40, IP: ***.***.101.28, #214950
Dobrý den Slávko, při Crohnově chorobě jsou velmi vhodná OMX probiotika - www.omxprobiotika.cz. Ta se starají o dobré prostřední ve střevní mikrofloře. Nemocným dost usnadňují život.
Twix, 30.1.2018 7:12:11, IP: ***.***.111.18, #215155
Radko, dobrý den, dovolte mi prosím otázku... Ta probiotika, o kterých píšete, vy s nimi máte přímo zkušenost nebo někdo z Vašeho okolí? Docela mě zajímá jejich účinek na nemocné s Crohnem... Děkuji.
Radka, 1.3.2018 20:32:09, IP: ***.***.61.14, #216403
Dobrý den, tak OMX probiotika jsou pro pacienty s Crohnem velkým přínosem... Těmto lidem velmi usnadní život s totou chorobou. Zkušenost mám z mého okolí... Partner má tuto chorobu...
Radka, 4.3.2018 21:42:29, IP: ***.***.61.14, #216533
Tady ještě přidávám stránku, abyste se mohli na jejich účinky mrknout :) www.omxprobiotika.cz/
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu lactobacily s probiotiky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:05
29 reakcí

Klouby sportovce

ted maj dokonce slevu 10% pro nové registrace. Ovšem je to jenom na nákup z jejích eshopu

Walter
včera23:04
337 reakcí

Klouby, kosti

radí ti správně, jen co se týče kostí, zkus něco od lékaře, třeba ti na to něco doporučí. Jelikož to jsou kosti, asi to chce vápník

Walter
včera23:03
69 reakcí

Kolenní klouby

jak dlouho ti vydrželo jednobalení? Půl roku?

Walter
včera23:00
7 reakcí

Dobrá výživa na klouby

když jsem začínal aktívně běhat, taky jsem se radil s odborníkem ohledně kloubu a tehdy mi ho taky doporučil Alavis

Walter
včera22:57
21 reakcí

Doplňky na klouby

je to pro koně, ale jelikož mají koně stejné složení kloubu jako lidi, mužou ho užívít i lidi

Walter
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.